Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai

QUOTE(Lietuva @ 2016 03 29, 19:27)
mes kai gyvenom name, tai kažkaip mūsiškė automatiškai sklype nedarydavo, kentėdavo, kol neišlėkdavo iš teritorijos už tvoros. Tai nebuvo bėdos dėl to.


manoji atvirkščiai - kentės iki negaliu, bet viską namo į savą sodelį parneš doh.gif
Atsakyti
Gal kuri galės pakomentuoti i mano klausima. 4u.gif
Planuojam isigyti retriveri, bet dar daug norim pasidometi.
Paskaicius pamatem, kad ju yra kelios veisles.

Seimoje turim du vaikucius. Norim kad vaikuciai, bet kad ir suniukas myletu vaikus.

Kuo skiresi sios rusys, kuri geriau pasirinkti ? 4u.gif
1, Labradoro retriveriai
2, Auksaspalviai retriveriai
3, Lygiaplaukiai retriveriai
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2016 04 06, 15:52)
Gal kuri galės pakomentuoti i mano klausima. 4u.gif
Planuojam isigyti retriveri, bet dar daug norim pasidometi.
Paskaicius pamatem, kad ju yra kelios veisles.

Seimoje turim du vaikucius. Norim kad vaikuciai, bet kad ir suniukas myletu vaikus.

Kuo skiresi sios rusys, kuri geriau pasirinkti ? 4u.gif
1, Labradoro retriveriai
2, Auksaspalviai retriveriai
3, Lygiaplaukiai retriveriai


Iš esmės jie visi myli vaikus, yra šeimos šunys, kompanjonai. Bet tuo pačiu ir skiriasi charakteriai. Galiu komentuoti tik auksiukus ir lygiaplaukius. Lygiaplaukiai yra ypatingai prisirišę prie šeimininkų, labai žaismingi ir daugiau judrūs už auksiukus. Auksiukai švelnūs, ramesni, bet lauke turintys savų reikalų. Kiek žinau labradorai taip pat ganėtinai aktyvūs šunys ir yra stambesni, sunkesni už lygiaplaukius.
Na ir išvaizda jų visų skiraisi.
Atsakyti
Gal kuri galit ismatuoti suaugusios labradores kakla ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif jungiuosi prie jusu temos 4u.gif mano suo (labradoras) beveik 1m ir vis labiau patiriu spaudima is aplinkiniu ji kastruot. Gal galit patart uz ir pries? Jau ir as po truputi linkstu prie kastracijos, nes slapinasi ant kiekvieno kampo, laizo kitu sunu slapima, pamates kale, lekia kaip akis isdeges, namuose visos grindys istepliotos spe... doh.gif vyras pries, matyt vyriskas solidarumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2016 06 02, 22:00)
Sveikos smile.gif  jungiuosi prie jusu temos 4u.gif  mano suo (labradoras) beveik 1m ir vis labiau patiriu spaudima is aplinkiniu ji kastruot. Gal galit patart uz ir pries? Jau ir as po truputi linkstu prie kastracijos, nes slapinasi ant kiekvieno kampo, laizo kitu sunu slapima, pamates kale, lekia kaip akis isdeges, namuose visos grindys istepliotos spe...  doh.gif vyras pries, matyt vyriskas solidarumas  lotuliukas.gif

Sveika,
ir man tas klausimas aktualus. Nusprendžiau išbandyti cheminę kastraciją, kuri parodys, kaip pasikeistų šuns elgesys po chirurginės kastracijos. Injekciją gavo prieš savaitę, poveikis tikėtinas po 5 savaičių. Laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2016 06 03, 16:35)
Sveika,
ir man tas klausimas aktualus. Nusprendžiau išbandyti cheminę kastraciją, kuri parodys, kaip pasikeistų šuns elgesys po chirurginės kastracijos. Injekciją gavo prieš savaitę, poveikis tikėtinas po 5 savaičių. Laukiu smile.gif


Kiek ilgai veikia chemine kastracija? Koks poveikis organizmui?
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2016 06 03, 20:28)
Kiek ilgai veikia chemine kastracija? Koks poveikis organizmui?

Priklausomai nuo injekcijos, 6 arba 12 men.
Atsakyti
Nieko aš savo cuckiui nedarau. Šį mėnesį 7 metai, niekada nebuvo ir nebus veisiamas, bet aš jo ir nepjaunu. Kam? Sveiką šunį. Nei jis per daug vaikštant miške alpsta, nei aplink namus.
Man iš aprašymo gal panašiau, kad dresūros trūksta. Mes, kai išeinam pasivaikščiot, jei leisiu visus kampus uostinėt tai gal irgi šlapinsis ant kiekvienos žolytės, bet jeigu mes einam, tai einam, jokių uostinėjimų. O jei paleidžiu laisvai - tada ir atsidžiaugia.
Dėl veržimosi pas kales - irgi šuns paklusnumo klausimas.
Ar bandėt dresūros mokyklas ar bent susitikimus su treneriais?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2016 06 06, 15:17)
Nieko aš savo cuckiui nedarau. Šį mėnesį 7 metai, niekada nebuvo ir nebus veisiamas, bet aš jo ir nepjaunu. Kam? Sveiką šunį. Nei jis per daug vaikštant miške alpsta, nei aplink namus.
Man iš aprašymo gal panašiau, kad dresūros trūksta. Mes, kai išeinam pasivaikščiot, jei leisiu visus kampus uostinėt tai gal irgi šlapinsis ant kiekvienos žolytės, bet jeigu mes einam, tai einam, jokių uostinėjimų. O jei paleidžiu laisvai - tada ir atsidžiaugia.
Dėl veržimosi pas kales - irgi šuns paklusnumo klausimas.
Ar bandėt dresūros mokyklas ar bent susitikimus su treneriais?

taip, suo 3 kursus baiges, bet paauglyste daro savo. Trenere kai kuriuos sunis siule kastruot (buvo tikrai laukiniu), bet maniskiui nieko nesake. Jis mokykloj beveik auksinis, baigiasi pamoka ir parodo tikra veida. Kas antras zingsis reikia duot pastabas, kooreguot
Papildyta:
QUOTE(moske_poske @ 2016 06 06, 23:54)
taip, suo 3 kursus baiges, bet paauglyste daro savo. Trenere kai kuriuos sunis siule kastruot (buvo tikrai laukiniu), bet maniskiui nieko nesake. Jis mokykloj beveik auksinis, baigiasi pamoka ir parodo tikra veida. Kas antras zingsis reikia duot pastabas, kooreguot

ps namuose jis auksinis suo, visos problemos isejus i lauka.
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2016 06 07, 00:56)
taip, suo 3 kursus baiges, bet paauglyste daro savo. Trenere kai kuriuos sunis siule kastruot (buvo tikrai laukiniu), bet maniskiui nieko nesake. Jis mokykloj beveik auksinis, baigiasi pamoka ir parodo tikra veida. Kas antras zingsis reikia duot pastabas, kooreguot
Papildyta:

ps namuose jis auksinis suo, visos problemos isejus i lauka.

tai prie stalo visi šunys genijai smile.gif Mūsų treneris sakydavo, kad jei šuo klauso tik namie - vadinasi komandų jis nemoka...

Kas tai yra trys kursai? Na kažkaip įdomu pasidarė smile.gif Mes su dresūra vėlai rimtai užsiėmėm, gal mėnesį kai buvo mažiukas ir beveik metus nuo tada, kai jam apie metus buvo (iš tiesų tada tik pamatėm, kad paauglys - ožys - ir mes nebesusitvarkom, tai ir pradėjom dresūrą lankyt).
Aš gal prieš pjaudama šunį dar su kitu dresuotoju pabendraučiau...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2016 06 12, 11:58)
tai prie stalo visi šunys genijai smile.gif Mūsų treneris sakydavo, kad jei šuo klauso tik namie - vadinasi komandų jis nemoka...

Kas tai yra trys kursai? Na kažkaip įdomu pasidarė smile.gif Mes su dresūra vėlai rimtai užsiėmėm, gal mėnesį kai buvo mažiukas ir beveik metus nuo tada, kai jam apie metus buvo (iš tiesų tada tik pamatėm, kad paauglys - ožys - ir mes nebesusitvarkom, tai ir pradėjom dresūrą lankyt).
Aš gal prieš pjaudama šunį dar su kitu dresuotoju pabendraučiau...


suniuku kursai (pradejo kazkur 4 men, pavelavom truputi)+pagrindiniai kursai+testiniai kursai. Kiekvieni kursai apie 2,5 men. Mokykloj buna tarp top 5. Bet pamokos baigiasi ir visas gerumas baigiasi lotuliukas.gif ryte vaikstom 20 min, per pietus ateina vedziotojas, uzsiima su juo 1-2 val ir vakare apie 1 val einam i parka arba prie ezero maudytis. Vakare miega pavarges. Bedu neturiu namie, tik va noreciau, kad labiau klausytu vaiksciojant be pavadelio. Klauso tik jeigu turi skaniuka rankoj arba pastabas duodi ISVIEN. doh.gif
Atsakyti