Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 17, 10:02)
Laba ryta.. 4u.gif
Buvau iswaziawus...
Jauciuos gan neblogai... Geriu sedacalm... Ir betaserc 24mg.. Ir jauciuos tikrai normaliai..
Nezinau kaip bus toliau.. Bet pakolkas jauciuos tikrai neblogai.. Uzeina mintys negeros, bet ir praeina... ax.gif

Kiek laiko geri šituos vaistus?o betaserc kas tau skyrė?
Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 08 17, 08:20)
Prisiziurejau nesamoningu video apie PA ir isivaizduoju kad man taip bus, neina ismest is galvos...ar tau yra taip buve, kad neina suvaldyt nerimo?smile.gif

Bet tu ir drąsi,klausyk biggrin.gif Aš net dabar kai jau nieko nebevyksta beveik su manimi,moku tvarkytis.bijočiau žiūrėti tokius video doh.gif biggrin.gif
Buvo,kad nerimas taip giliai įsėda ir neidavo nuimti jo beveik visą dieną.Bet tada stengdavausi eiti ažkur,kažką šveistis namuose,tada lengviau būdavo
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 08 17, 10:34)
Kiek laiko geri šituos vaistus?o betaserc kas tau skyrė?
Papildyta:

Bet tu ir drąsi,klausyk biggrin.gif Aš net dabar kai jau nieko nebevyksta beveik su manimi,moku tvarkytis.bijočiau žiūrėti tokius video doh.gif  biggrin.gif
Buvo,kad nerimas taip giliai įsėda ir neidavo nuimti jo beveik visą dieną.Bet tada stengdavausi eiti ažkur,kažką šveistis namuose,tada lengviau būdavo


Sedacalm geriu nuo treciadienio... O betaserc man praeitais metais neurologas liepdawo pagert kai galwa svaigsta, nes pas mane nusilpes buna vestibiuliuarins aparatas.. Tai as pagetiu pora dienu betaserca ir nuima man svaigima bei pykinima...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 08 17, 09:34)
Kiek laiko geri šituos vaistus?o betaserc kas tau skyrė?
Papildyta:

Bet tu ir drąsi,klausyk biggrin.gif Aš net dabar kai jau nieko nebevyksta beveik su manimi,moku tvarkytis.bijočiau žiūrėti tokius video doh.gif  biggrin.gif
Buvo,kad nerimas taip giliai įsėda ir neidavo nuimti jo beveik visą dieną.Bet tada stengdavausi eiti ažkur,kažką šveistis namuose,tada lengviau būdavo


As ne drasi, o kvaila biggrin.gif ir dabar antra diena kaip nerimas, ant saves pykstu uz tai kad susidrumsciau sau ramybe, dabar pas mamyte esu, padeds ji man smile.gif o poto savaime tau praeidavo?
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 17, 11:18)
Sedacalm geriu nuo treciadienio... O betaserc man praeitais metais neurologas liepdawo pagert kai galwa svaigsta, nes pas mane nusilpes buna vestibiuliuarins aparatas.. Tai as pagetiu pora dienu betaserca ir nuima man svaigima bei pykinima...


Aš galvojau,kad betaserc nuo širdies.Bet man jie bobučių vaistai rodos biggrin.gif Na,svarbu tau kažkiek padeda 4u.gif
QUOTE(yesboss @ 2014 08 17, 11:52)
As ne drasi, o kvaila biggrin.gif ir dabar antra diena kaip nerimas, ant saves pykstu uz tai kad susidrumsciau sau ramybe, dabar pas mamyte esu, padeds ji man smile.gif o poto savaime tau praeidavo?

Išgerdavau ar valerijono tabletike,ar kokių lašiukų dar įkaldavau.Ir poto prasisklaidydavo.Svarbiausia nukreipt dėmesį,kad negalvoti,kad va man nerimas,kas čia man yra,kodėl taip yra ir t.t.
Man paskutiniu metu kai buvo nerimas,tai tos rūšies,kad aš išprotėsiu,tai sunkoka buvo susidoroti.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 08 17, 12:13)
Aš galvojau,kad betaserc nuo širdies.Bet man jie bobučių vaistai rodos biggrin.gif Na,svarbu tau kažkiek padeda 4u.gif

Išgerdavau ar valerijono tabletike,ar kokių lašiukų dar įkaldavau.Ir poto prasisklaidydavo.Svarbiausia nukreipt dėmesį,kad negalvoti,kad va man nerimas,kas čia man yra,kodėl taip yra ir t.t.
Man paskutiniu metu kai buvo nerimas,tai tos rūšies,kad aš išprotėsiu,tai sunkoka buvo susidoroti.


Nu jo, teisingai sakai, bet kartais tikrai toks stiprus sirdies grauzimas. As lasiuku isgeriu, dar herbastres tableticiu turiu. O dar kokiu vaistu geri, ar taip pati stengiesi issikapstyt? smile.gif
Atsakyti
Nezinau ka daryt, eit pas psichoterapeuta ar ne doh.gif
Nezinau net...
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 17, 13:30)
Nezinau ka daryt, eit pas psichoterapeuta ar ne doh.gif
Nezinau net...


As manau, kad eik, pakalbesit, bus geriau, nesu buvus, bet pati esu uzsirasius ir eisiu, juk jie profesionalai, kodel nepasinaudot ju pagalba smile.gif o kodel abejoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 17, 14:39)
As manau, kad eik, pakalbesit, bus geriau, nesu buvus, bet pati esu uzsirasius ir eisiu, juk jie profesionalai, kodel nepasinaudot ju pagalba smile.gif o kodel abejoji? smile.gif

Neblogai jauciuos.. Galvoju vel vaikelio planavimu uzsiimt 4u.gif o jei nueisiu tai vaistuku israsys...
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 17, 08:20)
Prisiziurejau nesamoningu video apie PA ir isivaizduoju kad man taip bus, neina ismest is galvos...ar tau yra taip buve, kad neina suvaldyt nerimo?smile.gif



Man labai daznai, cia ko gero pagrindine mano problema ir yra tai doh.gif nesuvaldomas nerimas, dabar knygu pagalba bandau mokytis kaip ta daryti, nes jau atsibodo jis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lu @ 2014 08 17, 13:13)

Man paskutiniu metu kai buvo nerimas,tai tos rūšies,kad aš išprotėsiu,tai sunkoka buvo susidoroti.



Va man sitos rusies pastoviai ir yra, man pastoviai atrodo, kad as ant isprotejimo ribos doh.gif nu kaip nervina... su valerijonu pavyko ji numalsinti?

as pastebejau, kad svasrbiausia jo neuzleist to nerimo, as uzleidau pries por ametu ir gavos taip kad nebeistengiau pakilt is lovos, tiesiog nelaike kojos, verkiau, baisiai blogai buvo, teko imtis tu ad doh.gif
Papildyta:
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 17, 14:45)
Neblogai jauciuos.. Galvoju vel vaikelio planavimu uzsiimt 4u.gif o jei nueisiu tai vaistuku israsys...


Siandien jauties neblogai, po to vel uzeis, gal tiesiog verta nueit pasikalbet, juk nebutina iskart tu ad, gal patars kaip tvarkytis nestumo metu, kaip dabar, gal kaip tik i nauda tas nuejimas bus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 08 17, 14:55)
Man labai daznai, cia ko gero pagrindine mano problema ir yra tai doh.gif nesuvaldomas nerimas, dabar knygu pagalba bandau mokytis kaip ta daryti, nes jau atsibodo jis doh.gif
Papildyta:
Va man sitos rusies pastoviai ir yra, man pastoviai atrodo, kad as ant isprotejimo ribos doh.gif  nu kaip nervina... su valerijonu pavyko ji numalsinti?

as pastebejau, kad svasrbiausia jo neuzleist to nerimo, as uzleidau pries por ametu ir gavos taip kad nebeistengiau pakilt is lovos, tiesiog nelaike kojos, verkiau, baisiai blogai buvo, teko imtis tu ad doh.gif
Papildyta:
Siandien jauties neblogai, po to vel uzeis, gal tiesiog verta nueit pasikalbet, juk nebutina iskart tu ad, gal patars kaip tvarkytis nestumo metu, kaip dabar, gal kaip tik i nauda tas nuejimas bus? ax.gif

Tikriausiai kad nueisiu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 08 17, 13:13)
Aš galvojau,kad betaserc nuo širdies.Bet man jie bobučių vaistai rodos biggrin.gif

Betaserka jau praeitoj temoj rekomendavau kaip puiku vaista nuo galvos svaigimo mirksiukas.gif Buvau apkaltinta, kad per interneta ligas diagnozuoju ir vaistus skiriu. biggrin.gif Bet Betasekas tikrai geriausias vaistas vestibuliariniam aparatui sutvarkyti drinks_cheers.gif Nereceptinis. cool.gif
Tik pragerti ji reikia ne pora dienu, kiekvienas vaistas, kad suveiktu tikslingai, skiriamas tam tikram dienu skaiciui. Betaserka maziausiai reikia gerti 5 dienas 4u.gif
Atsakyti
As jau nebezinau kai kovoti su tuo pykinimu, nera nuotaikos, jaudinuosi del tyrimu atsakymu kuriuos antradieni suzinosiu.. 5dn buwo jau geriau isvarem su draugais, pasisedejom, o 6dn visi gerumai baigesi, snd ypatingai negera, man patika jau del maisto,reikia valgyti, bet pykinra ir jau2iu sleikstuli.. nebezinau ka valgyti! Ryt i darba isvis depresija.
Atsakyti