Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Mano Kalėdiniai pyragai jau valandą kepa. Nesuku sau galvos dėl kirmėlaičių, tikrai dar ne tokio ššš privalgom ir nežinom.
Bet jei man nesigaus šitas pyragas, tai gun_bandana.gif . Nes savikaina jo blink.gif , gera gaunas.

Sakykit, o kiek gramų miltų gaunasi stiklinėje? Kažkodėl manau, kad per daug aš jų pridėjau, nors tešla atrodė skystoka.
Atsakyti
Sakykit, merginos, ar Panteone pyragas irgi kepamas prieš kelias dienas, ar jį irgi reikia laikyti padėjus g.gif . O tai kepi kepi, o valgyt kada.
Beje, labai skanus gavosi riešutinis- vaisinis pyragas, ypač ką tik iškepęs, įdomu, kaip keičiasi jo skonis.
Atsakyti
Nu miltų, garantuotai per daug privariau verysad.gif . Visas viršus suskylinėjo, turbūt bus kietas kaip plyta. Vergsiuuuuu cry.gif .

Iškepė tas "stebuklingasis" pyragas. Gal be reikalo puoliau į paniką dėl miltų, nes tik viršus toks sausas ir kietas. Kai išėmiau iš formos visą pyraga, tai jis gan drėgnas atrodė, o jei dar sudrėgs tai liux. Bet dėl skonio, tai nežinau g.gif . Man jis kaip paprastas keksas su daug vaisių. Na lauksiu to Kalėdinio stebuklo, kai pyragas taps ypatingu rolleyes.gif . Gal paskanės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2005 12 15, 16:20)
Na, o kurios jau įsivaizduojate, nespėjusios išsikepti to Kalėdinio pyrago su vaisiais, galit šeimyną, draugus ar kt. nudžiugint šiuo pyragu (jis man kol kas skaniausias iš mano keptų ar ragautų aguoninių)  bigsmile.gif Geriausiai kept prieš dieną, ir laikyti šaldytuve tą parą, tuomet tiesiog tirpsta burnoje.

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas:

8 kiaušiniai
250 g margarino
200 g cukraus
300 g aguonų
600 g obuolių
8 šaukšteliai manų košės
1,5 šaukštelio kepimo miltelių
migdolų aliejaus kelis lašus
Razinų jei patinka saują
Aguonas nuplikyti verdančiu vandeniu ir 2 kartus permalti.
Obuolius nulupti, stambiai sutarkuoti.
Margariną ištrinti su cukrumi, įdedant po vieną trynį. Kai cukrus ištirps, dėti po šaukštą aguonų ir tarkuotų obuolių. Baltymus išplakti, supilti į tešlą ir gerai išmaišyti.
Tada sudėti manų košę, suberti kepimo miltelius, įpilti migdolų aliejaus, išmaišyti.
Kepti 180 laipsnių orkaitėj apie 30min, paskui galima pamažinti jei viršus ruduoja per greit ir kepti dar 20-30min. Išėmus ir pravėsusį aplieti tirpintu šokoladu. Palaikyti šaldytuve, bent 3h, o gheriausiai iki kitos dienos  bigsmile.gif

user posted image


Kaip ten su ta manų koše? Išsiverdi su pienu ir po to dedi? Ar manų kruopas reikia dėti?
Kur migdolų aliejaus galima gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 12 15, 20:02)
Kaip ten su ta manų koše? Išsiverdi su pienu ir po to dedi? Ar manų kruopas reikia dėti?
Kur migdolų aliejaus galima gauti? blush2.gif

Su manų koše tai paprasta, išsiverdi taip, kaip paprastai verdi su pienu ir tiek. O migdolų aliejaus ten nė nedėjau, tiesiog dėjau migdolų esencijos kelis lašus. O jos yra visuose prekybos centruose po 0,99 cnt už du buteliukus bigsmile.gif
Atsakyti
Nu bet Neeri blink.gif tai kiek man tos manų košės virti, kad 8 šaukšteliai gautųsi? g.gif blink.gif gal geiau užpilti manų kruopas virintu pienu, tegul išbrinksta ir tiek...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2005 12 16, 13:16)
Nu bet Neeri blink.gif tai kiek man tos manų košės virti, kad 8 šaukšteliai gautųsi? g.gif  blink.gif gal geiau užpilti manų kruopas virintu pienu, tegul išbrinksta ir tiek...? g.gif

as dariau tajp,pusantro puodelio pieno ir 8 sauksteliai manu isvire koses koki 1.3 stiklines,ir ja visa sudejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 12 16, 13:41)
as dariau tajp,pusantro puodelio pieno ir 8 sauksteliai manu isvire koses koki 1.3 stiklines,ir ja visa sudejau ax.gif


Hmmm tai tau turbūt daug daugiau negu 8 šaukšteliai manų košės gavosi... Jaučiu, beveik 2 puodeliai išėjo unsure.gif

Neeri, kaip ten iš tikrųjų turi būti?
Atsakyti
nezinau ar tajp reikejo,bet pyragas gavosi thumbup.gif ,o jei maziau reiktu koses,taj ten gi skystas labai butu,nereik gi nei miltu nieko,ir seip skystokas gavos alia ikisau i saldytuva gal sutvirtes ax.gif
Atsakyti
Susigundžiau ir aš išsikepti tą visų išgirtąjį bei aukščiau aprašytąjį kalėdinį pyragą su džiovintais vaisiais.
Keletas pastebėjimų:
galėjau dėti mažiau sviesto, nes kepimo procese jis jau lauk lipo tongue.gif ,
pabaigoje pyragas nė kiek ne sausas iškepė,
vaisių kiekį dėjau iš akies ir pagal norus bei spalvas - spalviniai labai gražus pyragas iškepė,
kepiau 65 minutes 140 laipsnių orkaitėje - pats tas,
viską kruopščiai ploviau biggrin.gif

Nu labai skanus pyragas thumbup.gif . Suvyniojau 2/3 visų kepinių (3 "blėkos" išėjo), padėjau - įdomu, ar išsilaikys taip kvepėdami iki Kalėdų lotuliukas.gif

Taigi vat toks skanumas kutena nosį thumbup.gif

user posted image

Štai toks prapjautas:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2005 12 16, 13:16)
Nu bet Neeri blink.gif tai kiek man tos manų košės virti, kad 8 šaukšteliai gautųsi? g.gif  blink.gif gal geiau užpilti manų kruopas virintu pienu, tegul išbrinksta ir tiek...? g.gif


Virti šeimynai pavalgyti, o prieš tai atsidėti tuos 8 šaukštelius biggrin.gif
QUOTE(meduza @ 2005 12 16, 13:41)
as dariau tajp,pusantro puodelio pieno ir 8 sauksteliai manu isvire koses koki 1.3 stiklines,ir ja visa sudejau ax.gif

Nea, čia jau per daug. g.gif

QUOTE(meduza @ 2005 12 16, 14:46)
nezinau ar tajp reikejo,bet pyragas gavosi thumbup.gif ,o jei maziau reiktu koses,taj ten gi skystas labai butu,nereik gi nei miltu nieko,ir seip skystokas gavos alia ikisau i saldytuva gal sutvirtes ax.gif

Kai iškepa tai trapokas būna, bet kai pastovi, tai tirpsta burnoj ir visai netrupa. O aš manų košės dėjau būtent tuos 8 šaukštelius virtos ir gavosi thumbup.gif
Na žinoma galima juk ir interpretuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2005 12 17, 03:29)
Virti šeimynai pavalgyti, o prieš tai atsidėti tuos 8 šaukštelius  biggrin.gif

Nea, čia jau per daug.  g.gif
Kai iškepa tai trapokas būna, bet kai pastovi, tai tirpsta burnoj ir visai netrupa. O aš manų košės dėjau būtent tuos 8 šaukštelius virtos ir gavosi  thumbup.gif
Na žinoma galima juk ir interpretuot  bigsmile.gif

tikrai keista, kad nereikia miltų g.gif blink.gif
Atsakyti