Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos mergaites. Man laparoskopija planuojama daryti sausio pirmaja savaite po menesiniu (issauktu su duphaston pagalba,kadangi sergu labai retai). Ar kas nors daretes Kaune krikscioniskuose gimdymo namuose? kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaline @ 2016 12 14, 13:40)
Sveikos mergaites. Man laparoskopija planuojama daryti sausio pirmaja savaite po menesiniu (issauktu su duphaston pagalba,kadangi sergu labai retai). Ar kas nors daretes Kaune krikscioniskuose gimdymo namuose? kokie atsiliepimai?  smile.gif


Sveikos man taip pat sausio 24 d. darys laparoskopija kriščioniškuose namuose trakų gatvėje, pas daktarą vanagą ir po jo apsilankymo mane biškį jis sutrigdė pasakydamas, kad niekam nesakyčiau dėl operacijos ar Jums ir taip sakė? Taippat prieš operaciją sakė išgerti fortrans su 300ml vandens , bet seselė sakė, kad reik su litru vandens, nes su 300ml sakė galiu apsinuodyti ? O kaip jums liepė ar neliepė?
Papildyta:
QUOTE(Asvija @ 2016 11 18, 22:47)
Idomu!!! Man Vanagas liepe susilaikyti iki sekancio ciklo.  Nors LP buvo atlikta 6 ciklo diena , siandien yra 16 diena tai kaip ir laikas butu ir galma butu pabandyt, bet daktaras sake susilaikyt si cikla tai vat ir nezinau kaip elgtis.



O Vanagas nesakė, nesakyti niekam, kad operuos tave? Ir ar gėrei fortrans? Jei gali papasakok smulkiau kaip atėjai įkliniką ką darei, nes nafik susinervinus aš labai kodėl jis man taip sakė.
Atsakyti
QUOTE(GyDDa @ 2016 12 30, 18:53)
Sveikos man taip pat sausio 24 d. darys laparoskopija kriščioniškuose namuose trakų gatvėje, pas daktarą vanagą ir po jo apsilankymo mane biškį  jis sutrigdė pasakydamas, kad niekam nesakyčiau dėl operacijos ar Jums ir taip sakė? Taippat prieš operaciją sakė išgerti fortrans su 300ml vandens , bet seselė sakė, kad reik su litru vandens, nes su 300ml sakė galiu apsinuodyti ? O kaip jums liepė ar neliepė?

O Vanagas nesakė, nesakyti niekam, kad operuos tave? Ir ar gėrei fortrans? Jei  gali papasakok smulkiau kaip atėjai įkliniką ką darei, nes nafik susinervinus aš labai kodėl jis man taip sakė.


Sveikute,prieš metus ir aš operavausi pas šį gydytoją, bet tikrai taip nesakė, ir nesuprantu kodėl jums taip pasakė.. o neklausėte kodėl? Labai jau keista..taip,irgi gėriau fortrans, bet tikrai su didesniu kiekiu vandens. jei gerai prisimenu apie litrą liepė išgerti, bet gėriau jau palatoje, ne namie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergike26: 30 gruodžio 2016 - 19:26
QUOTE(Mergike26 @ 2016 12 30, 20:24)
Sveikute,prieš metus ir aš operavausi pas šį gydytoją, bet tikrai taip nesakė, ir nesuprantu kodėl jums taip pasakė.. o neklausėte kodėl? Labai jau keista..taip,irgi gėriau fortrans, bet tikrai su didesniu kiekiu vandens. jei gerai prisimenu apie litrą liepė išgerti, bet gėriau jau palatoje, ne namie.



Tai va, kad nepaklausiau jaučiu, kad reiks pasukti jam ir pasiklausti kodėl jis taip pasakė. Nes neduos ramybės man jo toks pasakymas kol nepasakys kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Mergike26 @ 2016 12 30, 20:24)
Sveikute,prieš metus ir aš operavausi pas šį gydytoją, bet tikrai taip nesakė, ir nesuprantu kodėl jums taip pasakė.. o neklausėte kodėl? Labai jau keista..taip,irgi gėriau fortrans, bet tikrai su didesniu kiekiu vandens. jei gerai prisimenu apie litrą liepė išgerti, bet gėriau jau palatoje, ne namie.



Tai va, kad nepaklausiau jaučiu, kad reiks pasukti jam ir pasiklausti kodėl jis taip pasakė. Nes neduos ramybės man jo toks pasakymas kol nepasakys kodėl.
Atsakyti
QUOTE(GyDDa @ 2016 12 30, 21:15)
Tai va, kad nepaklausiau jaučiu, kad reiks pasukti jam ir pasiklausti kodėl jis taip pasakė. Nes neduos ramybės man jo toks pasakymas kol nepasakys kodėl.

Manau ne taip supratot. Šitoje ligonineje po laporaskopijos parą laiko išlaiko po operacinėje palatoje, kur guli dar ir kitos moterys. Todėl tuo metu yra nenorima, kad lankytų dėl manau suprantamų priežasčių . Man ten irgi atliko lap. Likau patenkinta viskuo ir gydytoju Vanagu ir visu personalu.
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2016 12 31, 09:02)
Manau ne taip supratot. Šitoje ligonineje po laporaskopijos parą laiko išlaiko po operacinėje palatoje,  kur guli dar ir kitos moterys. Todėl tuo metu yra nenorima, kad lankytų dėl manau suprantamų priežasčių . Man ten irgi atliko lap. Likau patenkinta viskuo ir gydytoju Vanagu ir visu personalu.

Taip,personalas labai rūpestingas ir gydytojas geras, bet toks savotiškas. Ir man sakė kad po operacijos lankytojai nepageidaujami. tad turėtų būrėtų būti viskas gerai smile.gif gal tikrai ne taip supratote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergike26 @ 2016 12 31, 09:36)
Taip,personalas labai rūpestingas ir gydytojas geras, bet toks savotiškas. Ir man sakė kad po operacijos lankytojai nepageidaujami. tad turėtų būrėtų būti viskas gerai smile.gif gal tikrai ne taip supratote smile.gif



Tai turbūt, kad ne taip supratau, bet dar klausimėlis ar po operacijos ar prieš ją davėt kam nors vokelį? Ar niekam nieko nedavėt. Ir kaip po operacijos jautėtės ar pykino ar svaigo galva, nes draugei darė tai ji enestezologei davė vokelį tai po operacijos ji jautėsi puikei, o va kolegė jos palatos ir vėmė ir silpna jai buvo.
Atsakyti
QUOTE(GyDDa @ 2017 01 01, 22:15)
Tai turbūt, kad ne taip supratau, bet dar klausimėlis ar po operacijos ar prieš ją davėt kam nors vokelį? Ar niekam nieko nedavėt. Ir kaip po operacijos jautėtės ar pykino ar svaigo galva, nes draugei darė tai ji enestezologei davė vokelį tai po operacijos ji jautėsi puikei, o va kolegė  jos palatos ir vėmė  ir silpna jai buvo.

nieko nedaviau ir niekada neduosiu. aš esu visiškai prieš kyšius, kad ir kaip gražiai jie vokeliais vadinami. nieks jums specialiai tikrai nedarys blogos anestezijos smile.gif kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja. o jei duosit vokelį ir pykins? biggrin.gif eisit atsiimt pinigų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2017 01 02, 11:37)
nieko nedaviau ir niekada neduosiu. aš esu visiškai prieš kyšius, kad ir kaip gražiai jie vokeliais vadinami. nieks jums specialiai tikrai nedarys blogos anestezijos smile.gif  kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja. o jei duosit vokelį ir pykins? biggrin.gif eisit atsiimt pinigų? smile.gif



Mano kolega turi pažįstamą anesteziologą, tai jis tariamai yra sakęs, kad jie turi dviejų rūšių leidžiamų vaistų. Brangesnių ir geresnių, kurių turi mažiau, su jais narkozė lengviau pernešama. Ir kitokių, su kuriais narkozė pernešama sunkiau. Kas patepa prieš operaciją, aišku, kad gauna geresnių. Kiek tame tiesos - nežinau. Aš ir esu prieš kyšius, bet kartu baisu, kad pridarys ką ne taip, todėl svarstyčiau idėją operuotis privačiai.
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti kiek duoti laparoskopija darančiam gydytojui? Nes mane labiau neramina vokelio davimas nei pati operacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GyDDa @ 2017 01 01, 23:15)
Tai turbūt, kad ne taip supratau, bet dar klausimėlis ar po operacijos ar prieš ją davėt kam nors vokelį? Ar niekam nieko nedavėt. Ir kaip po operacijos jautėtės ar pykino ar svaigo galva, nes draugei darė tai ji enestezologei davė vokelį tai po operacijos ji jautėsi puikei, o va kolegė  jos palatos ir vėmė  ir silpna jai buvo.

taip, ir aš jau šį kartą nedaviau.. Pirmą kartą, prieš 3 metus kai dariausi, tai davaiu ir gydytojui ir anestezologui, o šį kart užsisipyriau ir sakiau niekam neduosiu.. galvoju kaip bus taip. Tiek pirmą kartą, tiek antrą kartą atsibudau kuo puikiausiai, manyčiau tikrai daug kas priklauso nuo organizmo, o šioj klinikoj tikrai rūpestingai prižiūri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergike26: 02 sausio 2017 - 17:26