Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

QUOTE(Jollė @ 2014 09 10, 17:49)
Mergaites, norejau paklausti, kaip yra su sviecianciais veidrodziais vonioje (gal kas turit patirties). Zinau, kad jie dabar ant "bangos" ir planuojam toki isigyti, bet kaip suprantu ju apsvietimas prastas g.gif , o gal sviecia prastai tie, kurie pigus ir tiesiog padaryti kaip gerojo gaminio kopija. Nes kazkuriame saite ziurejau ju kaina apie 3000 lt blink.gif  ir ten dedasi ne LED juosteles, o lemputes (gal ne taip ka supratau).

Nera skirtumo, bent jau del sviesos, nes ledu galingumas tas pats. Cia labiau pribumbasas, bet ne rimtas sviesos saltinis verysad.gif

QUOTE(@leja @ 2014 09 10, 18:03)
manau kad mazai. Musu sienele 90cm pats tas, mazesnes nenoreciau

Aciu, itikinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 10, 19:34)
Nera skirtumo, bent jau del sviesos, nes ledu galingumas tas pats. Cia labiau pribumbasas, bet ne rimtas sviesos saltinis

Itariu, kad nepirksim unsure.gif
Atsakyti
Na mamukai padėkite ir šį kartą - raskim tokias arba kažką panašaus į šias plyteles.
Žinau, kad šių pailgų ilgis 6x24
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Na, merginos, nebera jau laiko blaskytis man, ant nosies vonios irengimas tai prasau jusu sutelktines pagalbos. Simta kart apejus visus imanomus plyteliu salonus nusprendziau:
Meisha is paradyz nebebus, nes tokios niurokos vistik. Tai dabar jau belieka issirinkt tarp siu variantu:
1. Italiskos, atlas concorde Way kolekcija. Pliusai, labai grazios siltos spalvos (realiai nera tokios tamsios ir niurios), matines. Minusas - kaina (80 lt)
user posted image
user posted image
2. Vokiskos, vos vos rusvos, matines. Pliusai, grazi neikyri spalva, nebrangios (50 lt), minusai - nera grindininiu plyteliu (aisku jas galima derint is kitur), nera kitu spalvu ir pagrazinimu sitos kolekcijos, siek tiek lieka pirstu antspaudai.
user posted image
3. Lenkiskos, paradyz Tessita. Pliusas: grazi spalva, nemazai dekoro, vidutine kaina (60-70). Nuogastavimai: labai bijau, kad nebutu vonia didelis veidrodis, nes jos labai blizgios, man kai viskas blizgu nebelieka jaukumo.
user posted image
user posted image
Taigi, kuri varianta pasirinkt: pirma derint su antru, kad butu pigiau, vien tik pirma ir metus dietintis nes bus brangu smile.gif Ar trecia ir pasidaryt ale madinga blizgia vonia? O tada keiktis kad kalkes varo i nevilti biggrin.gif
Pasizadu parodyt kas gavosi realiai kai padesit apsisprest biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kodel nelieka jaukuko, jei blizgios? Man vonia pas mus laaabai grazi gavosi, o plyteles blizgios, ryskios. Labai daug suteikia jaukumo tinkamas apsvietimas. Grindines pirkom is kitos kolekcijos, bet tobulai spalva prisiderinom.
Bet Jusu atveju man nelabai lenkiskos, man nepatinka vonioj kvietiku dekorai blush2.gif Siais laikais yra toookiu groziu pasirinkimas, kur kas idomesniu 4u.gif

Del kainu patarimas ir kitiems.
Niekada nebijokit deretis, tikrai per galva niekas neduos. Mes pirkom viso busto plyteles is vieno salono, todel gavom solidzia nuolaida. Pasakiau, kad Ermitaze galimybe gauti tas pacias ispaniskas galima gauti zymiau pigiau (uzsakomasias), tai irgi padare pigiau. O kas planingai gyvena, tai tikrai galima nusipirkti italiskas/ispaniskas uz brangiuju lenkisku kaina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 rugsėjo 2014 - 16:18
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 11, 17:14)
Kodel nelieka jaukuko, jei blizgios? Man vonia pas mus laaabai grazi gavosi, o plyteles blizgios, ryskios. Labai daug suteikia jaukumo tinkamas apsvietimas. Grindines pirkom is kitos kolekcijos, bet tobulai spalva prisiderinom.
Bet Jusu atveju man nelabai lenkiskos, man nepatinka vonioj kvietiku dekorai blush2.gif Siais laikais yra toookiu groziu pasirinkimas, kur kas idomesniu 4u.gif

Del kainu patarimas ir kitiems.
Niekada nebijokit deretis, tikrai per galva niekas neduos. Mes pirkom viso busto plyteles is vieno salono, todel gavom solidzia nuolaida. Pasakiau, kad Ermitaze galimybe gauti tas pacias ispaniskas galima gauti zymiau pigiau (uzsakomasias), tai irgi padare pigiau. O kas planingai gyvena, tai tikrai galima nusipirkti italiskas/ispaniskas uz brangiuju lenkisku kaina 4u.gif


O gal galit imest mazdaug kas Jusu nuomone kas grazu? Nes man viskas baisiai negrazu kiek ziurineju smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 11, 17:23)
O gal galit imest mazdaug kas Jusu nuomone kas grazu? Nes man viskas baisiai negrazu kiek ziurineju  smile.gif  4u.gif

Pavartykite italisku ispanisku plyteliu katalogus, pasisemsit ideju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 rugsėjo 2014 - 16:42
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 11, 17:07)
Na, merginos, nebera jau laiko blaskytis man, ant nosies vonios irengimas tai prasau jusu sutelktines pagalbos. Simta kart apejus visus imanomus plyteliu salonus nusprendziau:
Meisha is paradyz nebebus, nes tokios niurokos vistik. Tai dabar jau belieka issirinkt tarp siu variantu:
1. Italiskos, atlas concorde Way kolekcija. Pliusai, labai grazios siltos spalvos (realiai nera tokios tamsios ir niurios), matines. Minusas - kaina (80 lt)
user posted image
user posted image
2. Vokiskos, vos vos rusvos, matines. Pliusai, grazi neikyri spalva, nebrangios (50 lt), minusai - nera grindininiu plyteliu (aisku jas galima derint is kitur), nera kitu spalvu ir pagrazinimu sitos kolekcijos, siek tiek lieka pirstu antspaudai.
user posted image
3. Lenkiskos, paradyz Tessita. Pliusas: grazi spalva, nemazai dekoro, vidutine kaina (60-70). Nuogastavimai: labai bijau, kad nebutu vonia didelis veidrodis, nes jos labai blizgios, man kai viskas blizgu nebelieka jaukumo.
user posted image
user posted image
Taigi, kuri varianta pasirinkt: pirma derint su antru, kad butu pigiau, vien tik pirma ir metus dietintis nes bus brangu  smile.gif Ar trecia ir pasidaryt ale madinga blizgia vonia? O tada keiktis kad kalkes varo i nevilti  biggrin.gif
Pasizadu parodyt kas gavosi realiai kai padesit apsisprest  biggrin.gif  4u.gif

sakyčiau apsistokit ties pirmu variantu, 10 proc. nuolaidą taiko visi, bet laisvai galima ir 11-12.... proc. išsidėrėti, priklausomai nuo kiekio-perkat mažai voniai, didelei voniai, visiems namams...
Plytelių nekeisit dažnai, rinktis tepias ar erzinančias būtų tikrai ne išeitis, nes su tuo teks gyventi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2014 08 27, 14:43)

Ka del plyteliu nusprendet?
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 11, 17:07)
Na, merginos, nebera jau laiko blaskytis man, ant nosies vonios irengimas tai prasau jusu sutelktines pagalbos. Simta kart apejus visus imanomus plyteliu salonus nusprendziau:
Meisha is paradyz nebebus, nes tokios niurokos vistik. Tai dabar jau belieka issirinkt tarp siu variantu:
1. Italiskos, atlas concorde Way kolekcija. Pliusai, labai grazios siltos spalvos (realiai nera tokios tamsios ir niurios), matines. Minusas - kaina (80 lt)
user posted image
user posted image
Taigi, kuri varianta pasirinkt: pirma derint su antru, kad butu pigiau, vien tik pirma ir metus dietintis nes bus brangu  smile.gif Ar trecia ir pasidaryt ale madinga blizgia vonia? O tada keiktis kad kalkes varo i nevilti  biggrin.gif
Pasizadu parodyt kas gavosi realiai kai padesit apsisprest  biggrin.gif  4u.gif

iš šių vienareikšmiškai pirmas variantas+dieta metams biggrin.gif
As ir skaiciavau voniai pigiau- taciau kai ta kvadratura nera milziniska, tai ir skirtumas gaunasi tikrai ne tukstanciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 11, 16:07)
Na, merginos, nebera jau laiko blaskytis man, ant nosies vonios irengimas tai prasau jusu sutelktines pagalbos. Simta kart apejus visus imanomus plyteliu salonus nusprendziau:
Meisha is paradyz nebebus, nes tokios niurokos vistik. Tai dabar jau belieka issirinkt tarp siu variantu:
1. Italiskos, atlas concorde Way kolekcija. Pliusai, labai grazios siltos spalvos (realiai nera tokios tamsios ir niurios), matines. Minusas - kaina (80 lt)


Kaip tik vakar bendravau su Linea centru Vilniuje ir jie pagal mano pateiktus paveiksliukus (poste prieš tai) būtent Way kolekciją man pasiūlė. Tai vakar namie buvo zirzimų vakaras, kol galiausiai gavau sutikimą "nuuu, jei jau tikrai labai jų nori..." smile.gif Bet paskui kažkaip pati susibalamutinau - 80Lt nepigu. Ypač, kai reikia visko visam namui... Tai ir nežinau... Hansa plytelių turguj vieną neblogą variantą pasiūlė ir dar lėksiu į Irisą, gal ką pasiūlys...
Dieta tai dieta, bet kai kiekvienai patalpai po metus tos dietos, tai matyt ir mirsiu nepavalgius lotuliukas.gif
Atsakyti
O kodel jus is katalogu Ermitaze neuzsisakinejat? g.gif (Senukuose gerooookai brangiau, bent jau musu atveju). Juk kataloguose superiniai pasirinkimai.

Yra geru plyteliu salonu ir be jusu minimu, o jei imant namui - tai kaina 30 proc. galima nusidereti. Be to, atveza ir pavyzdzius. Neisivaizduoju, ka tam varganam plyteliu turgu rast galima, man tai ten ziauru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 12 rugsėjo 2014 - 07:44