Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai - perkam, parduodam, dovanojam

Turiu 3 ODINIUS išskirtinius antkaklius. Šunų mylėtojos, rinkitės 4u.gif

Raudonas - ilgis 50cm, plotis 22mm, kaina - 39Lt (mokėta 53,50Lt)
user posted image

Geltonas - ilgis 37cm, plotis 14mm, kaina - 32Lt (mokėta 44,80Lt)
user posted image

Juodas - ilgis 55cm, plotis 34mm, kaina - 25Lt (mokėta 34Lt)
user posted image
Atsakyti
Naujas siltas kombinezoniukas suniukui. Tiks sverianciam suniukui nuo 2 iki 3.5 kg dydis M. Labai grazus..
Esame Vilniuje-siunciu
Kaina 70 lt ( parduotuveje tokio kaina 189 lt)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donyy: 10 lapkričio 2014 - 08:35
Parduodu originalią metalinę bagažinės ir salono pertvarą tinkančią Opel automobiliui.
Ši pertvara tinkama vežioti bagažinėje šunį, kad neliptų į saloną.
Nuotraukų šiuo metu neturiu, bet susidomėjusiems nufotografuosiu.

Kaina 100Lt.

Vilnius, kreiptis per AŽ
Atsakyti
Skubiai ieškau PAGALBOS! Iš Grindos laikinai globai pasiėmiau šunį - dvejų metų patiną, Džeko Raselo terjerų mišrūną. Namuose jis man rodo agresiją, kitoms moterims taip pat. Mano draugo nepuola. Šiandien buvo dresuotoja ir stebėjo jį, rodė kaip man su juo elgtis reiktų ir pan., bet aš esu per 'minkšto' charakterio, kad susitvarkyčiau tą šunį, mano jo gaila ir negaliu jam būti tvirta / griežta, bijau jo. Todėl ieškau žmogaus turinčio geros patirties su šunimis, ypač agresyviais, ir galinčio perimti šį piktuką. Dresuotoja sakė, jog gerai žinantis ką daryt žmogus galėtų tą šunį greitai sutvarkyti ir jis turėtų daugiau galimybių rasti ir pastovius šeimininkus. Prašau kas žinot tokių žmonių kontaktų ar kas patys galit padėti, rašykit man į PM. Šuns į prieglaudą grąžint nenoriu, bet jei nieko skubiai nerasiu - teks.. nes namie viena su juo būti bijau verysad.gif
Atsakyti
Parduodu treningą, parsisiunčiau per mažą - 40 lt ( su siuntimu) (Į AŽ)

user posted image

Dydis M ( apie 26 cm ūgio šuniukui)

Kaklo apimtis 25- 28 cm
Nugaros ilgis 26 - 28 cm
Krūrinės apimtis 35-40 cm

Atsakyti
Sveikos, panelės 4u.gif
Ieškau tokio, kaip paveikslėlyje L dydžio furminatoriaus (originalaus, pagaminto Vokietijoje) už protingą kainą. Labai laukiu pasiūlymų į AŽ smile.gif.

user posted image
Atsakyti
Veslyne ,,Senasis molas'' 2014.07 30 gimė nuostabūs bobteiliukai.Tėveliai Lietuvos,Latvijos ir Estijios jaunimo čempionai.Šuniukai jau sučipuoti,paskiepyti.Jau gali keliauti į naujus namus.
www.senasismolas.lt
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Parduodu visiskai nauja, nenaudota augintiniui dirbtine zolyte, daryti reikalus vienoje vietoje. Kai nusipirkau ir pradėjo prašytis į lauką doh.gif biggrin.gif tad taip ir nepanaudojom nei karto smile.gif

„Potty Patch" tualetą sudaro 3 aukštai. Galimas siuntimas, jei pirkejas ji apmoka.35 LT

user posted image
Atsakyti
Dovanoju Džeko Raselo terjerų mišrūną. Dvejų metų, kastruotą patiną.
Buvo paimtas laikinai globai iš Grindos. Turėjo probelmų su agresiją (aukščiau matyti mano žinutė kur prašiau pagalbos), bet problema liko labai minimali - atlikta elgesio korekcija ir šunelis stipriai pagerėjo drinks_cheers.gif
Šeimininkai turėtų būti nusiteikę skirti jam daug dėmesio, lankyti dresūros pamokas, aktyviai užsiimti su šunimi bent po valandą per dieną, žinoti, kas yra elgesio korekcija ir esant reikalui, turėtų ją taikyti (čia padės dresuotojos konsultacija).
Šuniukui geriausiai tiktų gyventi su stipraus charakterio mergina (nes ir pats šuo su ragiukais yra, o jei augins tik vienas vyras, tai gali būti, jog šuo išvaikys jo panas biggrin.gif ). Jei augins porelė, tai turėkit omeny, jog šuo labiau 'lips' prie vyriškio, nebent moteris būtų tvirto charakterio ir nebijanti šunų ar jų įkandimų (to gali pasitaikyti, nes šuo iš prieglaudos, daug visko matęs ir vis dar traumuotas, tad jam reikia laiko, kad išmoktų vėl pasitikėti žmonėmis ir pripažintų šeimininkus).
Kur kas detalesnę info galite perskaityti čia: http://www.vinted.lt...s-dzeko-raselas

VILNIUS

http://s11-lt.vinted....JPG?1416397557
Atsakyti
Parduodu rubelius. Užsisakiau iš užsienio, ir mums maži.....Dydis L. Rudeninukas 16lt, žieminis 30lt
Šiauliai
Foto rudeninio... http://public.fotki....-39cm-16lt.html
Foto žieminio.... http://public.fotki....ack-neck-l.html

864723310
Atsakyti
Parduodu nebereikalingus daiktelius:
Du skanukų dėkliukai dresūrai ar parodoms. Visiškai nauji. Vienas net supakuotas. Po 10lt

user posted image
Griežtas antkaklis su dygliais. Naudotas labai nedaug, jokių defektų. Skirtas dideliam šuniui. Mažiausia apimtis 60cm. 20lt
user posted image
Parodinis pavadėlis mažų veislių šunims. Virvutė biserio satino. Ilgis 115сm. 40lt.
user posted image
Petnešos mažam šuniui. Visiškai naujos, juodos spalvos, su paminkštinimu. Dydis 35-50cm.20lt.
user posted image
user posted image
Apsiaustas nuo lietaus dideliam šuniui (tokiam kaip berno zenenhundas). Visiškai naujas, nenaudotas. Kaina 100lt.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
visiskai naujas boksas, nuotrauka skolinta, nes savojo net ispakuoti nenorejau 70x50x50 tinka mazu ir vidutiniu veisliu sunims, bei katems , 150 Lt, kaina galutine Kaunas, Jurbarkas, Sakiai[attachmentid=233533]
Atsakyti