Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai, kuriais kvepėti netrokštu

tęsiam
Papildyta:
apie Lancome Cuir ir Onda

QUOTE(eglegle @ 2014 08 29, 01:02)
Turėjau kažkada, pradžioj visai nieko buvo, paskui kažkokiais dažais prasmirdo.

Į odos temą - baisiausias kvepalinis košmaras, jau nžn kiek kartų bandomas suprasti nors kažkiek ir be šansų - Vero Profumo Onda  fear.gif
(senais laikais buvo košmaras tokia Mystra, nelabai pamenu, bet turiu įtarimą, kad dabar ji gal ir visai nieko būtų)

Atsakyti
O jums taip būna, kad visai neutraliam, o gal ir mylimam, kvapui dėl kokios nors konkrečios asociacijos atsiranda antipatija? Kovoju ir laukiu, kol meilė sugrįš verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciooce @ 2014 09 01, 00:29)
O jums taip būna, kad visai neutraliam, o gal ir mylimam, kvapui dėl kokios nors konkrečios asociacijos atsiranda antipatija? Kovoju ir laukiu, kol meilė sugrįš verysad.gif

tikrai taip
Atsakyti
Oh, drauge biggrin.gif Laikau čiurikus, kad meilė grįžtų kuo greičiau

Iš šviežių ispūdžių šv. užsienyje - kas antra merga kvepia šleikščiai saldžiai. Bus arba Lancome LVEB arba Armani Si. Turbūt liks paslaptim, net nenoriu ieškoti, kas tai
Atsakyti
QUOTE(Ciooce @ 2014 09 01, 00:40)
Oh, drauge  biggrin.gif  Laikau čiurikus, kad meilė grįžtų kuo greičiau

Iš šviežių ispūdžių šv. užsienyje - kas antra merga kvepia šleikščiai saldžiai. Bus arba Lancome LVEB arba Armani Si. Turbūt liks paslaptim, net nenoriu ieškoti, kas tai

Mes su dukra supaškudijom Fordo Plum Japonais ir Monos Ambrą, per laidotuvės (na ir kam reikėjo kvėpintis?). Fordas tai dzin, ne koks ten stebuklas, bet Ambra atrodė puikiai, bet dabar... na.... kol kas nelabai unsure.gif
Armani Si darbe dvokia doh.gif
Atsakyti
Aš į laidotuves nesikvėpinu jau n metų. Sąmoningai. Nes man asmeniškai kelio atgal nebuvo (nebėra). Nu bet čia padla tokia gavosi, kad visai nesitikėjau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 08 31, 23:43)
Mes su dukra supaškudijom Fordo Plum Japonais ir Monos Ambrą, per laidotuvės (na ir kam reikėjo kvėpintis?). Fordas tai dzin, ne koks ten stebuklas, bet Ambra atrodė puikiai, bet dabar... na.... kol kas nelabai  unsure.gif
Armani Si darbe dvokia  doh.gif

Aš irgi tokią klaidą padariau su Donna Karan Gold EDP - pasikvėpinau į senelio laidotuves. Dabar jie man ir asocijuojasi su tuo ir deja, jų jau nebėra pas mane, nes negaliu niekaip kvėpintis.

Dar man būna, kad tam tikri kvepalai asocijuojasi su labai man nepatinkančiu žmogum, nes tai yra jo mylimiausi kvepalai ir aš jais kvėpintis negaliu doh.gif Musiau man šulo trūksta lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusivedžiau kadais mamą su Tom Ford private blend supažindint - pauostinėjom, pasipurškaliojom, vėliau einant per maximą pradėjau mamai burbėt, kad kažkas musiet Ariel skalbimo miltelius išpylė, ir dar gausiai.. kilsteliu riešą - ogi Neroli Portofino by Tom Ford arieliais neša doh.gif po to kelis kartus bandžiau reabilituoti - nepavyko.. ar čia man vienai taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciooce @ 2014 08 31, 23:29)
O jums taip būna, kad visai neutraliam, o gal ir mylimam, kvapui dėl kokios nors konkrečios asociacijos atsiranda antipatija? Kovoju ir laukiu, kol meilė sugrįš verysad.gif


oi būna.. unsure.gif man dar būna, kad apskritai jokio kvapo "nepernešu".

O kad dabar labai daug apskritai saldžiai kvėpinasi - rugsėjo 1-ąją užteko nueit į žmonių susibūrimą ryte mokykloje - ir vaizdas aiškus. Saldu ir daug saldumo.

o apie asociacijas ir kvepalus - turiu tokių kvapų, kurių irgi nebenaudoju, nes asocijuojasi su... na, žodžiu, yra. Vienas iš tokių - Clinique Happy Heart - ne kažkas, bet buvo toks geras "darbo" kvapas..

Bet yra ir tokių, kurie būtent dėl asociacijų ir mieli - na, kad ir vienos mylimos mokytojos (jėrgutėliau, kaip seniai buvo) kvepalai - Anais Anais, man jie tokie mieli ir visada prisimenu būtent tą mokytoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedonistė @ 2014 09 01, 15:57)
Nusivedžiau kadais mamą su Tom Ford private blend supažindint - pauostinėjom, pasipurškaliojom, vėliau einant per maximą pradėjau mamai burbėt, kad kažkas musiet Ariel skalbimo miltelius išpylė, ir dar gausiai.. kilsteliu riešą - ogi Neroli Portofino by Tom Ford arieliais neša  doh.gif  po to kelis kartus bandžiau reabilituoti - nepavyko.. ar čia man vienai taip?  g.gif


Mano brangiausias Neroli Portofino vadina sovietiniu laiku vonios kambario gaivikliu (mandagiai parasiau...). O man karstai vasaros dienai tie kartus apelsinai visai OK:)
Atsakyti
QUOTE(Ciooce @ 2014 08 31, 23:40)
Iš šviežių ispūdžių šv. užsienyje - kas antra merga kvepia šleikščiai saldžiai. Bus arba Lancome LVEB arba Armani Si. Turbūt liks paslaptim, net nenoriu ieškoti, kas tai

drinks_cheers.gif panašūs švieži įspūdžiai ir mano biggrin.gif o dar šiandien kažkokia bobelka lėktuve, sėdėjusi man už nugaros, nusipirko kvepalus ir jais momentaliai apsivarė doh.gif total košmar. nemačiau ką ten pirko, berods ar Lacoste, ar Lady Million. viaukt... ir taip skrydis atrodė žiauriai ilgas (nors realiai toks nebuvo), o dėl šito patapo dar 100kart ilgesnis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 03 rugsėjo 2014 - 23:52
Kvepalai nuo kurių pykindavo verysad.gif

user posted image
Atsakyti