Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis

QUOTE(fukse @ 2014 08 31, 21:52)
Apie grybus:


Dėkui. Nu jau dabar No excuses rudmėsės nesugrybaut biggrin.gif
Atsakyti
Vėta, puikiai Jus suprantu, man pagalvojus apie jų tvarkymą jau silpna darosi biggrin.gif Dabar grybauju tik dėl malonumo tongue.gif Grybai dalinami, dovanojami, mainomi ( už kibirą grybų triušį gavau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 08 31, 01:44)
Pagaliau ir į mūsų kiemą atėjo šventė smile.gif
Su kuo ir sveikiname mirksiukas.gif
QUOTE(skirmule @ 2014 08 31, 12:53)
Labukas visoms grybautojoms ir dideliausi sveikinimai su grybų metais smile.gif
Labukas 4u.gif
QUOTE(fikuse @ 2014 08 31, 13:23)
Vakar grybavom už Varėnos prie Lavyso ežero. Tai septyniese (vienas iš jų vaikas) pririnkom tiek, kad kibiriukas virtų gavosi ir dar pintinė džiovinimui liko. Per visus 40 kažkeli baravykai
Nugis neblogai mirksiukas.gif
QUOTE(vaidastep @ 2014 08 31, 13:35)
....500 baravyku ir koki 50 raudinikiu  bigsmile.gif
Ogogo... thumbup.gif
QUOTE(georgiana @ 2014 08 31, 16:37)
mane  verysad.gif birstonas
Padaryta pioneer.gif
QUOTE(hugutel22 @ 2014 08 31, 16:43)
šimtas devyniasdešimt baravykų, maždaug tiek pat lepšių ir apie trisdešimt raudonviršių, turėjo kažkiek rudmėsių, bet mūsų krašte jų neperdaugiausiai ir auga.
bigsmile.gif
QUOTE(Irjuda @ 2014 08 31, 17:12)
Pridėkite prašau naują grybavimo vietą - Širvintų raj.  4u.gif 
Padaryta pioneer.gif
QUOTE(rastafarinas @ 2014 08 31, 17:15)
Ir aš buvau miške:
Va tiek baravykučių:
Laimikis iš Prienų rajono šį syk smile.gif
Gražučiai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ErikaN @ 2014 08 31, 17:53)
Nuvaziavau miskan, mano vienoje vietoje nebuta seniai grybautoju. Plotas koks 6 aru, o baravyku daug, tik jie ne vienoj kruvoj, o vienas nuo kito nutole per metra ar du. Tai pamacius nezinojau kur pulti, galu gale pastaciau karzinka vidury ploto ir vaiksciojau ratais  biggrin.gif Baravykai jau paauge, mazu nedaug. O rudmeses patikrinau, tikrai sveikos ir labai labai daug, bet as ju neemiau.
Eina sau bigsmile.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2014 08 31, 20:30)
baravykų padaugėjo, šiandien apie  220.
Pagaliau thumbup.gif
QUOTE(saintlina @ 2014 08 31, 21:55)
Ale miške užlipau ant kažko - kiaurai batą ir pėdą. O atrodo - ant samanos žengiau, nieko nebuvo daugiau. Šiandien ligoninėj dieną praleidau, nebepaeinu visai. Kol pradėsiu vaikščiot, baravykų nebebus  doh.gif
Laikykis, mes su tavimi console.gif
Papildyta:
QUOTE(Valentina27 @ 2014 08 31, 22:33)
O aš rodausi, ką "sugrybavom" praeitą savaitę blush2.gif

Ar pasiutai lotuliukas.gif Aš tokių kiekių bijau... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėta @ 2014 08 30, 21:06)
Dviejų šeimų derlius šiandieną.
Vaizdai iš miško:
thumbup.gif ir vaizdai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 08 30, 08:01)
IŠ ŠVIEŽIŲ - nieko - VISUS REIKIA APDOROTI !


Aš gi suprantu, kad žalių niekas nevalgo. biggrin.gif Turiu omeny be marinavimo ir sūdymo, ką gaminat iš apvirtų šviežių grybų?

Beje, kiek laiko galima laikyti apvirtus grybus šaldytuve? Niekur nerandu info...

QUOTE(syri @ 2014 08 31, 15:57)
Kelinti metai neberenku nei rudagalvių baravykų, nei pienių, nei kazlėkų (tuos pradėsi rinkti - iki rimtų grybų kol daeisi ir vakaras bus), nei ūmedžių. Kitų net nepažįstu.


O ką pienėm vadinat? Tas pūkuotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 01 rugsėjo 2014 - 01:19
QUOTE(syri @ 2014 08 31, 21:55)
Ir enciklopedijose taip vadinama:
Rudagalvis baravykas
user posted image

Ne tikrinis, ne baltasis baravykas, oi ne  ax.gif

Mes makavykais juos vadinam smile.gif

Ačiū už naują temą, kaip greit bendraujam smile.gif
Atsakyti
[quote=fukse,2014 08 31, 23:52]


Rudakepuris baravykas (dar kartais vadinamas lenkišku)
Sinonimai: šilbaravykis, aksombaravykis, zuikbaravykis, rudagalvis, rudakepuris aksombaravykis
Antros kategorijos grybas
Kaip atpažinti (pagrindiniai grybo požymiai): kepurėlė iškili, kepurėlės apačia vamzdeliai, dažniausia spalva ruda (kaštaninis, ruda su rausvu, gelsvu ar juosvu atspalviu), kotas (kietas, prie kepurėlės šviesesnis), perlaužtas keičia spalvą.
Niam niam (vartojimas): Valgomas šviežias (virtas , keptas), marinuojamas kartu su kitais grybais, tinka ir džiovinimui.
user posted image

O mes juos dar sokoladiniais vadinam ,nes kai kurie tokie fainuciai kaip kad butu sokoladu aplieti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2014 08 31, 21:23)
Mes irgi juos šilbaravykiais vadinam.


o mes - kiškiabaravykiais smile.gif Arba lenkiškais. Nors pavadinimas 'šilbaravykis' man irgi girdėtas. Labai fainas grybas,man patinka. Džiovinti labai tinkamas.
Dar man labai patinka makavykai. Oficialiai, berods, geltonaisiais baravykais vadinami. Bet paskutiniais metais nedaug jų randu.

Va čia vakar kiek spėjau surinkt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2014 - 08:34
QUOTE(saintlina @ 2014 09 01, 09:34)

Dar man labai patinka makavykai. Oficialiai, berods, geltonaisiais baravykais vadinami. Bet paskutiniais metais nedaug jų randu.



O pasmus geltonasis ir yra geltonasi, šiemet beje dar neradau nei vieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 09 01, 10:34)
o mes - kiškiabaravykiais  smile.gif  Arba lenkiškais. Nors pavadinimas 'šilbaravykis' man irgi girdėtas.  Labai fainas grybas,man patinka. Džiovinti labai tinkamas.
Dar man labai patinka makavykai. Oficialiai, berods, geltonaisiais baravykais vadinami. Bet paskutiniais metais nedaug jų randu.

Va čia vakar kiek spėjau surinkt
user posted image


Eina sau kokie fainuciai wub.gif oi negaliu kaip noriu i miska ,bet be rytojaus nieko neiseis ,i mokyklele keliaujam
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 09 01, 08:38)
O pasmus geltonasis ir yra geltonasi, šiemet beje dar neradau nei vieno smile.gif


aš praėjusią savaitę jau radau. Vadinasi, prasideda ir jie.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 09 01, 07:36)
Mes makavykais juos vadinam smile.gif

Čia geras su tom painiavom. Pas mumi makavykas tai toks kazlėkas geltonas, kur 'šeimom' auga (tėtis), o mama makavykais vadina tą itin geltona apačia ir laibu koteliu grybą. Nu jau čia žinokis, maždaug, kas kaip vadinas doh.gif biggrin.gif

QUOTE(vaidastep @ 2014 09 01, 08:21)
O mes juos dar sokoladiniais vadinam ,nes  kai kurie tokie fainuciai kaip kad butu sokoladu aplieti  biggrin.gif

Čia jau šiuolaikiškai ! biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2014 09 01, 08:34)
o mes - kiškiabaravykiais  smile.gif  Arba lenkiškais. Nors pavadinimas 'šilbaravykis' man irgi girdėtas.  Labai fainas grybas,man patinka. Džiovinti labai tinkamas.
Dar man labai patinka makavykai. Oficialiai, berods, geltonaisiais baravykais vadinami. Bet paskutiniais metais nedaug jų randu.

Va čia vakar kiek spėjau surinkt
user posted image


Ot laimikis !!! thumbup.gif
O dėl 'lenkiškų' irgi geras smile.gif . nesu dar taip girdėjus.
- Kokių tik grybų nėr: "lenkiškas baravykas", "vokietukas", "žydukai"... smile.gif
Atsakyti
Jei musu tarpe yra pedagogiu, tai su Jusu diena, mielos grybautojos 4u.gif
Atsakyti