Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

Labai aciu uz patarimus ir pasisakymus. Laukine Vilkauoge, Auksine Pilnatis kol kas labiausiai krite i sirdi veislynai, gal del veiseju silumos, kuri jauciasi is patarimu, pasisakymu, nuotrauku. kol kas dar tik pradejau dometis sia tema, tad ko gero sarasas dar ilges... i paroda spalio men butinai noriu nuvaziuoti, gyvai pamatyti cia ir kitur internete pastebetus favoritus ir favorites smile.gif
Man ir dabar labai sirdi kuteno suniukai is Auksines Pilnaties. Al Pacino dar vis laukia seimininku, taip noretusi sakyti, kad musu smile.gif Beda, kad del susidejusiu svarbiu aplinkybiu suniukui musu seimoje siemet butu per mazai demesio, o nenoretume jo tuo nuskriausti, todel ir nukeleme si svarbu zingsni pavasariui. Todel seku sia tema, mokausi, gaudau veiseju ir kitu VA pasauli ismananciu zmoniu pasisakymus, bandau isnaudoti laika blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2014 09 04, 09:20)
Labai aciu uz patarimus ir pasisakymus. Laukine Vilkauoge, Auksine Pilnatis kol kas labiausiai krite i sirdi veislynai, gal del veiseju silumos, kuri jauciasi is patarimu, pasisakymu, nuotrauku. kol kas dar tik pradejau dometis sia tema, tad ko gero sarasas dar ilges... i paroda spalio men butinai noriu nuvaziuoti, gyvai pamatyti cia ir kitur internete pastebetus favoritus ir favorites smile.gif 
Man ir dabar labai sirdi kuteno suniukai is Auksines Pilnaties. Al Pacino dar vis laukia seimininku, taip noretusi sakyti, kad musu smile.gif  Beda, kad del susidejusiu svarbiu aplinkybiu suniukui musu seimoje siemet butu per mazai demesio, o nenoretume jo tuo nuskriausti, todel ir nukeleme si svarbu zingsni pavasariui. Todel seku sia tema, mokausi, gaudau veiseju ir kitu VA pasauli ismananciu zmoniu pasisakymus, bandau isnaudoti laika  blush2.gif


oi aš pati į tą šuniuką žiūrėdama vis pavarvinu seilę wub.gif

šiaip labai gerai sumastėt palaukti, nes mažas šuniukas reikalauja ar ne daugiausiai dėmesio, vien su wc reikalais kol susitvarkai doh.gif o dar auklėjimas, dresūrą... kaip prisimenu... kol kas nenoriu mažiuko šuniuko, man geriau mano protingoji Kira biggrin.gif
dar neblogas veislynas yra Geležinis Vilkas, su didele patirtimi, turi tikrai gerų šunų išleidę, bet... man mūsų veisėjos bendravimas labai patinka, labai pozityvi asmenybė wub.gif
Atsakyti
va mums taip buvo: kelis metus nežinojau, kokio šuns reikia - ar iš penktos kojos, ar bulmastifo, ar vipeto lotuliukas.gif ko tik neprisižiūrėjau internete, skelbiu.lt. Tik dėl vieno buvau tikra - manęs nedomino VA, kurie ant kiekvieno kampo gyvena, bjauriai skalija ir t.t. biggrin.gif per naujaką susitikau pažįstamą, pasipasakojo, kokią nerealiai fainą VA kalytę gavo, tik ausys apdraskytos, nes kažkur Rusijoj buvo įkišta į voljerą su kitu šuniu. o veisėja, sako, labai faina. Kita šunų maniakė buvo įspėjus, kad jei nutarsiu pirkt šuniuką su dokumentais, praneščiau, pakonsultuos. Sakau, "vyras nori tik VA, ką gali patart?". ir patarė tą pačią girdėtą. sako, labai gera veisėja ir gera kaip žmogus. iš kart pasijuto skirtumas gavus atsakymą į el. laiškelį (prieš tai buvom domėjęsi kitais dviem veisėjais, vyras pažiūrėjęs šuniukų natūroj). ir dabar jaučiasi, kad ne šiaip pardavėja šunų. užtat, kad kiti pažįstami šuniukus įsigyja iš veislyno, ir viskas: nei konsultuoja, nei veisėjams rūpi, su kuo kergiami šuniukai, nei kuo šeriami, nei dresūra. nič niekas. davei pinigus ir " viso gero'"

man atrodo, kad šuniukai mėgėjui visur mieli, gražūs, geri. pvz. aš nesuprasčiau, kad mano VA kokio nors netokio charakterio ar kampai netokie - nesigaudau. bet labiausiai gerumas šiuo atveju pasireiškė, kad žali šeimininkai gavo šnekantį, besirūpinantį veisėją. kas kitas pasirūpins, jei šeimininkai nesigaudo (kaip žaliam rast teisybę dėl mitybos ar šuns izoliacijos mėnesiais dėl skiepų? kaip nešiot 6mėn VA laiptais 6 kartus per dieną?), o veisėjui neįdomu?
Atsakyti
Žinot merginos aš irgi sakiau ir sakysiu kokia esu laiminga ,kad man teko sutikt tokį

nuostabų žmogų ir veisėją kaip Zay ,visada patars ,visada išklausys ,visada kartu

pasidžiaugs ar kartu paverks smile.gif ir iš kur pas ją tiek kantrybės ...

Aš kartais pagalvoju ji tiek metų atidavus šiai veislei ir

tiek vaikų jau jos veisimo užaugę ...juk jau anūkai gimsta ,o ji visada mielai ,nuoširdžiai

bendraujanti su savo vaikų šeimininkais ,kitas papraščiausia pavargtų nuo begalės

klausimų ...

Ji yra veisėja tikrai iš didžiosios raidės .Ačiu tau labai Živile ,esi nuostabus žmogus

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

pasirodom ir mes

user posted image
Atsakyti
Dar norejau pasiteirauti,o kaip veislynas Garliavietis? Man labai dideli ispudi padare Italo Garliaviecio nuotraukos- be galo grazus suo.
Atsakyti
apie patį veislyną aš nieko negaliu papasakot ,nes nežinau ,o vat Italo pažinojau ,labai gaila bet jis jau iškeliavęs į kitą vaivorykštės pusę ,tikrai buvo labai jau gero charakterio šuo ,manau pati šeimininkė apie jį gali daug papasakot . įdedu nuorodas
veislynų :

https://www.facebook...loAidas?fref=ts

https://www.facebook...937598?fref=tsd

Atsakyti
Mano mažiams jau 6 savaitės, ieško šeimininkų 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Daugiau čia: https://www.facebook...mp;l=9c6a8b8896
Atsakyti
O aš noriu paskatinti visus prisijungti prie smagių mokslų - vis tik rugsėjis, metas kibti į darbus smile.gif Turėsime smagią grupę su įvairių veislių jaunais šuniukais - nuo jorkšyrų iki bordo dogų ir kt..
Kursas startuoja jau šį pirmadienį, rugsėjo aštuntą. Daugiau apie kursą ir registraciją čia: http://www.canis.lt/?page_id=187

Kas sakė, kad rimti mokslai negali vykti smagiai? smile.gif
Net ir rimti šunys, kažkada pradėjo nuo pradinio dresūros ABC.
Pvz. "pareigūnės" Baros pirmieji žingsniai valdomo, patikimo ir socialiai atsakingo šuns link prasidėjo taip:
http://youtu.be/8zmHVVVo8fs

user posted image
Atsakyti
o mums šiandien suėjo metukai clap.gif sveikinam visą V vadą su gimtadieniu birthday.gif

user posted image

lekiam į šviesią ateitį bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Tiek buvau parašius ir viskas dingo doh.gif
Tik norim ir mes prisidėti prie išsakytų žodžių Zay 4u.gif
Apie iškrėstas šunybes 5 mėnesio proga, papasakosiu kitą kartą rolleyes.gif

user posted image
O čia po maudynių, labai mėgsta po laistymo žarna maudytis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 05 rugsėjo 2014 - 21:14
Pagaliau baigėsi vasara, galima ramiai prie jūros nuvažiuot thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas nors is veisles zinovu galetu pakomentuoti, ar rinktusi patinuka nuo sio tevelio:

Omar

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti