Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 64 tema

sveikos

QUOTE(Metamorfozė @ 2014 12 22, 14:18)
Aš tokį durną klausimą turiu. Kaip, merginos, su seilėtekiu? Pakolkas jis mane lydi visą gydymo laikotarpį (naktimis prabundu, kai apsiseilėju), tai vat galvoju, kai breketus nuims, juk ir seilėtekis išnyks, ar ne?  blush2.gif

na man zinok visai jo nera. tik blogas iprotis yra liezuvi vis iskisti lauk, ko orto sake negalima, nes pati stumiu dantis is lanko lauk.


bejem Metamorfoze, klausiau del to dantu nesuejimo - musu darbas tik tas ir be,iko. bet as issitraukiau du protinius, tai turetu greiciau pasislinkti. dabat elastikus nesioju per keturis dantis, o po svenciu sake visai "surakins" burna nakaciai, sake pasiekti turim to tikslo.
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2014 12 22, 23:33)
bejem Metamorfoze, klausiau del to dantu nesuejimo - musu darbas tik tas ir be,iko. bet as issitraukiau du protinius, tai turetu greiciau pasislinkti. dabat elastikus nesioju per keturis dantis, o po svenciu sake visai "surakins" burna nakaciai, sake pasiekti turim to tikslo.

Na va, kaip jums gerai. 4u.gif Man irgi tik šitas reikalas liko, bet labai abejoju, kad maniškė sutvarkys... doh.gif
Atsakyti
Mano breketams jau pusantrų metukų! tongue.gif Kaip greitai laikas bėga... Beje, su šventėm, merginos!
Atsakyti
QUOTE(Metamorfozė @ 2014 12 23, 02:12)
Na va, kaip jums gerai.  4u.gif Man irgi tik šitas reikalas liko, bet labai abejoju, kad maniškė sutvarkys...  doh.gif

as labai tikiuosi kad patvarkys ir kad kuo greiciau tai padarytu. linkiu ir tau tos sekmes kad pavyktu 4u.gif

QUOTE(Metamorfozė @ 2014 12 27, 02:12)
Mano breketams jau pusantrų metukų!  tongue.gif Kaip greitai laikas bėga... Beje, su šventėm, merginos!

nava nemazai jau laiko irgi. man tik metai ir 4 menesiai biggrin.gif ir visas taip pat su sventem!!!
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2014 11 08, 17:45)


Kiek puikių emocijų! Tik pagalvojau, kad tiem, kas vidiniais breketais tiesinasi, tokio efekto nebūna nes dantys pamažu tesėja, breketai jų neužstoja, tai man jau dabar šypsena puiki. Kai nuims, tik lengvumas be geležų pasijaus, bet tokio wyyyy tai nebus jaučiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurganespurga @ 2014 12 27, 20:13)
Kiek puikių emocijų! Tik pagalvojau, kad tiem, kas vidiniais breketais tiesinasi, tokio efekto nebūna nes dantys pamažu tesėja, breketai jų neužstoja, tai man jau dabar šypsena puiki. Kai nuims, tik lengvumas be geležų pasijaus, bet tokio wyyyy tai nebus jaučiu wink.gif

man tai kazkaip nieko panasaus nebuvo kai nueme breketus, jokio perdeto dziaugsmo ir panasiai g.gif gal del to kad iki galo nesu rezultatu patenkinta.. verysad.gif
Atsakyti
Su praejusiomis ir ateinanciomis sventemis 4u.gif
istojau pries sventes ir as i jusu buri, tik per ta skubejima nenusifotkinau pries briketu uzdejima doh.gif blush2.gif
o sakykit po kiek laiko pradejot drasiau kramtyti, suprantu kad invidualu, kad tik minkstas maistas ir pan., bet ziuriu kad jau 5 dienas atbuvau, bet dar apie kramtyma sunku pagalvoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2014 12 28, 18:25)

o sakykit po kiek laiko pradejot drasiau kramtyti, suprantu kad invidualu, kad tik minkstas maistas ir pan., bet ziuriu kad jau 5 dienas atbuvau, bet dar apie kramtyma sunku pagalvoti  verysad.gif


bent man tai pirma sav buvo tikrai jautrus dantis, šiandien, po 3 sav tik pastebėjau, kad duonos atsikasti galiu, o taip viskas tik gabaliukais buvo. aš net šokoladinį saldainį pasipjaustau biggrin.gif turbūt į įprastą režimą dar negreit gryšiu. galiu sukasti dantis, bet tirai kitas jausmas nei buvo iki breketų.
Atsakyti
As tai per Kaledas ciulpiau kuciukus biggrin.gif Menuo po sudejimo, galiu kramtyt, bet ziaunas net iskausta, jei ka kietesnio. Va kasti tai visai bijau, kad nenulauzciau, tai ir gabaliukais pjaustau, Ferrero saldaini ir ta per puse biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 29 gruodžio 2014 - 16:39
QUOTE(tute28 @ 2014 12 29, 17:38)
As tai per Kaledas ciulpiau kuciukus biggrin.gif Menuo po sudejimo, galiu kramtyt, bet ziaunas net iskausta, jei ka kietesnio. Va kasti tai visai bijau, kad nenulauzciau, tai ir gabaliukais pjaustau, Ferrero saldaini ir ta per puse biggrin.gif


aš palikau be kučiukų, bet aguoninio pyragėlio likučius ilgai traukiau iš tarpdančių doh.gif

aš ne tai, kad nulaužt bijau, bet man skauda jau stipriau bandau kasti, labai jautrus dantis
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 12 29, 14:51)
aš palikau be kučiukų, bet aguoninio pyragėlio likučius  ilgai traukiau iš tarpdančių  doh.gif

aš ne tai, kad nulaužt bijau, bet man skauda jau stipriau bandau kasti, labai jautrus dantis

As kokio kepsnio nesukramtau, man neskauda, bet dantys kaip mediniai atrodo ir lenda i kaula, kai bandau kramtyt. O ir nebesueina jau kruminiai, jau pasislinko is savo vietu.Vargas, bet kiekvienas pokytis labai dziugina. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 29 gruodžio 2014 - 18:31
Nu apdziuginot merginos verysad.gif vadinasi kankinsimes toliau ....
Atsakyti