Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

QUOTE(VVaiva @ 2014 08 22, 10:37)
As gavau tuos suvarstomus Lemare batukus is Yoox. Jau kokie faini  bigsmile.gif  wub.gif
Minkstuciai, lengvi, patogus, italiski  thumbup.gif Ir man patinka, kaip priekis padarytas ju - nesijaucia virvuciu, o J.Campbell virvutes kazkaip ant pirstu gula ir truputi jauciasi.
Gavau rudus ir jauciu, reikia dar juodus imti  biggrin.gif

10 dydi emet?
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2014 08 22, 11:49)
10 dydi emet?

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 08 22, 09:51)
Taip  mirksiukas.gif Greit pafotkinau, i dzinsus nekreipkit demesio, svarbu batai matosi  biggrin.gif  biggrin.gif


faini wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vvaiva nu jau grozis tie batukai tavo wub.gif
ir yoox foto susidaro vaizdas, kad tokie kieti,nepatogus jie
,o realiai minkstuciia, kokybiski atrodo.
Gaila,kad kulnas ne zemas, tikrai zinau,kad nusipirkus stoves man jie. Neiseina man su kulnais susidraugauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2014 08 22, 13:18)
Vvaiva nu jau grozis tie batukai tavo wub.gif
ir yoox foto susidaro vaizdas, kad tokie kieti,nepatogus jie
,o realiai minkstuciia, kokybiski atrodo.
Gaila,kad kulnas ne zemas, tikrai zinau,kad nusipirkus stoves man jie. Neiseina man su kulnais susidraugauti  smile.gif

drinks_cheers.gif Taip, man irgi is foto kietoki pasirode. O realiai minkstumas odytes wub.gif
Atsakyti
VVaiva,super thumbup.gif
Kaip suprantu daug čia mūsų bus su vienodom basutėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausykit, ka manot apie tokias kelnes ? g.gif

user posted image
Atsakyti
Man ne 4u.gif
Atsakyti
Man nieko visai kelnes,tik manau graziau atrodytu jei jas paleidus zemyn,labai aukstai uzkeltos g.gif ,bet sau nepirkciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, man irgi siaip kazkuo dailios, rastas, spalva liuks. Bet cia haremines reikia megti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones 4u.gif man spalva wub.gif ir nezinau ar tik taip atrodo, bet jos nera tokios tipiskos haremines, tiesiog nukarusiu klynu ax.gif tos klostes priekyje visai kitaip ziurisi, man visai graziai. Tik va ne vieno atsiliepimo nera ir nuotrauku vos pora unsure.gif
Atsakyti
Enura,labai man jos super wub.gif aš ir i jas zvalgausi,bet gal dar papigins g.gif
Atsakyti