Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 4

QUOTE(winzip @ 2016 05 10, 09:25)
Statchemos profiliai vokiški, paketai gaminami pas mus LT


Pasakę A, sakykite ir B. Statchema stato Windex'o gamintus langus? Paketai glasslt ar skp?
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2016 05 10, 09:54)
Pasakę A, sakykite ir B. Statchema stato Windex'o gamintus langus? Paketai glasslt ar skp?


Stato windexo langus. Paketai glasslt

Būtent jeigu KOE langai. Jeigu kiti, nežinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winzip: 10 gegužės 2016 - 12:53
QUOTE(winzip @ 2016 05 10, 08:25)
Statchemos profiliai vokiški, paketai gaminami pas mus LT

Langistas būsi?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 10, 21:07)
Langistas būsi?



Susidūręs su gamyba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winzip @ 2016 05 10, 21:23)
Susidūręs su gamyba smile.gif

Dabar reikės traukti po žodį? Pasakyk tiesiai, kad atėjau parduoti reklamos. Kokia firma? Koks gaminys?

Prisipažinusiems atleidžiame. Meluojantys nukenčia patys. Rinkis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 10 gegužės 2016 - 21:31
QUOTE(cibulis @ 2016 05 10, 22:27)
Dabar reikės traukti po žodį? Pasakyk tiesiai, kad atėjau parduoti reklamos. Kokia firma? Koks gaminys?

Prisipažinusiems atleidžiame. Meluojantys nukenčia patys. Rinkis.


AHAHAHA tik nereikia čia manęs gazdint. Nereklamuoju įmonės ir nesiruošiu piršt savo nuomonės kad šitie ar šitie geriausi, ir pirkit tokius ir ne kitokius. Jei pamatysiu kad kažkuo galiu padėt, pakomentuosiu, o gaminių per prievartą nekišu smile.gif Anskčiau temoj buvau rašęs, kad galiu pasiūlyti tiek KOE88, tiek KBE 70 ir 76, ir premidoor stumdoma sistema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winzip @ 2016 05 10, 21:52)
AHAHAHA tik nereikia čia manęs gazdint.

Negąsdinam, bet tavo reklama, ką tik išlindo iš mano triūsikų. Įkyru.

O jei rimtai: ką tu nori parduoti? Tu jau susimovei? Aš pas tave gyvenime nepirkčiau? Nemoki tu parduoti, o tik keli ginčus ir diskusijas? Ir smukdai presitažą to, ką nori parduoti.

Labai prastai parduodi. Išvyčiau tave iš darbo pirmą dieną. Taip negalima. Sėsk du.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 10 gegužės 2016 - 22:01
QUOTE(cibulis @ 2016 05 10, 23:00)
Negąsdinam, bet tavo reklama, ką tik išlindo iš mano triūsikų. Įkyru.

O jei rimtai: ką tu nori parduoti? Tu jau susimovei? Aš pas tave gyvenime nepirkčiau? Nemoki tu parduoti, o tik keli ginčus ir diskusijas? Ir smukdai presitažą to, ką nori parduoti.

Labai prastai parduodi. Išvyčiau tave iš darbo pirmą dieną. Taip negalima. Sėsk du.



Nepirk smile.gif nieks neverčia. Aš sakiau susidūręs su gamyba, ne su pardavimais. Ir pasakiau su kuo. Kam reiks informacijos, galės pasiklausti, o apie pardavimus aš sakiau, nekišu. Man nei šilta nei šalta ar iš manes pirks ar ne, bet savo paskaičiavimus visada galiu pasiūlyt, kad žmogus susigaudytu. Gal tu mane puoli, nes pats langus pardavinėji? (galiu ir klysti, nes tikrai nesidomiu kas ką čia reklamuoja ir kas kokios srities profas) Kad užsiregistravau forume, tai būtinai turiu kažką norėt prastumt?

p.s. jei turi kažką prieš, gali rašyt Pm, o tai terši eterį. Taip pat kaip aš dabar, atsakinėdamas į tavo beprasmę žinutę. No offtopic iš mano pusės daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winzip: 10 gegužės 2016 - 22:07
Yra čia mat piktų, ant langistų biggrin.gif . Tai kiekvienam, bet užsiminusiam apie langus is profesines puses - strėlės

QUOTE(winzip @ 2016 05 10, 21:05)
Nepirk smile.gif nieks neverčia.  Aš sakiau susidūręs su gamyba, ne su pardavimais. Ir pasakiau su kuo. Kam reiks informacijos, galės pasiklausti, o apie pardavimus aš sakiau, nekišu. Man nei šilta nei šalta ar iš manes pirks ar ne, bet savo paskaičiavimus visada galiu pasiūlyt, kad žmogus susigaudytu. Gal tu mane puoli, nes pats langus pardavinėji? (galiu ir klysti, nes tikrai nesidomiu kas ką čia reklamuoja ir kas kokios srities profas)  Kad užsiregistravau forume, tai būtinai turiu kažką norėt prastumt?

p.s. jei turi kažką prieš, gali rašyt Pm, o tai terši eterį.  Taip pat kaip aš dabar, atsakinėdamas į tavo beprasmę žinutę. No offtopic iš mano pusės daugiau

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 05 11, 06:32)
Yra čia mat piktų, ant langistų  biggrin.gif . Tai kiekvienam, bet užsiminusiam apie langus is profesines puses - strėlės

Nesu aš piktas ant visų langistų. Tik ant kai kurių. Tiesiog nepatinka, kai varo užslėptą reklamą, bet slepia ir meluoja.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 11, 06:49)
Nesu aš piktas ant visų langistų. Tik ant kai kurių. Tiesiog nepatinka, kai varo užslėptą reklamą, bet slepia ir meluoja.

Pafis nežinojo, kokie profiliai ir stiklo paketai naudojami gamyboje, winzip'as informavo, nes žino - tai kur čia užslėpta reklama? Paranoja kažkokia... O winzip'o paskutinis atsakymas labai korektiškas ir pastatantis į vietą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2016 05 11, 08:06)
O winzip'o paskutinis atsakymas labai korektiškas ir pastatantis į vietą  thumbup.gif

Ar tu supranti, kad taip šaipaisi ir kabinėjiesi. Tau atrodo, kad esi krūtas, bet toks pasakymas mane žeidžia. Ir jis nieko nepastato į vietą, nes nėra vietų tau ar man.

Pastatyti į vietą yra labai prastas ir tiesoginis vertimas iš "labai draugiškos" rusų/slavų kalbos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 11 gegužės 2016 - 21:30