Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Nemuno"mokykla-daugiafunkcis centras

mano irgi su sloga jau unsure.gif manau dėl to,kad valgo toj patalpoj,kur per kojas skersvėjai traukia... ir grupėse šaltoka...
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2014 09 07, 13:05)
Balaganas  biggrin.gif "niekas nieko nežino" arba "kažkada bus"  lotuliukas.gif
P.S. mano du metus nesirgęs vaikas susirgo po keturių dienų darželyje (aišku, gal netyčia sutapo taip)

smile.gif plačiau papasakok. zinosiu ko tiketis smile.gif kaip aukletojos pasirode?

gal tikrai sutapo, nes dabar labai daug serganciuju. maniske irgi jau trecia savaite su sloga vaiksto.

QUOTE(Kshatrija @ 2014 09 07, 14:43)
mano irgi su sloga jau  unsure.gif  manau dėl to,kad valgo toj patalpoj,kur per kojas skersvėjai traukia... ir grupėse šaltoka...

rimtai saltoka? o kokia grupe jus lankote? is kur tie skersvejai? su tapkutem laikot vaikiukus?
Atsakyti
skersvėjai,nes valgė tokioj patalpoj,kur dvejos durys. Ir pro jas pastoviai vaikšto pirmyn atgal kas nors. Juk nevisi turi supratimą paskui save duris uždaryt doh.gif tačiau dabar nebeaktualu,nes valgo jau grupėj. Bet didesni kiek žinau valgo vis dar ten.
O grupėse tai šaltoka,nes kilimų trūksta. Na gal kai vaikai ten dūksta,tai jiem nešalta,bet man buvo vėsoka.
Nuo kada jūs lankysit?
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2014 09 08, 21:14)
skersvėjai,nes valgė tokioj patalpoj,kur dvejos durys. Ir pro jas pastoviai vaikšto pirmyn atgal kas nors. Juk nevisi turi supratimą paskui save duris uždaryt  doh.gif  tačiau dabar nebeaktualu,nes valgo jau grupėj. Bet didesni kiek žinau valgo vis dar ten.
O grupėse tai šaltoka,nes kilimų trūksta. Na gal kai vaikai ten dūksta,tai jiem nešalta,bet man buvo vėsoka.
Nuo kada jūs lankysit?

Buvau šiandien per pietus - tai toj ale valgykloj dar ir langas buvo atidarytas ir šalta... unsure.gif ir dar nesupratau - valgė vaikai iš vienkartinių indų... blink.gif doh.gif
Kaži kodėl mūsų vaikai grupėj nevalgo??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2014 09 08, 21:14)
skersvėjai,nes valgė tokioj patalpoj,kur dvejos durys. Ir pro jas pastoviai vaikšto pirmyn atgal kas nors. Juk nevisi turi supratimą paskui save duris uždaryt  doh.gif  tačiau dabar nebeaktualu,nes valgo jau grupėj. Bet didesni kiek žinau valgo vis dar ten.
O grupėse tai šaltoka,nes kilimų trūksta. Na gal kai vaikai ten dūksta,tai jiem nešalta,bet man buvo vėsoka.
Nuo kada jūs lankysit?

kaip idomiai cia viskas. tai kilimams metėsi tevai, bet niekas nesugebejo nupirkti? nu ne visi vaikai istisai kaip vijurkai. gi buna pritupia kokias kaladeles padeliot. tai tuomet jeigu taip salta, ir rankas gali uzgelt verysad.gif

mes planuojam nuo pirmadienio pradet lankyt.

QUOTE(Eule @ 2014 09 08, 21:20)
Buvau šiandien per pietus - tai toj ale valgykloj dar ir langas buvo atidarytas ir šalta...  unsure.gif ir dar nesupratau - valgė vaikai iš vienkartinių indų...  blink.gif  doh.gif
Kaži kodėl mūsų vaikai grupėj nevalgo???  g.gif  g.gif  g.gif

tai gal visi savi ir nera kam plaut indu, tai nusprende is vienkartiniu biggrin.gif kosmosas biggrin.gif
tai einant i ta valgykla vaikus kaip i lauka einant turi aprengt doh.gif


ar pasiliko aukletojos is karto vaikus visai dienai?
Atsakyti
QUOTE(dorynele @ 2014 09 09, 07:30)
kaip idomiai cia viskas. tai kilimams metėsi tevai, bet niekas nesugebejo nupirkti? nu ne visi vaikai istisai kaip vijurkai. gi buna pritupia kokias kaladeles padeliot. tai tuomet jeigu taip salta, ir rankas gali uzgelt  verysad.gif


Tai už tuos surinktus pinigėlius ir nupirko po vieną kilimą į grupę smile.gif bent jau mano akim žiūrint, ten tokių kilimų minimum 3 reiktų biggrin.gif


QUOTE(dorynele @ 2014 09 09, 07:30)
tai gal visi savi ir nera kam plaut indu, tai nusprende is vienkartiniu biggrin.gif kosmosas  biggrin.gif
tai einant i ta valgykla vaikus kaip i lauka einant turi aprengt  doh.gif
ar pasiliko aukletojos is karto vaikus visai dienai?

Niekas nerengia nieko, tiesiog išsiveda iš grupės į laiptinę ir viskas doh.gif trečiadienį bus susirinkimas, bus galima išsiaiškinti kas kaip ir kodėl...

Aš pirmą dieną vaiką palikau iki pietų, antrą dieną jau visai dienai...tikrai buvo vienas vaikas, kuris ir pirmą dieną liko miegoti mirksiukas.gif bet va šiandien jau neleidau, vakar per pietus pasiėmiau visą užkimusią doh.gif ta drėgmė ir šaltis ne kažką ten... unsure.gif
Auklėtojos man pasirodė visai fainos, kaip iš tikro - bus aišku po kelių mėn. kai ilgiau "susigyvensim" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2014 09 09, 08:00)
Tai už tuos surinktus pinigėlius ir nupirko po vieną kilimą į grupę smile.gif bent jau mano akim žiūrint, ten tokių kilimų minimum 3 reiktų  biggrin.gif
Niekas nerengia nieko, tiesiog išsiveda iš grupės į laiptinę ir viskas  doh.gif trečiadienį bus susirinkimas, bus galima išsiaiškinti kas kaip ir kodėl...

Aš pirmą dieną vaiką palikau iki pietų, antrą dieną jau visai dienai...tikrai buvo vienas vaikas, kuris ir pirmą dieną liko miegoti  mirksiukas.gif bet va šiandien jau neleidau, vakar per pietus pasiėmiau visą užkimusią doh.gif ta drėgmė ir šaltis ne kažką ten...  unsure.gif
Auklėtojos man pasirodė visai fainos, kaip iš tikro - bus aišku po kelių mėn. kai ilgiau "susigyvensim" smile.gif

tai gal reik dar mestis kad daugiau nupirkti tu kilimu. o kelinta valandą susirinkimas? butu gerai ir man sudalyvauti.

ar moko ant puoduko sedeti ar deda pampersus ir nesuka galvos? nes maniske tik nakti su pampiu buna, bet dar pati nepasipraso, tik kai pasodini, padaro. Bent dabartiniam darzelyje 3 savaites nebuvo avariju. Idomu kaip cia stengiasi arba nea...

sveikateles mergytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dorynele @ 2014 09 09, 09:16)
tai gal reik dar mestis kad daugiau nupirkti tu kilimu. o kelinta valandą susirinkimas? butu gerai ir man sudalyvauti.

ar moko ant puoduko sedeti ar deda pampersus ir nesuka galvos? nes maniske tik nakti su pampiu buna, bet dar pati nepasipraso, tik kai pasodini, padaro. Bent dabartiniam darzelyje 3 savaites nebuvo avariju. Idomu kaip cia stengiasi arba nea...

sveikateles mergytei  4u.gif

"Skruzdėliukams" berods 18 val., sakė auklėtoja dar sms parašysim visiem smile.gif
Dėl kilimų: tai čia jau grupėj reikia nuspręst, šiaip aš ir už tai, kad vėl mestis ir pirkti 4u.gif
Su puodo reikalais nžn, sako, kad sodina, aš pati nemačiau smile.gif manoji ir namie be pampio, tik miega su juo... kai kalbėjau su auklėtojom, tai sakė, kad stengsis sodinti ir laikyti be pampių... dabar leidau visą savaitę su pampiu, nes vaikui ir taip streso per akis smile.gif
Atsakyti
Zadinu tema smile.gif
Panasu, kad nuo rugsejo cia leisiu savo mazaja i lopselio grupe. Gal jau lankanciu vaiku mamos galetu pasidalinti patirtimi ir parasytumete kokiu daiktu/prekiu reikia lankant si darzeli, noretusi is anksto pradeti ruostis. Kad kanceliariniu prekiu reikes suprantu, jas galima nupirkti ir rugseji, bet gal yra dar kazkas, pamenu sunaus darzeliui reikejo indus pirkti. Taip pat idomu koki garderoba paruosti, kokius rubelius vaikai nesioja dazelyje? Su berniuku buvo paprasciau, ikisdavau i treningus ir ramu, su mergaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2015 07 02, 10:50)
Zadinu tema smile.gif
Panasu, kad nuo rugsejo cia leisiu savo mazaja i lopselio grupe. Gal jau lankanciu vaiku mamos galetu pasidalinti patirtimi ir parasytumete kokiu daiktu/prekiu reikia lankant si darzeli, noretusi is anksto pradeti ruostis. Kad kanceliariniu prekiu reikes suprantu, jas galima nupirkti ir rugseji, bet gal yra dar kazkas, pamenu sunaus darzeliui reikejo indus pirkti. Taip pat idomu koki garderoba paruosti, kokius rubelius vaikai nesioja dazelyje? Su berniuku buvo paprasciau, ikisdavau i treningus ir ramu, su mergaite  doh.gif

Mums prieš rugsėjo 1 d. buvo susirinkimas ir pamenu davė lankstinukus su informacija 4u.gif ten buvo sąrašas su kanceliarinėm prekėm, higienos reikmenimis, chemija darželiui...jums gal irgi organizuos susirinkimą? tada viską ir susakys 4u.gif kas dėl indų - tai metų viduryje rinkom pinigus iš grupės ir "atpirkinėjom" vaikų sudaužytus indus, pradžioje nepirkom.
Kas dėl aprangos - aš rengdavau bliuskytė/golfukas, sijonas/sarafanas, meztukas, pėdkelnės...jei labai šalta (rudeny, iki šildymo) - eidavo su treningais... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2015 07 02, 14:30)
Mums prieš rugsėjo 1 d. buvo susirinkimas ir pamenu davė lankstinukus su informacija  4u.gif  ten buvo sąrašas su kanceliarinėm prekėm, higienos reikmenimis, chemija darželiui...jums gal irgi organizuos susirinkimą? tada viską ir susakys  4u.gif kas dėl indų - tai metų viduryje rinkom pinigus iš grupės ir "atpirkinėjom" vaikų sudaužytus indus, pradžioje nepirkom.
Kas dėl aprangos - aš rengdavau bliuskytė/golfukas, sijonas/sarafanas, meztukas, pėdkelnės...jei labai šalta (rudeny, iki šildymo) - eidavo su treningais... smile.gif

Aciu uz atsakyma, tikiuosi ir as, kad susirinkimas bus, nes dabar jokios aiskios info deja nera.
Atsakyti
Na pra4jus metams situacija tikrai pagerėjus ir priekaištų kaip ir nebeturiu smile.gif ir turėklus sutvarkė ir supynių lauke įrengė ir t.t. Vienintelis šio centro trūkumas yra darbo laikas. T.y. dirba nuo 7:30val iki 18val. Nėra prailgintų grupių. Tad netinkamas tėveliams, kurie pvz patys dirba iki 18val. Bet gal nuo rugsėjo keisis dar kas smile.gif
Atsakyti