QUOTE(antakine @ 2014 11 26, 12:15)
Mes daržovienės suvalgom 30-40ml. O kiek Jūsų vaikiukai?
Maniškė kokių 60-70ml. jau pienas paskui sunkiai lenda, tai dar už kokio pusvalandžio pasiūlau, nes jau nėra jo kur dėt o išpilt gaila o ir turi gi kažkuom užsigert..
ka jūsų lėliukai po košių geria?
QUOTE(antakine @ 2014 11 26, 15:16)
Norėjau dar paklaust, kaip darote su gėrimu iš puodelio?Ar jau pratinat? Ar jau duodate papildomai kažko atsigert? Nuo kada tos arbatos? Ar kiti skysčiai? O gal tik virintas vanduo? Ar ne virintas? Ar kol geria MP nieko kito nereikia, nors ir primaitinant? Aš galvoju gal irgi jau duot ragaut košių..gal užsižaidžiau su tom daržovėm..
O kas jau košes valgot? Kokias valgot? Kokia krupas perkat? Ar perkat tas ekologiškas iš kūdikių skyriaus? kodėl?

aš šiandien kodėlčiukas
mes nepratinam, bet jau labai norėtų ir žino kaip juo naudotis..

vyras va pavalgęs kefyro stiklinę pakišo tai stveria už puodelio iš traukia link burnos..
turi tik puodeli su snapeliu, ten arbatėlės ipilu tai labai jai patinka su juo turlintis..
papildomai atsigert gauna tik mp, būna žagsi tai hipp pankolių arbatos padarau.. bet tas būna gan retai.. sakau gal reiktų duot dažniau arbatos, vandens ar sulčių..?
nors mums sultys irgi rūgštu, banana valgo ir nuo to purtosi.. kur gi ten tas rūgštumas
o košes pradėjom valgyt 7mėn. proga, valgom ekologiškas Holle
valgom rytais, nu bet labai nedaug kokių 20-30ml. tesuvalgo ir tai po to pieno vos vos teišvalgo
kažkaip rytais su apetitu pas mus prastai buvo visuomet..
del D vitamino tai kai gyd. vasaros pradžioj išrašė tą vieną lašiuka taip iki šiol tiek geria ir nežinau didint ar ne, būna kartais ir du lašiukus sulašinu.. nu už kelių dienelių i TA pasiklausim..