Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Aš jau prieš dvi savaites daivajos pyragą iškepiau ir jis dabar suvyniotas Kalėdų laukia. biggrin.gif Iškepus atrodė ir kvepėjo nuostabiai, nes aš dar nuo savęs įdėjau cinamono, kardamono ir muskato- kad Kalėdiškesnis būtų... mirksiukas.gif Jei tik nebus sausas laikysiu pavykusiu ir kitamet darysiu didesnę porciją, nes dabar dariau tik trečdalį ir gavosi normalaus dydžio pyragas. thumbup.gif O iš vaisių dėjau dž. slyvas, razinas, dž.abrikosus, papajas, vyšnias. Riešutų neturėjau, tai šį kartą be jų. smile.gif
Atsakyti
As kepiau praeita antradieni, taigi siandien ragavau trecia karta. Galiu pasakyti, kad pyragas is tiesu minksteja biggrin.gif Ir romo, deja, jame nesijaucia-vaikai gales puikiausiai degustuoti rolleyes.gif
Sekmes visoms kepancioms mirksiukas.gif Super receptas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2005 12 13, 23:44)
Aš jau prieš dvi savaites daivajos pyragą iškepiau ir jis dabar suvyniotas Kalėdų laukia.  biggrin.gif Iškepus atrodė ir kvepėjo nuostabiai, nes aš dar nuo savęs įdėjau cinamono, kardamono ir muskato- kad Kalėdiškesnis būtų...  mirksiukas.gif Jei tik nebus sausas laikysiu pavykusiu ir kitamet darysiu didesnę porciją, nes dabar dariau tik trečdalį ir gavosi normalaus dydžio pyragas.  thumbup.gif O iš vaisių dėjau dž. slyvas, razinas, dž.abrikosus, papajas, vyšnias. Riešutų neturėjau, tai šį kartą be jų.  smile.gif

smike, labai puikiai sugalvojai, aš manau irgi įdėsiu cinamono, aš jį dievinu smile.gif
Atsakyti
tai sakot laukiat rezultato ax.gif o rezultatas manęs nenuvylė thumbup.gif
o dabar pastebėjimai šiokie tokie: manau, jog vaisius reikia dėti ne pagal svorį, o pagal tai, kaip jie pasiskirsto tešloje, t.y. aš pridėjau daug (nors pagal pasiruoštą kiekį vaisių dar liko), taip kaip, kaip jau kažkas čia rašė, tešla nuo šaukšto gabalais krito, kitąkart dėsiu mažiau, nes norisi, kad ir pačios tešlos daugiau pyrage jaustųsi; ragavau pyragą karštą - tai skonis tikrai toks buvo, kad norėjosi dar ir dar, ragavau atvėsųsį - pasidarė šiek tiek sausokas, manau, jei vaisių būtų buvę mažiau, tas sausumas dar labiau jaustųsi; taigi - kas mėgsta džiovintus vaisius tikrai gali tą pyragą sau keptis, beje, rome mirkiau tik razinas ir džiovintas mėlynes - romo nė kiek nesijaučia (tas man patiko).
Štai ir dabar mąstyt pradėjau - nuo vakar dar liko tešlos, nes nespėjau visko iškepti, ir vaisių... gal man iš pusės normos dar pasidaryti tešlos, sumaišyt viską ir dar išsikept, tada palyginimui turėčiau su didesniu ir mažesniu kiekiu vaisių; ir pyrago dar ir Naujiesiems užtektų g.gif

beje, kažkaip ypatingai nebijojau, kad nesigaus, o tuo, kad drėgsta ir minkštėja tikrai tikiu, nes pernai Kalėdoms kepiau panašios sudėties keksą, tik vaisių mažiau ten buvo - tik razinos, papajos ir greipfrutai - keliau prieš kelias dienas ir dar bijojau, kad nesugestų, kur tau - paskutinėmis Kalėdų dienomis jis buvo tikrai skanesnis, nei pirmosiomis mirksiukas.gif

QUOTE(bea @ 2005 12 13, 22:21)
kox rezultatas???
bo aš gal irgi bandysiu  bigsmile.gif pamerkiau vaisius į brendį. naudosiu papajas, ananasus, melionus, razinas, riešutus. ryt kepsiu.



QUOTE(Sypsenaa @ 2005 12 14, 08:54)
Mazulele, na kaip??????????  mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 14 gruodžio 2005 - 10:13
Klausykit, cia biski i tema, bet biski ir ne i tema... bet as panikoje... blink.gif Nors gal klausimas ir kvailas... blush2.gif Ar reikejo riesutus ir vaisius nuplauti pries dedant i pyraga... blink.gif As i pirmaji savo kepini sudejau visus neplautus... doh.gif doh.gif doh.gif Na, gal neapsinuos niekas mano kepiniais.... blink.gif doh.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 12 14, 13:34)
Klausykit, cia biski i tema, bet biski ir ne i tema... bet as panikoje...  blink.gif Nors gal klausimas ir kvailas...  blush2.gif Ar reikejo riesutus ir vaisius nuplauti pries dedant i pyraga...  blink.gif As i pirmaji savo kepini sudejau visus neplautus...  doh.gif  doh.gif  doh.gif Na, gal neapsinuos niekas mano kepiniais....  blink.gif  doh.gif  verysad.gif  unsure.gif

Aš neplaunu. O jei dar alkoholyje pamirkai - tai nu dezinfekcija praktiškai garantuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 12 13, 23:21)
kox rezultatas???
bo aš gal irgi bandysiu  bigsmile.gif pamerkiau vaisius į brendį. naudosiu papajas, ananasus, melionus, razinas, riešutus. ryt kepsiu.


vakar iškepiau. Pagal receptą vaisių su riešutais gavosi daugiau negu tešlos unsure.gif labai neragavau, bet dabar galvoju, kad reikėjo gvazdikėlių įmest g.gif visus vaisius ir riešutus ploviau (nes prisiklausiau apie kandžių lervas doh.gif ) ir viską dar mirkau parą rome cool.gif
gavosi vaisiai su riešutasi tešloje. taip turėjo būti?
Atsakyti
QUOTE(velniukste @ 2005 12 13, 17:37)
Rudasis cukrus yra ne toks saldus, kaip baltasis:)

Na aš vistiek dėjau baltą cukrų, nes rudas - labai jau brangus cool.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2005 12 13, 17:45)
sakykit, o sviestą tešlai tirpdot?  g.gif

Sviestą ištirpinau.
Pyragą išsikepiau vakar vakare. Gavosi labai skanus, bet laaaabai saldus. Man - per saldus. Riešutų - neploviau schmoll.gif
Nesigavo jis man ir kietokas, atvirkščiai - labai minkštas, tirpstantis burnoje biggrin.gif Nežinau, ar jis taip turi atrodyti, bet man gavosi toks ax.gif

user posted image Čia tik išimtas iš orkaitės wub.gif tiesa, kepiau iš pusės porcijos rolleyes.gif
Atsakyti
ir pas mane taip atrodė, tik šiek tiek šviesesnis ir vaisiai labiau matosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2005 12 14, 19:29)
ir pas mane taip atrodė, tik šiek tiek šviesesnis ir vaisiai labiau matosi tongue.gif


Mano pyragas kol kas dar tik kepa. O štai fėja-kepėja dar tik gamina pyragą: meta išmirkytus brendyje vaisius ir riešutus į tešlą. Sudėjau i dvi formas, nors naudojau pusę recepto. Žiūrėsim kas gausis
Atsakyti
Na jūs mane ir sugundėt išsikept "Stebuklingąjį" tongue.gif pyragą. Prisipirkau vaisių, šiandien užpilsiu brendžiu ir ryt kepsiu.
Norėjau paklaust, o kekso formoj kepėt? Ar Iškeptų tokioj formoj? Ar geriau paprastoj kepti?
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2005 12 14, 20:53)
Na jūs mane ir sugundėt išsikept "Stebuklingąjį" tongue.gif  pyragą. Prisipirkau vaisių, šiandien užpilsiu brendžiu ir ryt kepsiu.
Norėjau paklaust, o kekso formoj kepėt? Ar Iškeptų tokioj formoj? Ar geriau paprastoj kepti?

Aš sumečiau į dvi apvalias uždaromas per šoną. kepa dar blin, kepa... vieną bandysim, kitą saugosim.
Atsakyti