Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Sveikos!
Ateinu su komentarais cool.gif

Nr. 1
user posted image
Tikra fainuole wub.gif Is tu rubu, kuriu nusiimt nesinori.
Bet mano S, tai lyg ir didoka unsure.gif
Gaila, be kompo dar, neikelsiu foto... Bet ji ir ilgesne, man rodos, ir platesne, nei foto unsure.gif Net nezinau, pasilikt ar pardavinet g.gif
Siaip kokybiska labai, medziaga tokia stora bliuzonine, su pukeliu viduje. Rudeni prie megztu timpu, ilgaauliu taip faina butu... Imesiu foto, kai tik galesiu, patarsit, ka man su ja daryti. Siaurint neiseis, nes visas priekis siuvinetas iki pat soniniu siuliu.

Nr.2
user posted image
Su sia tikra nesamone gavosi verysad.gif Nesiseka man su Ebay... Fake kazkoki atsiunte, ne tos firmos, ne taip atrodo, gipiuras ne toks, kazkoks prastas uzuolaidinis, ne tokiu rastu visai, jokiu etikeciu viduj, kaip pacios pardavejos siuta unsure.gif Be zodziu as... Nemaniau, kad dar taip ten buna

Nr.3
user posted image
Labai faina wub.gif trumpute, 4 dydis man pats tas. Ilgis toks ant ribos, bet su pedkelnem gerai. Grazus siuvinejimas labai wub.gif

Nr. 4
user posted image
Sia tai turiu kitos spalvos, todel labai nenustebino ax.gif Daili, nugaryte nemazai iskirpta, tokia sexy wub.gif S dydi pirkau, tai uz Xs ilgesne ir truputi laisvesne, bet nekabanti.

Dar bliuskyte tokia gavau bordo
http://www.freepeopl...9-F01AE6A0FC5C/
Labai faina, tobula tokio tipo bliuskute wub.gif Plonute, grazios detales. Dydis xs/s laisva visa, plati ir netrumpa. 4u.gif
Atsakyti
1-oji labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 10 30, 19:23)
Sveikos!
Ateinu su komentarais  cool.gif

Nr. 1
Tikra fainuole  wub.gif Is tu rubu, kuriu nusiimt nesinori.
Bet mano S, tai lyg ir didoka  unsure.gif
Gaila, be kompo dar, neikelsiu foto... Bet ji ir ilgesne, man rodos, ir platesne, nei foto  unsure.gif  Net nezinau, pasilikt ar pardavinet  g.gif
Siaip kokybiska labai, medziaga tokia stora bliuzonine, su pukeliu viduje. Rudeni prie megztu timpu, ilgaauliu taip faina butu... Imesiu foto, kai tik galesiu, patarsit, ka man su ja daryti. Siaurint neiseis, nes visas priekis siuvinetas iki pat soniniu siuliu.

Nr.2
Su sia tikra nesamone gavosi  verysad.gif  Nesiseka man su Ebay... Fake kazkoki atsiunte, ne tos firmos, ne taip atrodo, gipiuras ne toks, kazkoks prastas uzuolaidinis, ne tokiu rastu visai, jokiu etikeciu viduj, kaip pacios pardavejos siuta  unsure.gif  Be zodziu as... Nemaniau, kad dar taip ten buna



Nr.1 laaabai faina. As i ja vis spoksojau, bet kad brangi dar buvo ax.gif

o del Nr.2 eina sau doh.gif doh.gif bet tai kiaules kokie kiti zmones tai negaliu cool.gif uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 10 30, 20:42)
1-oji labai liuks thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(enura @ 2014 10 30, 21:17)
Nr.1 laaabai faina. As i ja vis spoksojau, bet kad brangi dar buvo    ax.gif

o del Nr.2 eina sau  doh.gif  doh.gif bet tai kiaules kokie kiti zmones tai negaliu  cool.gif uzuojauta  4u.gif

Ta pirma uz +-100 dolcu pagavau mirksiukas.gif Verta ji kainos, tokia is idomesniu, nematyta wub.gif
Nu jo, jau is ebay bijosiu pirkti doh.gif
Atsakyti
1 labai, tik ta akis man kliūna thumbup.gif
3 irgi super, tik trumputė biggrin.gif
Atsakyti
O man 4 wub.gif
ieškojau ebay S arba M dydžio nėra schmoll.gif
Atsakyti
Vvaiva pirmoji nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zakiene @ 2014 10 31, 16:33)
1 labai, tik ta akis man kliūna thumbup.gif
3 irgi super, tik trumputė biggrin.gif
biggrin.gif
Ta akis realiai nera labai pastebima biggrin.gif Apsirengus net pagalvojau, kad jos ner biggrin.gif Siaip labai patogi ir silta, jau pranesiojau. Ziema prie megztu timpu, uggu ir "gooses" turetu but liuks wub.gif

QUOTE(Ausriausias @ 2014 10 31, 17:16)
O man 4  wub.gif
ieškojau ebay S arba M dydžio nėra  schmoll.gif

Ar saviskes nesimatavau normaliai, bet jei matysiu, kad turima Xs man geriau tinka, gal pardvinet sia sugalvosiu ax.gif

QUOTE(zaliass @ 2014 10 31, 21:09)
Vvaiva pirmoji nuostabi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu, man irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 01, 11:29)

Ta akis realiai nera labai pastebima  biggrin.gif  Apsirengus  net pagalvojau, kad jos ner biggrin.gif Siaip labai patogi ir silta, jau pranesiojau. Ziema prie megztu timpu, uggu ir "gooses" turetu but liuks  wub.gif


As nesuprantu,kur jus ta aki matot? blush2.gif
Kaip ji vadinasi,noreciau sau tokios? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2014 11 01, 17:30)
As nesuprantu,kur jus ta aki matot?  blush2.gif
Kaip ji vadinasi,noreciau sau tokios?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Na va, kas kur ziuri, vadinasi biggrin.gif
Akis per viduri, po viduriniu rutuliu. Apsirengus tai ji isvis nepastebima, gal kad man laisvoka, klostes siek tiek susidaro. Nors pavadinimas jos butent su ta akim susijes biggrin.gif Third Eye Dress 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 01, 16:55)
Akis per viduri, po viduriniu rutuliu. Apsirengus tai ji isvis nepastebima, gal kad man laisvoka, klostes siek tiek susidaro. Nors pavadinimas jos butent su ta akim susijes  biggrin.gif Third Eye Dress  4u.gif

labai grazi "akis" biggrin.gif gaila, kad nera pirkt verysad.gif

gavau si megztuka, patiko, sunkus toks wub.gif
user posted image

http://www.freepeopl...2-5C06B2364520/
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 11 04, 15:44)

gavau si megztuka, patiko, sunkus toks  wub.gif


Fainas thumbup.gif kaip dydis jo, labai platus?

As jau nezinau, ko noriu... Sale galetu papildyt, nes dabar nera, ka pirkti unsure.gif
Atsakyti