Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(femme @ 2014 09 19, 12:33)
braguuuuu...
jei jau norisi taip nudazytu, tai si savaitgali kaune antikvaro turgus, panasiu spintuciu po 180-250 maciau, perki ir nusidazai.

ačiū už info 4u.gif taip noriu ten pakliūti, nei karto nebuvau, reikia nuvažiuot savaitgalį cool.gif kažin kuria dieną geriau - šeštadienį ar sekmadienį?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 09 19, 15:30)
ačiū už info 4u.gif taip noriu ten pakliūti, nei karto nebuvau, reikia nuvažiuot savaitgalį cool.gif kažin kuria dieną geriau - šeštadienį ar sekmadienį?

nu logiskai mastant - kuo anksciau, tuo geriau, nes daug kas tokio smulkesnio einamesnio buna isgraibyta. Kita vertus - gal paskutine diena daugiau nuderet galima biggrin.gif bet daugelis ten vaziuojanciu turi savo parduotuves, interneto puslapius, tai jiems sitas turgus daugiau kaip reklama. As pati pas paneveziecius internete esu nusiziurejus sviestuvu, tai tariausi, kad atsives butent juos, nes viso asortimento tikrai nesiveza.
beje, kainos ten uzlauztos, butina deretis wink.gif bet siaip man smagu vien pasivaiksciot ir pazioplinet biggrin.gif
Atsakyti
Prasau, patarkit, kokioj parduotuvej rast apsaugas, kad durys nedauzytu sienu? Reikia aukstu metaliuku, tie kur pazeme spuogiukai netinka.

O Dexteroj gal ir romanetes gaminotes kas? Mistika man su jom.
Noriu vienur medziaga pirkti, o gaminti kitur. Kur cia reiketu kreiptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 19 rugsėjo 2014 - 16:45
QUOTE(neinzy @ 2014 09 19, 11:46)

api tai niekas nieko neminejo- gal galima placiau del to valdymo pagaliukais ir virvelem?

Aš savąsias Ardenoj gaminausi.
Skirtumus geriausiai būtų apžiūrėti salonuose biggrin.gif Tada aiškiai pasimatys kuom jos skiriasi. Sujungtos juostelėmis ir valdomos pagaliukais atrodo daug prabangiau, bet ir kainuoja daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 17:44)
O Dexteroj gal ir romanetes gaminotes kas? Mistika man su jom.
Noriu vienur medziaga pirkti, o gaminti kitur. Kur cia reiketu kreiptis?

manau turit kreiptis i siuveja, nemanau, kad zaliuziu imone apsiimtu ten is jusu medziageles siut romanete schmoll.gif


Gal kas zinot kur uz padoria kaina pagamintu medine balta lovyte 80x160cm su soninemis apsaugomis? g.gif
Nes nerandu niekur pirkti doh.gif
kazkada buvau lenkiska nusiziurejusi uz 450zl, bet dabar nera sad.gif
kazko panasaus ieskau
http://allegro.pl/lo...4573888234.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meredita: 19 rugsėjo 2014 - 17:35
QUOTE(femme @ 2014 09 19, 12:33)
braguuuuu...
jei jau norisi taip nudazytu, tai si savaitgali kaune antikvaro turgus, panasiu spintuciu po 180-250 maciau, perki ir nusidazai.

Brangokos tikrai, apie turgų žinau, ryt važiuoju, jau ne pirmą kartą, visada ne tuščiom grįžtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 13:39)
Norec (siai minutei lotuliukas.gif ) kazko gl tokio, tik pigiau
http://www.spalvinga...18-1-51751.html


Mes toki turime, laaaaabai as juo patenkinta, namu puosmena jis wub.gif O kaina manau jo labai nedidele, kaip uz toki grozi. Tiesa, tikrai jis labiau modernus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 19, 16:03)
nu logiskai mastant - kuo anksciau, tuo geriau, nes daug kas tokio smulkesnio einamesnio buna isgraibyta. Kita vertus - gal paskutine diena daugiau nuderet galima biggrin.gif bet daugelis ten vaziuojanciu turi savo parduotuves, interneto puslapius, tai jiems sitas turgus daugiau kaip reklama. As pati pas paneveziecius internete esu nusiziurejus sviestuvu, tai tariausi, kad atsives butent juos, nes viso asortimento tikrai nesiveza.
beje, kainos ten uzlauztos, butina deretis wink.gif bet siaip man smagu vien pasivaiksciot ir pazioplinet biggrin.gif

as taip pat labai mėgstu sendaikčių turgelis smile.gif oi daug aplankiusi jų smile.gif gal tada sekmadienį g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti