Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(day @ 2004 12 14, 09:06)
Išsikepiau ir aš Divajos pyragą  thumbup.gif
Tik va dabar nebesuprantu ar reik jį kuo sulaistyt????????

KU KŪ, Daivaja smartass.gif


Patariu sulaistyti. Paragavau savaji...mmmm..pirstukus aplaizyti galima thumbup.gif Va dabar tai jis tikrai issilaikys iki Kaledu ir bus sultingas, skanus, aromatingas.
As sulasciau su Romu ir brendziu.

Nu isivaizduok, kas atsitinka su duona saldytuve: ji po keliu dienu sukieteja ir suziedeja- neskanu. Pasidaro kieta ir tiek. Taip, kad jei nenori, kad tavo pyraga istiktu toks likimas.... smile.gif
Atsakyti
As irgi neseniai ragavau toki vaisiu pyraga su brendziu mmm skanumelis thumbup.gif .Gaila , kad Kaledoms nebespesiu issikepti.... tik Naujiems Metams biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(day @ 2004 12 14, 10:06)
Išsikepiau ir aš Divajos pyragą  thumbup.gif
Tik va dabar nebesuprantu ar reik jį kuo sulaistyt????????

KU KŪ, Daivaja smartass.gif



As tai nelaistau niekuom--laikau 2 men saldytuve, suvyniota i kepimo popieriu--nesuziusta smile.gif Vienais metais net ne saldytuve, o ant spintos tuos du men laikau--irgi buvo thumbup.gif
Nors su brendziuku irgi nebloga ideja g.gif Galit puse pyrago sulaistyt, o puse palikt naturalu laugh.gif Kuri ir vaikiukai gales valgyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamyte* @ 2004 12 14, 00:15)
Atsiprasau ir vel neatsakiau  blush-anim-cl.gif  .Man atrodo didesniuose buitines technikod salonuose tikrai bus pirkti  g.gif .Panasus i fritiurine  biggrin.gif .


O kiek jis kainuoja maždaug. Ar verta būtų pirkti g.gif
Atsakyti
Nezinau, ar tai tas pats, bet as esu kepusi kaledini pyraga su dziovintais vaisiai, tai juos reikejo ismirtkyti konjake ar brendyje, buvo labailabailabai skanu thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(manyte @ 2004 12 15, 11:27)
O kiek jis kainuoja maždaug. Ar verta būtų pirkti g.gif

Gyvenu uzsienyje , tai nezinau kokia kaina Lietuvoje.As mokejau apie 400lt.
Atsakyti
Gal kam teko paciom ta italiska kaledini pyraga issikepti?Panetone o gal kas ir Pandoro receptuka turi? Na, seimininkes, nenuvilkit!:)
Tik nesakykit, kad tai paprasto biskvito tesla, supyksiu mad.gif

Atsakyti
"Panettone - Italian Christmas bread". Pyragas, kazkuo panasus i mamos "namine bulka", pilnas razinu, ivairiu vaisiu gabaleliu, baisiai skanus su migdolo riesutais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snoopy @ 2004 12 17, 15:56)
"Panettone - Italian Christmas bread". Pyragas, kazkuo panasus i mamos "namine bulka", pilnas razinu, ivairiu vaisiu gabaleliu, baisiai skanus su migdolo riesutais. smile.gif


Kiek man teko ragauti tai nebuvo jokiu vaisiu ar migdolu,tik vienas biskvitas.Man tai jis nieko gero sad.gif
Atsakyti
Daivaja pagaliau iškepiau tavo KALĖDINĮ PYRAGĄ wink_3.gif , thumbup.gif gavosi. Tikrai geras receptas, daba belieka laukti Kalėdų smile.gif
Atsakyti
Su artejanciom newyear.gif
As kepu meduoliukus Kaledoms.
Receptas :
2 tryniai
1 pakelis sviesto
0,5 stikline cukraus
5 saukstai medaus
Miltu daug, apie 1 kg
0,5 saukstelio kepimo milteliu
Pirmiausiai istirpinu sviesta, idedu cukru ir medu, juos irgi istirpinu, idedu meduoliu prieskoniu (yra pirkti Rimi), atsaldau, tada idedu isplaktus trynius ir miltus, isminkau, tesla turi buti kieta, palaikau ja valanda saldytuve, tada kocioju, isspaudziu formeles, puosiu plakatais baltmais su cukraus pudra, visokius vingius israitau. Manau, kad si tesla tiktu ir tam nameliui tongue.gif
Atsakyti

Meduolis su alumi ir medum

500 g. miltų
3 kiaušiniai
250 g. medaus
100 g. margarino
250 g. cukraus
2/3 stiklinės šviesaus alaus
1 šaukštelis kepimo miltelių
1 šaukštelis muskato riešuto arba cinamono
skardinukė sutirštinto pieno arba kremo "Rududu"

Margariną ištrinti su puse cukraus ir kiaušiniais. Į ištrintą masę sudėti ištirpintą medų, supilti alų, likusį cukrų, miltus. Išmaišyti, suberti kepimo miltelius, prieskonius. Formą iškloti sviestiniu popieriumi, supilti masę, kepti orkaitėje 40 min.

Iškeptą perpjauti per pusę, aptepti virtu sutirštintu pienu arba kremu "Rududu"
Atsakyti