Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(ida1 @ 2014 08 25, 10:42)
gal kas susiduret su chemike asadauskiene?rutkauskiene atsisake vyro g.gif .perrase kitai doh.gif Paskaiciau atsiliepimus pincete.tai siaubas.o neatsiliepimai...I diskusiju tema.vyro mama jauna mire nuo kruties vezio.o jis susirgo jaunas plauciu...

As susiduriau kai gydziausi, ji buvo rotuojanti chemoterapeute 25 kab. Kalbanti nedaug, bet pasirode, kad savo darba zinojo. Nemegsta klausimu(tai minusas tokiems zmonems kaip as)...
O atsiliepimai pincetas.lt - tikrai nemalonus...

QUOTE(Deganti @ 2014 08 25, 10:58)
nieks ir nesako, kad nereikia, bet 25 metai ir 38 skirtumas yra, vaikai sugyventi ir t.t. Kai man atliko laparoskopiją, buvo kalba apie šalinimą gimdos, jei ras ką, oi aš ramiai sakiau, pirmyn, bet aš jau turėjau dukrą, neprireikė, taigi gimdžiau dar kartą  4u.gif Dabar jau esant beveik Jolie amžiaus galėčiau ir nusipjaut, ir išimt viską, bet tiesa ta, kad vis tiek visko neišimsi, nuo visko neapsisaugosi. Tai labai rimtas žingsnis, reikia gerai permąstyt, kas kad nusipjausi, išimsi, o paskui užpuls depresija, žengti tokį žingsnį reikia didelės drąsos ir suvokimo, kad tai negrįžtamas dalykas.

Šiaip man atrodo, kad dabar jei gydytojų konsiliumas nusprendžia, kad taip, reikia pjauti, matyt kompensuoja tą operaciją ligonių kasos nors kažkiek  g.gif

Be abejo, reikia viska apsvarstyti, pasverti.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 08 25, 11:58)
nieks ir nesako, kad nereikia, bet 25 metai ir 38 skirtumas yra, vaikai sugyventi ir t.t. Kai man atliko laparoskopiją, buvo kalba apie šalinimą gimdos, jei ras ką, oi aš ramiai sakiau, pirmyn, bet aš jau turėjau dukrą, neprireikė, taigi gimdžiau dar kartą  4u.gif Dabar jau esant beveik Jolie amžiaus galėčiau ir nusipjaut, ir išimt viską, bet tiesa ta, kad vis tiek visko neišimsi, nuo visko neapsisaugosi. Tai labai rimtas žingsnis, reikia gerai permąstyt, kas kad nusipjausi, išimsi, o paskui užpuls depresija, žengti tokį žingsnį reikia didelės drąsos ir suvokimo, kad tai negrįžtamas dalykas.

Šiaip man atrodo, kad dabar jei gydytojų konsiliumas nusprendžia, kad taip, reikia pjauti, matyt kompensuoja tą operaciją ligonių kasos nors kažkiek  g.gif

Bet juk vaikus įmanoma užauginti ir nemaitinant pienu... Ir iš tikro galim akrūtis ir 30ies psišalinti tarkim pagimdžius g.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 11:11)
O užjaučiu...vat ir sakau, kad tikrinimasis tai neapsaugo nuo vėžio atsiradimo.. kada Jums tai nutiko kaip laikotės? tikiuosi be metastazių?

mama susirgo 35 metu, 40 - mire nuo kruties vezio. As pradejau aktyviai tyikrintis, budama 35 m. Vezi aptiko po gimdymo ir vaiko maitinimo kai man buvo 40 m. be vieno menesio.
Laikausi gerai-aciu. Metastazes buvo viename limfmazgyje. Buvo nustatyta 2 st.
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 12:16)
Bet juk vaikus įmanoma užauginti ir nemaitinant pienu... Ir iš tikro galim akrūtis ir 30ies psišalinti tarkim pagimdžius g.gif


Aš Jus labai suprantu, nes jums dabar viskas atrodo paprasta, nupjovė, įstatė naujas, bet iš tikro viskas ten žymiai sudėtingiau ir reikia labai psichologiškai pasiruošti, nes atstatomoji operacija pareikalaus daug jėgų ir skausmas, tame etape bus daug skausmo. Na vienu žodžiu reikia dar ir su psichologu pasikonsultuot, jis labiau išaiškins, aš Jūsų nepažįstų, tad nenoriu lįsti į vidų 4u.gif

Tai galima ir įsivaikinti, nebūtina savus gimdyti, aš buvau svarčius tokią galimybę, tik vyras tada nepasirašė ax.gif

O turit kokį artimą žmogų šalia?
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 08 25, 12:24)
Aš Jus labai suprantu, nes jums dabar viskas atrodo paprasta, nupjovė, įstatė naujas, bet iš tikro viskas ten žymiai sudėtingiau ir reikia labai psichologiškai pasiruošti, nes atstatomoji operacija pareikalaus daug jėgų ir skausmas, tame etape bus daug skausmo. Na vienu žodžiu reikia dar ir su psichologu pasikonsultuot, jis labiau išaiškins, aš Jūsų nepažįstų, tad nenoriu lįsti į vidų  4u.gif

Tai galima ir įsivaikinti, nebūtina savus gimdyti, aš buvau svarčius tokią galimybę, tik vyras tada nepasirašė  ax.gif

O turit kokį artimą žmogų šalia?

Turiu artimą žmogų. Kam vaikintis jei galiu gimdyti tik ne savu pienu maitinti g.gif Aš suvokiu, kad tai baisi operacija, bet dar baisiau yra susirgti, ir kas kad pirma stadija...Piktybinis juk ir vadinamas taip ne veltui... Visą likusį gyvenimą gyventi baimėje kai vieną dieną tau pasako, deja galvoje kažką aptikome..O tada jau sudie.. sad.gif Taip mano mamai ir buvo. Suprantu Jūsų vyrą, Jūs juk galite gimdyti vaikus? Neišsioperavote kiaušidžių?
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2014 08 25, 12:16)
mama susirgo 35 metu, 40 - mire nuo kruties vezio. As pradejau aktyviai tyikrintis, budama 35 m. Vezi aptiko po gimdymo ir vaiko maitinimo kai man buvo 40  m. be vieno menesio.
Laikausi gerai-aciu. Metastazes buvo viename limfmazgyje. Buvo nustatyta 2 st.

Apie ką ir kalbu, kad geriau gal užkirsti tam kelią drastiškomis priemonėmis... Aš labai tikiuosi, kad ta antra stadija Jums bus paskutinė, ir šis skaičius nebekils aukštyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 12:43)
Turiu artimą žmogų. Kam vaikintis jei galiu gimdyti tik ne savu pienu maitinti  g.gif  Aš suvokiu, kad tai baisi operacija, bet dar baisiau yra susirgti, ir kas kad pirma stadija...Piktybinis juk ir vadinamas taip ne veltui... Visą likusį gyvenimą gyventi baimėje kai vieną dieną  tau pasako, deja galvoje kažką aptikome..O tada jau sudie.. sad.gif Taip mano mamai ir buvo. Suprantu Jūsų vyrą, Jūs juk galite gimdyti vaikus? Neišsioperavote kiaušidžių?
Papildyta:


na po gydymo chemoterapija buvo pasakyta, kad vaikų neturėsiu, tai ir iškilo klausimas, be to kiekvienas nėštumas, tai hormonų dispalansas organizme, kas ir sąlygoja ligos išlindimą, be tos laparoskopijos matyt ir nebūčiau niekad pastojus antrą kartą, kad būtų aiškiau antrą vaiką gimdžiau po ligos ir gydymo praėjus penkiems metams, maitinau beveik du metus jaunėlį į nieką to nekeisčiau, matyt todėl esu toje barikados pusėje, kad pasigimdykit, maitinkit, tikrinkitės ir tada priimkit tokį sprendimą. Mano draugė ir kolegė pagal kraujo ligą, kad turėt antrą vaiką nutraukė vaistų vartojimą, ji nuolat geria juos, kad liga "miegotų", darėsi ir laporoskopiją, pastojo, gimdė ir maitino, žinoma viskas vyko prižiūrint gydytojų komandai, tiesiog jai, kaip ir man tai buvo svarbu.
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 12:43)
Apie ką ir kalbu, kad geriau gal užkirsti tam kelią drastiškomis priemonėmis...

Kad zinotum, zmogus, kur krisi-pagalve pasikistum...
Ar jus garantuojat, kad nupjovus krutis, nesusirgsit kokiu plauciu veziu? Organizme tuno tas genas, kuris sekmingai gali numigruoti i bet kuria kita vieta ir sukelti kitos organizmo dalies vezi. Pvz: jei butu taip paprasta viskas, kad ispjovei-ismetei ir pamirsai, tai niekas nekeltu klausimus, o kodel po operacijos vezys persikele(metastazuoja) i kitus organus? g.gif
Atsakyti
Mano mama pradėjo ieškoti metastazių. Ji įsitikinusi, kad neįmanoma, jog jų anksčiau ar vėliau nepasirodys. Tikrinosi pas ginę. Gimdoje kažką pamatė. Paėmė biopsiją. Gal žinote, kiek dienų normalu kraujuoti po šios procedūros?
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 08 25, 13:22)
Paėmė biopsiją. Gal žinote, kiek dienų normalu kraujuoti po šios procedūros?

Savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 08 25, 12:57)
Kad zinotum, zmogus, kur krisi-pagalve pasikistum...
Ar jus garantuojat, kad nupjovus krutis, nesusirgsit kokiu plauciu veziu? Organizme tuno tas genas, kuris sekmingai gali numigruoti i bet kuria kita vieta ir sukelti kitos organizmo dalies vezi. Pvz: jei butu taip paprasta viskas, kad ispjovei-ismetei ir pamirsai, tai niekas nekeltu klausimus, o kodel po operacijos vezys persikele(metastazuoja) i kitus organus? g.gif

Na kas sirggti plauciu veziu tai tiesiausias kelias yra rukyti.. Sis genas konkreciai siejamas su butent kiausidemis ir krutine. Ir nesuprantu kaip genas imtu ir persikeltu. O vezys tai jau liga, jau pakitusios lasteles musu kune, kurios gali atsinaujint bet kur. Ar jums kitaip aiskino daktarai?
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 14:40)
. Ar jums kitaip aiskino daktarai?

Man aiskino, kad kiekvienas zmogus organizme salia sveiku lasteliu, turi ir veziniu drinks_cheers.gif Kol imunine sistema stipri, ji pajegi su tomis vezinemis lastelemis susidoroti pati. Taciau uztenka didesnio issibalansavimo, ir vezines lasteles kaupiasi ten, kur labiausiai pazeidziama vieta.
Del plauciu vezio nesate visai teisi. Juo suserga ir niekada neruke zmones. Kaip aiskinti tada toki fenomena?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 08 25, 13:35)
Savaite 4u.gif

Dėkui. Vadinasi viskas normaliai.
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 14:40)
Na kas sirggti plauciu veziu tai tiesiausias kelias yra rukyti..

Nebūtinai. Žinau du žmones, kurie niekada gyvenime nerūkė, tačiau sirgo plaučių v.
Atsakyti