Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Rezidentai" TV3 (lietviškas)

QUOTE(Amapatria @ 2014 09 02, 15:17)
visai nežiūriu lietuviškų serijalų...tik žinau,kad jie yra ir tiek.Na,šita žvilgtelėjau dėl rusiškojo...ir neapsirikau.Patiko  ir vaidina neblogai.Tegu varo toliau 4u.gif

Aš šiaip irgi nelabai žiūriu lietuviškus (apie visus meksikietiškus nė nešneku), bet šis bent pradžioj patiko (Rudokas ypač biggrin.gif ), toks lengvas, atsipalaidavimui pakrizent. Bet prasidės tuo pačiu metu per Info TV Dviračio žinios, įtariu nebežiūrėsiu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2014 09 03, 15:20)
Kas rusisko nemate - gal ir patiks. Macius 'originala' - tikrai graudu. Labai prasatai vaidina, nenaturaliai, rezidentai keisti - vienas berniukas abiturientas, kitas dede su stazu... net ir Rudokas atrodo apgailetinai, tikrai ne jo sis vaidmuo.

Čia kaip kam-man Rudokas čia kaip tik vietoj....ir visai jokio gailesčio nekelia g.gif
Atsakyti
Man tai total koshmar doh.gif Bet gal del to, kad rusiska varianta macius blush2.gif
Atsakyti
Aš rusiško nemačius, tai šitas super žiūrisi smile.gif Toks lengvas, su humoru, labai smagiai, tegu tik tęsia smile.gif
Atsakyti
Mačius rusišką versiją,lietuviška........labai jau nekokia
Aktorius vaidinantis Bykovą man tiesiog nepakartojamas,ne Rudoko vaidmuo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2014 09 03, 21:52)
Mačius rusišką versiją,lietuviška........labai jau nekokia
Aktorius vaidinantis Bykovą man tiesiog nepakartojamas,ne Rudoko vaidmuo schmoll.gif


matėsi, kad Rudokas bando išlaužt panašumą į Bykovą, bet jau taip nevykusiai doh.gif
Galėtų kažką savito įdėt, kažkokio originalumo įnešt, kažką savo, o dabar copy - paste....
Atsakyti
Man visai patiko biggrin.gif Smagiai susižiūrėjo serija. Žiūrėsim ką toliau parodys.
Beje, rusiškų "rezidentų" nesu mačiusi. Gal ir ten užmest akį - palyginimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2014 09 03, 15:20)
Kas rusisko nemate - gal ir patiks. Macius 'originala' - tikrai graudu. Labai prasatai vaidina, nenaturaliai, rezidentai keisti - vienas berniukas abiturientas, kitas dede su stazu... net ir Rudokas atrodo apgailetinai, tikrai ne jo sis vaidmuo.

Siaurusaičio personažas gi greitojoje dirbo 20 metų, tik vėliau mokslus baigė vyras smile.gif
Atsakyti
Žiuriu šį serialą tongue.gif Labai patinka! Smagau pasijuokt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 04, 10:22)
matėsi, kad Rudokas bando išlaužt panašumą į Bykovą, bet jau taip nevykusiai  doh.gif
Galėtų kažką savito įdėt, kažkokio originalumo įnešt, kažką savo, o dabar copy - paste....

tie bandymai tokie dirbtini, nenatūralūs
ir kuo toliau tuo prasčiau jis atrodo
gal net nereikėtu tęsti tos parodijos toliau
Atsakyti
Labiausiai netinkanti aktorė šiame seriale- blondinė rezidentė. Rudokas puse velnio. Va venerologui reikėtų kito aktoriaus. O šiaip, kadangi tikrai mėgsru rusišką šio serialo variantą- lietuviškas man visai nepatiko.
Atsakyti
Mačiau rusišką serialą nuo pradžios iki galo, o pirmąjį sezoną net ne vieną kartą, tad lietuviška versija, kaip jau kažkas ir sakė, labiau primena parodiją smile.gif Ir, deja, nelabai vykusią, mano nuomone. Copy-paste gryniausia, nieko savito.. sad.gif O kadangi jau žinai, kas bus toliau, tai nejuokinga nė kiek ir žiūri tą serialą vien tam, kad įvertintum kūrėjų kūrybiškumą ir aktorių vaidybą (o ji išties nebloga) smile.gif
Beje, man kilo įspūdis, kad vienintelis Kupstas (akt. Džiugas Siaurusaitis) nėra akivaizdi rušiškojo Lobanovo kopija - iš jo vis dar galima sulaukti kažko išskirtinio ir būdingo tik šiam aktoriui smile.gif
Bet kokiu atveju - džiugu, kad judam pirmyn! wink.gif
Atsakyti