Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

QUOTE(urte484 @ 2015 01 27, 20:48)
As ta pati girdejau...Bet kaip ji priversti lipt? Isispiria kaip oziukas,ir ne pro kur,galiausia pradeda mautis is pavadzio (netampau jo per prievarta,tik raginu)

Aš imdavau ir vesdavau, ramiai-įsisipiria, timpt smarkiau-supranta kad pasrinkimas pačiam arba ant šono...Jei leidot jam įsispirt ir nugalėt-užtvirtinot jo nuomonę, pamokinot spirtis dar tvirčiau ir jis nugalėjo. Ne su vienu savo šunim per 20 metų nežaidžiau nei su maistukais nei kamuoiukais kai lipt reikėjo. jei liepta-eidavo. O eit nenorėjo nei vienas, ir spyrės ir rėkė kaip skerdžiami. Bet vienas nulipimas ir viskas baigias
Atsakyti
Dekui 4u.gif Nuo vakar jau du kartus pats uzlipo ir nulipo smile.gif
Domina dar vienas klausimas,jei tokio amziaus maziuka masinoj pykina,vadinasi taip bus visada,ar isaugs? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 12:11)
Dekui 4u.gif  Nuo vakar jau du kartus pats uzlipo ir nulipo  smile.gif
Domina dar vienas klausimas,jei tokio amziaus maziuka masinoj pykina,vadinasi taip bus visada,ar isaugs? unsure.gif


na va kaip šaunu, greitai mokosi vaikas smile.gif
pykinimą mašinoj išaugs, dažniau vežiokites mašinoj. aš tai abu savo šunis mažus reikia-nereikia vežiodavausi
Atsakyti
Tikrai saunuolis wub.gif Na tada tikimes,kad isaugs sia problemele,aciu smile.gif
Taironas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 28 sausio 2015 - 15:48
Ytariu atsibosiu cia as jums su klausimais...,bet neramu del mitybos.Veiseja liepe duoti norma sausiuko ryte ir vakare,bet ka daryt,jei jis rytines normos ne puse nesuvalgo?Eina per diena ir po biski kramsnoja iki tol,kol ateina laikas duoti antraja.Gaunasi taip,kad maisto indukas stovi pilnas visa para,tai normalu?Ar tas rezimas isivaziuos palaipsniui?
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 20:01)
Ytariu atsibosiu cia as jums su klausimais...,bet neramu del mitybos.Veiseja liepe duoti norma sausiuko ryte ir vakare,bet ka daryt,jei jis rytines normos ne puse nesuvalgo?Eina per diena ir po biski kramsnoja iki tol,kol ateina laikas duoti antraja.Gaunasi taip,kad maisto indukas stovi pilnas visa para,tai normalu?Ar tas rezimas isivaziuos palaipsniui?


negerai smile.gif neėda, bliūdą atimat ir duodat tik per kitą šėrimą wink.gif
šiaip aš saviškei sausiaką sušerdavau dresuojantis, taip ir paklusnumas geras būdavo, maistą labiau vertindavo, nes reikėdavo uždirbti smile.gif
dabar šeriu žalia mėsa, tai nuo kokių 4-5mėn 1 kartą dienoj ėst gauna ir nieko, gyva sveika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 01 28, 20:06)
negerai smile.gif neėda, bliūdą atimat ir duodat tik per kitą šėrimą wink.gif 
šiaip aš saviškei sausiaką sušerdavau dresuojantis, taip ir paklusnumas geras būdavo, maistą labiau vertindavo, nes reikėdavo uždirbti smile.gif
dabar šeriu žalia mėsa, tai nuo kokių 4-5mėn 1 kartą dienoj ėst gauna ir nieko, gyva sveika  bigsmile.gif

Bet jei atimsiu,bus alkanas visa diena? unsure.gif Kas del dresavimo,Ar tikrai geriausia ta daryti nuo 5 men?Gaila pas mus provincijoje nera dresavimo mokyklos,bet radau dresuotoja,kuris atvaziuoja savaitgaliais.Vat ir ydomu,kokio amziaus geriausia pradeti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urte484: 28 sausio 2015 - 20:18
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 21:16)
Bet jei atimsiu,bus alkanas visa diena? unsure.gif  Kas del dresavimo,Ar tikrai geriausia ta daryti nuo 5 men?Gaila pas mus provincijoje nera dresavimo mokyklos,bet radau dresuotoja,kuris atvaziuoja savaitgaliais.Vat ir ydomu,kokio amziaus geriausia pradeti  4u.gif


dresuoti galima pradėt iškart parsivežus šuniuką wink.gif mes tai darėm jau nuo 3mėn.
dėl mažo šuniuko neėdimo gal zay geriau patars, aš gal dar dieną bandyčiau paduoti, visgi mažiukas dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 01 28, 21:25)
dresuoti galima pradėt iškart parsivežus šuniuką wink.gif mes tai darėm jau nuo 3mėn.
dėl mažo šuniuko neėdimo gal zay geriau patars, aš gal dar dieną bandyčiau paduoti, visgi mažiukas dar  g.gif

aciu smile.gif vat todel ir neramu,kad toks mazgius dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 20:01)
Ytariu atsibosiu cia as jums su klausimais...,bet neramu del mitybos.Veiseja liepe duoti norma sausiuko ryte ir vakare,bet ka daryt,jei jis rytines normos ne puse nesuvalgo?Eina per diena ir po biski kramsnoja iki tol,kol ateina laikas duoti antraja.Gaunasi taip,kad maisto indukas stovi pilnas visa para,tai normalu?Ar tas rezimas isivaziuos palaipsniui?

och, nu kaip gi jus taip veisėjai be informacijos išleido smile.gif. Jie turėjo jums pasakyt kad po 2-3 dienų šuniukas nustos valgyt. Taip elgias 98 proc šuniukų, kai tik suvokia, jog nėra brolių sesių ir mamos, kurie tuoj pat suris viką jei jis spoksos. Ir ką dar jis mato-jei tik jis neėda-jo "pavaldiniai" (čia jūs) puoa į paniką ir gal net pradeda duot kas skaniau. reikia tik pakentėti ir tu restorane-nori sauso-ne, tada gal mėsytės...gal, o gal ne, tada gal skanėsto, o gal kotleto biggrin.gif biggrin.gif. tai elgias visi šuniukai-nuo pat pirmos dienos ne jūs stebit šunį-jis jus stebi 100 kart aidžiau, kiekvieną sekundę jis prasičiupinėja savo galimybių ribas smile.gif. dabar jūs jam pakliuvot ant seno kaip gyvenimas triuko smile.gif. Tad jūs turit du pasirinkimus-nešert jo dieną ar dvi, arba gyvent kasdien kaip restorane sukant galvą ką šiandien pasiūlyti savo šuniui wink.gif.
P.S. Jam TIKRAI nieko nenutiks, jei nepašersit, atvirkščiai-jis supras, kad jei jis neėda ir mikliai-maistas dingsta ilgam smile.gif. Maistas didžiausias valdymo elementas
Beja aš jums labai labai labai siūlyčiau nueit į tą seminarą kur mėgėja ankstesniuose puslapiuose siūlo. Beja, jei kažkas skubu ir baisu-galit man ir skambint, mano telefono visur pilna, jei nerasit-parašysiu į až smile.gif
Papildyta:
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 21:16)
Bet jei atimsiu,bus alkanas visa diena? unsure.gif  Kas del dresavimo,Ar tikrai geriausia ta daryti nuo 5 men?Gaila pas mus provincijoje nera dresavimo mokyklos,bet radau dresuotoja,kuris atvaziuoja savaitgaliais.Vat ir ydomu,kokio amziaus geriausia pradeti  4u.gif

Patikslinkit kur jūsų provincija ir kas ten toks geras į namus važinėja-atsiminkit, su drsuotojais Lietuvoje nėra fontanai, tad kartais geriau pačiam pavažiuot, nei patikėt šunį kažkam, kas gali padaryt DAUG daugiau žalos nei naudos. parašykit kas per žmogus, o mes jums pasufleruosim įsileist į kiemą ar ne smile.gif
Atsakyti
Kelios akimirkos iš savaitgalio smile.gif Rezultatai nudžiugino smile.gif Mūsų Huni 2xJN, BOB šeštadienį ir BOS sekmadienį wub.gif Pagal aplinkybes, šitie rezultatai - daugiau nei nerealūs! Živile ir Ieva, ačiū už pagalbą smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 01 28, 20:16)
Bet jei atimsiu,bus alkanas visa diena? unsure.gif  Kas del dresavimo,Ar tikrai geriausia ta daryti nuo 5 men?Gaila pas mus provincijoje nera dresavimo mokyklos,bet radau dresuotoja,kuris atvaziuoja savaitgaliais.Vat ir ydomu,kokio amziaus geriausia pradeti  4u.gif

Geriausia dresuoti šuniuką tik parsivežus. Tik mažiukų ta "dresūra" kitokia - daug auklėjimo, pažindinimo su gyvenimu ir gyvenimo taisyklėmis, su Jūsų ribomis. Bet iš karto, nuo mažiuko. Realiai, šuniukus pradėti "dresuoti" galima tada, kai jie pradeda normaliai ėsti kitą maistą, ne tik mamos pieną, normaliai stovėti ant kojų ir koordinuoti savo judėjimą t.y. nuo kokių 5-6 savaičių smile.gif Tik sakau, ta dresūra kitokia, nes yra daug susipažinimo ir pirminės patirties įgavimo.
(čia aš dabar tyliai kuždu, kad labai laukiu pačių jauniausių mokinukų - motyvuotai pradėjus nuo mažens, rezultatai žymiai geresni, čia gal vilniečiams aktualiau http://mildosdresuro...lt/?page_id=214 )

Maisto bliūdą dabar galit išvis pasidėti kur gražiai ant lentynos ir visą maistą šuniukui sudresuoti, suauklėti smile.gif Pradžioj galit pradėti nuo vardo ir pasišaukimo komandų. Vardas-maistas, vardas-maistas, ir taip iki begalybės. Stenkitės nenaudoti vardo neigiamam fone, jeigu "fu" - tai "fu", jokių ten "Reksai, fu", o tiesiog "fu". Vardą pasilikit tokį mielą, kad šuo norėtų į jį reaguot. Nu ir "pas mane" - parodot šuniukui, kad turit afigieno maisto, žengiat žingsnį atbulom atgal ir tuo pačiu metu sakot komandą "pas mane", "ateik", "čia" ar kitą Jums patogią. Kokią nors vieną. Šuniukas ateina - geras ir maistas. O tada - trukt už vadžių, vėl nuo pradžių.

Šuniukas tikrai gali būti neėdęs parą. Mano visi asmeniniai pupikai jau nuo dviejų su puse - trijų mėnesių kartą per savaitę gaudavo iškrovos dieną. Veikia super. Pailsi organizmas, stiprėja noras ėsti, todėl paskui ryja kaip pašėlę (tinka ir jei norisi šunį pastorinti!!!!), nepasimiršta meilė šeimininkei. Vėliau iškrovos dienų tvarkaraštis ir intensyvumas varijuoja, ir aš jau pamiršau, ką reiškia neėdrus šuo. Nebent nauji mokinukai kartais primena.
Su maistu ir bliūdu yra geras bajeris, išgirdau čia neseniai seminare, bet manau ne kiekvienas tam ryžtųsi, nes instruktoriui (tam pačiam, kur zay minėjo jo pavyzdį su parlekiančiu rotveileriu) tai pasakojant girdėjau salėj didelį nepritarimo šurmulį, o mano vidus kaifavo biggrin.gif
Arba su bliūdu galima dar vieną triuką keliant maisto draivą daryti, irgi gerai veikia.

Bet pradžioj pabandykit tiesiog nebešerti iš bliūdo, o bendrauti su šuniuku. Į širdį per skrandį wub.gif Nes jei dabar nusistatysit pataikavimo maistui režimą, vėliau, kai šuo paaugs ir kiti dalykai pradės darytis irgi svarbūs, labai labai vargsit. Kol šuniukas mažas, maistas jam labai svarbus. Tai jei valdot maistą ir prieigą prie jo, galit jaustis beveik pasaulio valdovai biggrin.gif
Šitas "nėra nemokamo maisto" labai padeda ir kai šuo jau suaugęs, ir kai reikia tvarkyti įvairias problemas, bet čia jau truputį kita tema.

O į seminarą kviečiu kviečiu smile.gif plačiau apie jį čia http://www.facebook....28074670788492/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megeja: 29 sausio 2015 - 00:07