Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 17

QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 23:13)
Ačiū, Freke, už įvertinimą  4u.gif
Baldininkai, jei pas juos gaminies baldus, projektą pateikia nemokamai. Ar bent jau neišskiria jo kainos ir bendros baldų kainos  biggrin.gif .
Man taip įdomiai buvo kai paskutinę virtuvę gaminomės - pirma pasirašėm sutartį su baldininku, o tik paskui derinom projektą, ko pasekoje derinimas išvirti man į papildomus kelis tūkstančius LT  doh.gif ... Na bet o tačiau, rezultatu esu patenkinta ir nesigailiu, kad derinau projektą tiek, kad man tiktų (pirminiam projektui parašiau apie 13 pastabų biggrin.gifbigsmile.gif .

mums buvo panasiai atvaziavo pamatavo, jiems pateikiau nubraizyta planeli kaip noreciau, o atsisveikinant sako noretume 300 lt uz musu darba, sakau nieko nepadaret be to man kainos gal netiks, is pradziu susinervino bet pavyko ikalbet kad paskaiciuotu,, paskaiciavo kaina kaip ir tiko... ir ko pasekoje viskas pabrango kone tukstanciu litu, o pasikeite tik pora lentyneliu padeciu... tai jei buciau sumokejus iskart 300 lt. tai kaip ir butum jau priristas ten darytis nes po to jei atsisakai tai tu pinigu negrazina, ka patvirtino ir pats direktorius,,, tai jei taip po kelias firmas ieskotum...
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2014 08 24, 11:34)
Mano orkaitės apačia 115 cm aukštyje. Nėra jokio nepatogumo naudojantis schmoll.gif O ir labai gerai, kad maži vaikai nepasiekia. Pamenu kai naudojomės standartine virykle su orkaite, vis tekdavo saugoti, kad tik vaikas neprilįstų ir nenudegtų.

Oho, kaip aukštai blink.gif ... Maniškės apačia yra 76cm aukštyje. Maži vaikai jau nepasiekia, tad yra saugus aukštis. Jūsų orkaitė gaunas jau akių lygyje su mano 165cm ūgiu. Gal stebėti kaip kepa ir patogu, bet kad skardą įdėti/ištraukti jau reiktų rankas kelti, o tai man jau yra nepatogumas schmoll.gif ... Į savo orkaitę dėdama skardą rankų nekeliu praktiškai nė kiek smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 24, 13:14)
Oho, kaip aukštai blink.gif ... Maniškės apačia yra 76cm aukštyje. Maži vaikai jau nepasiekia, tad yra saugus aukštis. Jūsų orkaitė gaunas jau akių lygyje su mano 165cm ūgiu. Gal stebėti kaip kepa ir patogu, bet kad skardą įdėti/ištraukti jau reiktų rankas kelti, o tai man jau yra nepatogumas schmoll.gif ... Į savo orkaitę dėdama skardą rankų nekeliu praktiškai nė kiek  smile.gif .

Na mūsų su vyru ūgiai didesni, tai mums patogu. Kadangi pas mus po orkaite dujų balionas, tai žemiau leisti orkaitės nebuvo kaip, bijojom, kad bus per aukštai, bet tikrai ne, truputį pakelti rankas tikrai ne problema. Jei nebūtų apačioj baliono, tai leisčiau orkaitę iki stalviršio lygio, kad būtų vientisa linija.
Atidaryti tai žinoma nepasiekia vaikai, bet pvz. atidarius išimant skardą 2-3 metų pyplys iškėlęs ranką tikrai gali pasiekti karštą orkaitę. Man kuo aukščiau, tuo saugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 08 23, 16:04)
tai kokius pasirinkote? man aktualu, butu aciu 4u.gif


nieko dar ax.gif anksti dar rinktis biggrin.gif

i rasymo lenteliu tema http://4moon.lt/en/k...ly-planner.html
user posted image
Atsakyti
Laba diena,
vis paskaitinėju temą, bet iki virtuvės kūrimo (baldų) dar toli. Dabar domiuosi grindimis. Ar yra pas ką nors virtuvėje medžio masyvo grindys? Kaip jos "nešiojasi"? Turiu šiandien pateikti užsakymą masyvui, ir niekaip neapsisprendžiu - plytelės ar masyvas? g.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2014 08 24, 15:14)
Laba diena,
vis paskaitinėju temą, bet iki virtuvės kūrimo (baldų) dar toli. Dabar domiuosi grindimis. Ar yra pas ką nors virtuvėje  medžio masyvo grindys? Kaip jos "nešiojasi"? Turiu šiandien pateikti užsakymą masyvui, ir niekaip neapsisprendžiu - plytelės ar masyvas?  g.gif
Ačiū 4u.gif

Medi reikia labiau saugoti, gali buti sunkiau pavalyti, pvz kokius burokus smile.gif Bet ji galima atnaujinti.
Plyteles galima suskaldyti. Bet ju prieziura paprastesne. Aisku, dauguma deda plyteles. Ziurekite, kad jums atrodo tinkama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2014 08 24, 14:31)
Na mūsų su vyru ūgiai didesni, tai mums patogu. Kadangi pas mus po orkaite dujų balionas, tai žemiau leisti orkaitės nebuvo kaip, bijojom, kad bus per aukštai, bet tikrai ne, truputį pakelti rankas tikrai ne problema. Jei nebūtų apačioj baliono, tai leisčiau orkaitę iki stalviršio lygio, kad būtų vientisa linija.
Atidaryti tai žinoma nepasiekia vaikai, bet pvz. atidarius išimant skardą 2-3 metų pyplys iškėlęs ranką tikrai gali pasiekti karštą orkaitę. Man kuo aukščiau, tuo saugiau smile.gif

Vat dėl to, kad reikėjo balioną apačioj dėt, ir iškėlėt taip orkaitę ir dabar bandot įtikinti save ir kitus, kas Jums patogu biggrin.gif . Nežinau, nežinau... kilnoti rankas dar su pilna skarda man tikrai yra minusas. Ne problema, žinoma, bet ir nepatogumas drauge, pripažinkit tai bigsmile.gif .
Dėl linijų. Jeigu daromi stalčių blokai iš 3 stalčių, orkaitė nuleista per žemojo viršutinio stalčiuko aukštį lygiuojasi su antrų stalčių viršumi ir viskas gražiai žiūrisi.
Dėl saugumo. Sakot pasieks atidarytoj orkaitėj skardą iškelta ranka g.gif ? O kur tada mama bus? Man atrodo, svarbiausia tai, kad toks pyplys pats paprastai negalėtų atsidaryti orkaitės durelių. Sakau paprastai, nes teoriškai jis jas atsidaryt galėtų net ir Jūsų orkaitės atveju, prisistūmęs kėdę, jai durelės be užrakto.
Atsakyti
sveikos smile.gif ar kuri naudojate gartraukius su anglies filtrais, ta prasme kai nepajungta i anga?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 24, 15:57)
sveikos smile.gif ar kuri naudojate gartraukius su anglies filtrais, ta prasme kai nepajungta i anga?

Aš.
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2014 08 24, 15:14)
Laba diena,
vis paskaitinėju temą, bet iki virtuvės kūrimo (baldų) dar toli. Dabar domiuosi grindimis. Ar yra pas ką nors virtuvėje  medžio masyvo grindys? Kaip jos "nešiojasi"? Turiu šiandien pateikti užsakymą masyvui, ir niekaip neapsisprendžiu - plytelės ar masyvas?  g.gif
Ačiū 4u.gif

Pas mus masyvas visur, tik mes dar negyvenam, tai sunku, ką pasakyt. Plytelių nenorėjau, nes jos šaltos, jei būtų šildomos grindys, būčiau dėjus turbūt plyteles, nors ne šimtu procentų. O masyvas, kaip žalia rūta minėjo, atnaujinamas dalykas, o ir malonesnis kojoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 24, 15:59)

ar normaliai traukia? Pas mus siap labai mazyte virtuve. gal kokie 5-6 kw.m ir anga visai kitoj pusej, tai galvojam gal geriau nevesti tos triubos, o tiesiog deti gartrauki su filtrais.
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2014 08 24, 11:34)
Mano orkaitės apačia 115 cm aukštyje. Nėra jokio nepatogumo naudojantis schmoll.gif O ir labai gerai, kad maži vaikai nepasiekia. Pamenu kai naudojomės standartine virykle su orkaite, vis tekdavo saugoti, kad tik vaikas neprilįstų ir nenudegtų.

Mieloji, ar jau mažiem vaikam ruošies bigsmile.gif

Tiesa, dėl orkaičių saugumo: maniškė liečia ir nenudega, nes stiklas šiuolaikinėse orkaitėse nebekaista, bet va pasukiot rankenėles, kai įjungta orkaitė, baisiai mėgsta biggrin.gif
Atsakyti