Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų stilius

QUOTE(Idem @ 2014 10 04, 13:57)
Dėkoti nėra už ką, jūsų asmeninis gyvenimas nėra mano rūpestis. Man tiesiog nepatinka, kad jūs primetinėjat savo skonį visiems. Ilga laiką kelnės buvo išskirtinai vyrų drabužis, moterys gi kelnes pradėjo dėvėti palyginus visai neseniai. Ar nuo to jos tapo mažiau moteriškomis?



Kazkas juk diktuoja mada, ar ne? Ir jums tai nemaiso? g.gif

Deja, bet taip. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 10 06, 16:24)
Kazkas juk diktuoja mada, ar ne? Ir jums tai nemaiso? g.gif

Deja, bet taip. mirksiukas.gif

Kad vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja pilnai sutinku. Tačiau tikrai ne dėl to, kad vyrai vilki skinny džinsus, o moteris kelnes. Viso to priežastys visai kitos.
Atsakyti
Šąlantys rudeniniai orai verčia rengtis daugiau drabužių, ir todėl tai yra pats tinkamiausias metų laikas, kuomet galima paeksperimentuoti su įvairiomis aprangos detalėmis, norint suteikti savo stiliui išskirtinumo ir akcento.

5 stilingos aprangos detalės rudeniui
Atsakyti
QUOTE(ergimantas @ 2014 10 06, 20:49)
Šąlantys rudeniniai orai verčia rengtis daugiau drabužių, ir todėl tai yra pats tinkamiausias metų laikas, kuomet galima paeksperimentuoti su įvairiomis aprangos detalėmis, norint suteikti savo stiliui išskirtinumo ir akcento.

5 stilingos aprangos detalės rudeniui

Nekenčiu peteliškų ant vyro kaklo ir kojinių, kurių spalva yra kitos spalvos nei avalynė.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2014 10 10, 20:53)
Nekenčiu peteliškų ant vyro kaklo ir kojinių, kurių spalva yra kitos spalvos nei avalynė.

Nekęsti jūs, žinoma, teisę turit, bet nelabai suprantu, kaip peteliškių ir kojinių spalva yra susijusi su batų spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ergimantas: 11 spalio 2014 - 15:16
Tikrai niekas nesiginčys, kad vienspalvių marškinių ir kaklaraiščio derinys yra nesudėtingas ir atrodo paprastai, stilingai ir gražiai. Tačiau ką daryti, jei šis paprastumas pabodo ir norisi išbandyti kažką naujo ir įdomaus? Šis straipsnis kaip tik ir bus apie tai – kaip stilingai ir įdomiai derinti įvairius marškinių ir kaklaraiščio raštus.

Kaip derinti marškinių ir kaklaraiščio raštus
Atsakyti
Spalvų derinimas aprangoje vieniems yra savaime suprantamas procesas, kai tuo tarpu kitiems – nemažas iššūkis. Gera žinia antrajai grupei žmonių yra ta, kad derinti spalvas aprangoje gali išmokti visi.

Naudojantis paprastomis taisyklėmis ir patarimais, spalvas derinti tarpusavyje galima išmokti kiekvienam. Be abejo, kaip ir su kitais dalykais, kurių sėkmingas įgyvendinimas yra pagrįstas taisyklių išmanymu ir jų taikymu praktikoje, taip ir spalvų derinime, įgūdžiai ir suvokimas ateina praktikuojantis.

Kaip derinti spalvas aprangoje
Atsakyti
Šaunus Jūsų tinklaraštis, nors mano darbas su mada susijęs ir tai randu naudingos info, keep going!
Atsakyti
ka manote apie spalvota apranga vyrams? man patinka, o mano vyras isitikines, kad tai gejiska. marskinukai su cool uzrasu jam tinka, o va kokia sviesesne striuke - jau tragedija biggrin.gif viskas turi buti juoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2014 11 03, 02:33)
ka manote apie spalvota apranga vyrams? man patinka, o mano vyras isitikines, kad tai gejiska. marskinukai su cool uzrasu jam tinka, o va kokia sviesesne striuke - jau tragedija biggrin.gif viskas turi buti juoda doh.gif

O kas šiuo atveju būtų spalvota apranga? Šviesesnė striukė nebūtinai padarys aprangą spalvota, ji tiesiog pašviesins ją.

Jeigu kalbėti apie spalvas, tai jų kiekis aprangoje turėtų mažėti su metais - kuo vyresnis, tuo mažiau spalvų ir jos mažiau ryškios. Lygiai tas pats ir su marškinėliais su užrašais - nuo 30metų jų pamažu reikėtų pradėti atsisakinėti. Be abejo, būna ir išimčių, tačiau dažniausiai Lietuvos vyrai į jas nepretenduoja smile.gif
Atsakyti
Suprantama, kad vienos vyriškų batų poros visiems atvejams tikrai nepakaks, todėl ir batų lentynoje jų turėtų būti daugiau nei viena pora. Tačiau kiek ir kokių tų porų turėtų būti?

Šis straipsnis būtent į šį klausimą ir padės atsakyti. Aprašomos 5 vyriškų batų poros, kurios tiks beveik bet kuriai progai ar situacijai: vestuvėms, Black Tie vakarui, darbui ar penktadieniniam pasisėdėjimui bare.

Vyriški batai, kuriuos reikia turėti
Atsakyti
Sveiki, kokia kepurė tinkama vyrui dėvint paltą/puspaltį?
Atsakyti