Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų šėrimas sausu ėdalu

QUOTE(k_azu @ 2014 08 27, 18:09)
Na ir valio smile.gif tik dabar kad jau perejot tai ir nesimetykit. Jei suniui nelabai patiks, ar atrodys, kad per daug kartu eina kruvu krauti, ar tos kruvos didokos, pabaikit sita pakuote, o tada pereikit prie to paties tow, bet su zuvimi. Jei ir su zuvimi netiks, pabaigus pakuote galesit dairytis kazko visai naujo. Nes jus jau ir taip trecia maista per menesi keiciat, o taip daznai keisti negalima tokiam jaunam amziuje. Beje, ar jusu tow atejo su puoduku matavymui?



labai jums aciu eilini syki.

suniukui patinka TOW aciu dievui. smile.gif dukart duodu be konservu o karta su po senovei ax.gif

matuokli gavau, bet man rodos jis neatitinka realybes. pagal parasyma turiu duoti 3/4 puodelio kas yra daug unsure.gif siandien paklausinejau kitos mergikes kuri augina jorkiuka, sake po sauksta i karta trisskart dienoj tedduoda, tai tas normavimas man kelia nerima kad nepersherciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2014 08 27, 20:15)
matuokli gavau, bet man rodos jis neatitinka realybes. pagal parasyma turiu duoti 3/4 puodelio kas yra daug  unsure.gif  siandien paklausinejau kitos mergikes kuri augina jorkiuka, sake po sauksta i karta trisskart dienoj tedduoda, tai tas normavimas man kelia nerima kad nepersherciau  unsure.gif

Tos normos dazniausiai tik orientacines buna, reik atitaikyt savo normyte...tiesiog ziurekit suniuko imitima - turit lengvai rast sonkaulius, bet jie neturi matytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2014 08 27, 18:59)
Nerandu kokioj šaly gamina Brit Care maistą. Kaip suprantu iš jūsų posto Čekijoj?

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 08 27, 19:33)
Tos normos dazniausiai tik orientacines buna, reik atitaikyt savo normyte...tiesiog ziurekit suniuko imitima - turit lengvai rast sonkaulius, bet jie neturi matytis smile.gif



as visada ydedu savo nuoziura. kazin jie turi saika? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2014 08 27, 19:47)
as visada ydedu savo nuoziura. kazin jie turi saika?  rolleyes.gif


Maniskis tokio zodzio kaip "saikas" nezino lotuliukas.gif Va dabar surijo 850g mesos ir ziuri i mane liudnom akim, nes as valgau greipfruta ir jam neduodu lotuliukas.gif Bet suns apetitas nera rodiklis kiek jam maisto reikia.

Cile jau pasake, kad reikia ziureti suns kondicija ir spresti pagal ja kiek maisto suniui reikia. Kazkada buvo cia panasi lentele ideta, bet dar karteli idesiu, gal kam beskaitant aiskiau bus ir nereikes per senas temas ieskoti. Suo neturetu buti "storuliukas" "minkstutelis ir putlus". Idealaus svorio liemuo yra aiskiai matomas ziurint is virsaus. Taip pat, sonkauliai turetu buti lengvai apciuopiami (ne butinai akivaizdziai matomi) bet turetu jaustis lengvai uzdejus delna ant suns sonu.

user posted image
Atsakyti

Kaip naudinga,dekui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kayaaa: 27 rugpjūčio 2014 - 23:57
Sakykit,mergaites,o kokia Jusu nuomone butu apie JOSERA maista..? ax.gif gal kas juo maitinate..?
konkreciau Josera su antiena,eriena... kur maziau baltymu
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 08 27, 22:38)
Cile jau pasake, kad reikia ziureti suns kondicija ir spresti pagal ja kiek maisto suniui reikia.



nu jums medalis o nebe balionas 4u.gif


siandien buvau u pizzliu ziuret bet kaip jos smirda ph34r.gif


beveik 1kg mesos thumbup.gif mano seimai pietums maziau nei puse uztenka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 28 rugpjūčio 2014 - 16:37
QUOTE(uogute @ 2014 08 28, 17:34)
siandien buvau u pizzliu ziuret bet kaip jos smirda  ph34r.gif

Suniui tai svajoniu aromatas. As palieku virtuvej grauzti, langa atidarius.
Atsakyti
Sveiki,

Neradau temos kur galėčiau paklausti apie šėrimo skaičių per dieną, todėl jūsų paklausiu, gal kuri patars smile.gif
Turiu šuniuką, škotų terjerę, 2mėn, maža, bet drūta panelytė smile.gif vet sakė, kad apvalutė, sveria 2kg, valgo sausą maistą (Specific).
Kiek esu skaičiusi apie maitinimą, tai šerti reiktų 4 kartus per dieną. Taip ir dariau, bet esmė ta, kad ji nesuvalgo viso maisto, o kartais iš viso tik palaižo. Tuomet maistą patraukiu iki sekančio maitinimo, Ir ji ramiausiai kito maitinimo sulaukia.
Gal ją užtektų šerti 3 kartus tada? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Svits @ 2014 09 04, 08:30)
Sveiki,

Neradau temos kur galėčiau paklausti apie šėrimo skaičių per dieną, todėl jūsų paklausiu, gal kuri patars smile.gif
Turiu šuniuką, škotų terjerę, 2mėn, maža, bet drūta panelytė smile.gif vet sakė, kad apvalutė, sveria 2kg, valgo sausą maistą (Specific).
Kiek esu skaičiusi apie maitinimą, tai šerti reiktų 4 kartus per dieną. Taip ir dariau, bet esmė ta, kad ji nesuvalgo viso maisto, o kartais iš viso tik palaižo. Tuomet maistą patraukiu iki sekančio maitinimo, Ir ji ramiausiai kito maitinimo sulaukia.
Gal ją užtektų šerti 3 kartus tada? Kaip manot?

As maitinciau 3 kartus.
Atsakyti
Kokia jusu nuomone apie DUCK natūralu šaldyta ėdala šunims? g.gif
Atsakyti