Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

Man taip pat labai idomu kas zudikas, ir dar idomu kada kas suzinos kas palaidotas ne stalis?
Atsakyti
Palaidotas ne Štalis??? Tai gal ir Beatrisė dar prisikels ? bigsmile.gif



QUOTE(daivasen @ 2018 05 04, 15:13)
Man taip pat labai idomu kas zudikas, ir dar idomu kada kas suzinos kas palaidotas ne stalis?

Atsakyti
aš šoke Borisas Beatrisę nužudė blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2018 05 18, 15:19)
aš šoke Borisas Beatrisę nužudė  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Nu ne Borisas. Jis toliau vaidina.
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2018 05 19, 12:50)
Nu ne Borisas. Jis toliau vaidina.

bet pinigai tai pas jį
Atsakyti
Labas, nu kas gali parasyti iseis ta Sarlote is kalejimo? Ir kas zudikas? Man darosi ispudis kad cia Souza’s darbas...
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2018 05 30, 13:13)
Labas, nu kas gali parasyti iseis ta Sarlote is kalejimo? Ir kas zudikas? Man darosi ispudis kad cia Souza’s darbas...


NESKAITYKITE kam neidomi ateitis.
iseis is kalejimo,bet po kurio laiko ir su viesbuciu atsisveikins,tai Verneris liks be jos,beeet bus atvyke jau Robertas,Eva ir ju Valentina ir jie ten bus.
Zudike jei gerai supratau yra Siuzannne,nes ja isves su antrankiais. Bet Borisui dar klius ir i ligonine pateks,kadangi bus labai kritine jo bukle,tai tevas kvies jo motina atvykti ir ji atvyks,taip atsiras nauja veikeja smile.gif ai,gris ir Dezere (ji su Nilsu bus pora ir isvyks is viesbucio).
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2018 06 01, 14:56)
NESKAITYKITE kam neidomi ateitis.
iseis is kalejimo,bet po kurio laiko ir su viesbuciu atsisveikins,tai Verneris liks be jos,beeet bus atvyke jau Robertas,Eva ir ju Valentina ir jie ten bus.
Zudike jei gerai supratau yra Siuzannne,nes ja isves su antrankiais.  Bet Borisui dar klius ir i ligonine pateks,kadangi bus labai  kritine jo bukle,tai tevas kvies jo motina atvykti ir ji atvyks,taip atsiras nauja veikeja smile.gif ai,gris ir Dezere (ji su Nilsu bus pora ir isvyks is viesbucio).


Aciu.
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2018 06 01, 14:56)
NESKAITYKITE kam neidomi ateitis.

ačiukas, man buvo įdomu
dėl pasikeitusio darbo grafiko pažiūrėti galiu tik priebėgom,
o su vokiečių kalba visiškai nedraugauju
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2018 06 02, 08:42)
ačiukas, man buvo įdomu
dėl pasikeitusio darbo grafiko pažiūrėti galiu tik priebėgom,
o su vokiečių kalba visiškai nedraugauju


tai jus galite per tv3play paziureti serija ir taip nei vienos nepraleisite
Atsakyti
Jau baigia atsibosti ta zudiko istorija, o tai pasodins i kalejima wiljamo mama (varda pamirsau)...?
Atsakyti
Kas galit parasyti su kuo ta Alisija bus?
Atsakyti