Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas ir Krono liga

Nauja tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andra96: 25 rugpjūčio 2014 - 22:39
Sveikutes. Turiu prašymą,nežinau savo diagnozės ir pagaliau norėčiau išsiaiškinti koks velnias tūno mano viduriuose. Paniškai bijau to kolnoskopijos tyrimo,bet kuris manau man galutinai padėtų tašką mano abejonėse ir galimų ligų vizijose.
Todėl labai prašau jūsų,gal galite rekomenduoti tikrai profesionalų koloskopuotoją Kaune ir labai norėčiau,kad kur atlieka su nejautra,nes įtariu kitaip neišdrįsiu blink.gif Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos as tokiu klausimu pas jus, gal kuri esat su tup susidurus, ar dato koloskopija nestumo metu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2014 09 03, 08:41)
Sveikutes. Turiu prašymą,nežinau savo diagnozės ir pagaliau norėčiau išsiaiškinti koks velnias tūno mano viduriuose. Paniškai bijau to kolnoskopijos tyrimo,bet kuris manau man galutinai padėtų tašką mano abejonėse ir galimų ligų vizijose.
Todėl labai prašau jūsų,gal galite rekomenduoti tikrai profesionalų koloskopuotoją Kaune ir labai norėčiau,kad  kur atlieka su nejautra,nes įtariu kitaip neišdrįsiu blink.gif  Būsiu dėkinga 4u.gif


As siulyciau visiskai nebijoti, nes nera ko. Greitai ir kokybiskai padaro. Visiskai nieko nejauti, padaro su narkoze. Nezinau kaip Kaune, bet Vilniuje siulau Santariskes. Man dare, viskas buvo nepriekaistingai thumbup.gif

QUOTE(ruciukas18 @ 2014 09 04, 07:06)
Sveikos as tokiu klausimu pas jus, gal kuri esat su tup susidurus, ar dato koloskopija nestumo metu?smile.gif


Manyciau reiketu pasikonsultuoti su gydytojais, nes nestumas rimtas dalykas nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2014 09 04, 12:03)
As siulyciau visiskai nebijoti, nes nera ko. Greitai ir kokybiskai padaro. Visiskai nieko nejauti, padaro su narkoze. Nezinau kaip Kaune, bet Vilniuje siulau Santariskes. Man dare, viskas buvo nepriekaistingai thumbup.gif
Manyciau reiketu pasikonsultuoti su gydytojais, nes nestumas rimtas dalykas  nestuke.gif



Gal galite pasakyti kas jums darė Santariškėse? Ir kaip žinoti,kad padarys su narkoze? Reikia iš anksto tartis,papildomai primokėti,ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2014 09 04, 16:08)
Gal galite pasakyti kas jums darė Santariškėse? Ir kaip žinoti,kad padarys su narkoze? Reikia iš anksto tartis,papildomai primokėti,ar kaip? g.gif

Man irgi Santaruose su narkoze darė, mokėti nereikia, tereikia gastroenterologo paprašyti, kad siųstų daryti su narkoze, na, aš dar prieš pačią procedūrą pasitikslinau, ar tikrai su narkoze, nes daro kitas gydytojas, nieko baisaus ta kolonoskopija smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
turim atliekamų "Solofalk 4g/60ml" klizmučių 2 dėžes. Gal reikia?
Mokėjom po 49 Lt.
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2014 09 04, 15:08)
Gal galite pasakyti kas jums darė Santariškėse? Ir kaip žinoti,kad padarys su narkoze? Reikia iš anksto tartis,papildomai primokėti,ar kaip? g.gif


Jucaitis Tomas arba Meskauskas Raimundas, tiksliai nezinau ir negaliu pasakyti, nes jo realiai nemaciau ir nebendravau. Mane atveze, pagulde, uzmigde, padare tyrima, isveze ir viskas tuo uzsibaige smile.gif Bet tikrai nera ko bijoti. Aisku nera malonu ir visa kita, bet jeigu reikia, tai reikia. As tai net nezinojau, kad bus su narkoze, tiesiog atejau ir tada pasake, bet manau galima gydytoju pries tai paklausti ar su narkoze daro. Nieko papildomai primoketi nereikia smile.gif Manau, kad Santariskese daro tik su narkoze. Apskritai visa ligonine ir gydytojai ten nuostabus net nera tokiu zodziu kokia esu dekinga jiems blush2.gif
Atsakyti
Ar yra merginu kam diagnozuota krono liga? Butu idomu pasidalinti "patirtim"...
Atsakyti
QUOTE(dee @ 2014 09 19, 19:34)
Ar yra merginu kam diagnozuota krono liga? Butu idomu pasidalinti "patirtim"...

Turėjau anksčiau, po to perėjo į opinį kolitą.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2014 09 19, 22:15)
Turėjau anksčiau, po to perėjo į opinį kolitą.


Sveiki,
atsakykite, prašau, kokiu būdu perėjo, kaip tą nustatė? 
Kaip suprantu, Krono liga - sisteminė, OK būdingas tik storosios žarnos pažeidimas? 
Įsivaizduočiau, kad įmanomas tik atvirkščias variantas. Gal visgi pirminė diagnozė 
nebuvo teisinga? O gal vertinama tik pažeidimo lokolizacija, bet ne ligos "sistemiškumas"?




Atsakyti
QUOTE(sabalija @ 2014 09 20, 20:04)
Sveiki,
atsakykite, prašau, kokiu būdu perėjo, kaip tą nustatė? 
Kaip suprantu, Krono liga - sisteminė, OK būdingas tik storosios žarnos pažeidimas? 
Įsivaizduočiau, kad įmanomas tik atvirkščias variantas. Gal visgi pirminė diagnozė 
nebuvo teisinga? O gal vertinama tik pažeidimo lokolizacija, bet ne ligos "sistemiškumas"?

Nežinau į ką tiksliai kreipė dėmesį, bet visada, kai darydavo kolonoskopiją ir imdavo biopsiją, sakė, kad vaizdas Krono ligos, o biopsija patvirtindavo, kad pagal atliktus tyrimus yra Krono liga.
Po to per viena kolonoskopiją pasakė, kad vaizdas panašesnis į kolitą, ne Krono ligą, bet biopsija rodė Krono ligą. Galiausiai ir biopsija patvirtino, kad kolitas. Tada ir diagnozę jau keitė.
Esu skaičiusi atveju, kada Krono liga pereina į OK, gydytojai keli irgi tai patvirtino, kad taip būna. O kad iš OK pareitų į Kroną žinau gal tik vieną atvejį.

Vienintelis dalykas ką pastebėjau, kad būtent kai perėjo į OK, tai paūmėjimų maistas beveik neįtakoja.
Atsakyti