Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Upjora @ 2015 09 13, 14:41)
Staska iš atostogų pas babą grįžo krūta, besikeikianti ir kalbanti žemaitiškai.  cool.gif

Klasta, suprantu tavo piktį. Neseniai buvau Lietuvoj. Kainos šokiruojančios. Uniforma pas mus pigiau, gal bent jau marškinėlius atsiust? Kokios spalvos reikia? Aš už 3vnt lyg 4.50 mokėjau.  g.gif


Meilė mano didelė. Apsukusi galvą. Kartais pagaunu save besielgiančią kaip paauglę.  blink.gif  Bet kada jei ne dabar, blūdyt?  biggrin.gif


mirksiukas.gif malačius Staska, savam repertuare biggrin.gif

vat vat, dabar pripirkau, bet ateity , jaučiu pagalbos reiks prašyti blush2.gif
Beje, o kiek maždaug siuntimas i LT kainuoja, nes jei tiesiai i parduotuvės i LT siųsti, tai kaip ir brangoka....

wub.gif , smagu skaityti, baltai pavydžiu to jausmo ...
Tegul tęsiasi kuo ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2015 09 13, 13:28)
jo, aktyvumas nerealus....
Jokių naujienų? Pletkų? Nieko?
 
O aš pasinaudosiu kaip skundų knyga... doh.gif , nors pyktį išliesiu....
Vilnietės, kaip jums tas vandens parkas? Ar verta trenktis 300 km?

Kainos tikrai isaugusios - viskas zenkliai brangiau :/
nemanau, kad del vichy vandens parko verta vaziuoti -- bet del vilnieciu - tikrai taip biggrin.gif

QUOTE(Upjora @ 2015 09 13, 14:41)
Sveikos  blush2.gif
Pūkita, negaliu paguost. Kentėk, motin, tokia mūsų dalia. Staska iš atostogų pas babą grįžo krūta, besikeikianti ir kalbanti žemaitiškai.  cool.gif Kenčiu.
Klasta, suprantu tavo piktį. Neseniai buvau Lietuvoj. Kainos šokiruojančios. Uniforma pas mus pigiau, gal bent jau marškinėlius atsiust? Kokios spalvos reikia? Aš už 3vnt lyg 4.50 mokėjau.  g.gif

WW, svarbiausia, kad turi pagalbą.  mirksiukas.gif Išsiversi. Aš irgi suku galvą kaip čia susidėliot šių metų grafiką. Teks kartot anglų k.kursą, per mažai balų gavau, nepriims į universitetą.
Meilė mano didelė. Apsukusi galvą. Kartais pagaunu save besielgiančią kaip paauglę.  blink.gif  Bet kada jei ne dabar, blūdyt?  biggrin.gif

Staska saunuole! lotuliukas.gif
o del meiles - super -- gal galima kazkoki pasakojima gauti? blush2.gif
Atsakyti
Labutis, esu nauja narė... smile.gif
norėčiau prisijungti prie bendraujančių būrelio, jei priimsite. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(snekorkike @ 2015 10 03, 13:34)
Labutis, esu nauja narė... smile.gif
norėčiau prisijungti prie bendraujančių būrelio, jei priimsite. smile.gif)

Priimam drasiai, prasom CV mirksiukas.gif . Tik jau baisiai aktyviai visos "plepa", panasu, kad teks monologu varyt blush2.gif
Atsakyti
labas mergytės...

QUOTE(Klasta @ 2015 09 13, 12:28)
Puki, kur dingai? Gal kada susimeetinam  biggrin.gif ?


aš visada UŽ, būsi laisva skambtelk.

QUOTE(Upjora @ 2015 09 13, 13:41)
Pūkita, negaliu paguost. Kentėk, motin, tokia mūsų dalia.


nebenoriu kentėt..


noriu emigruoti iš LT sad.gif užsiknisau nuo egzistavimo...

Pūkius bilioeny, aš kartu su juo, savaitę jau atbuvom, iki trečiadienio dar turėsiu poilsio...

Noriu atostogų, jei pavyks, gal Kalėdom ir Naujiems į UK šalį atvyksim, Upjora, jei ką , tai mes pas tave į svečius įsiprašysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2015 10 09, 13:10)

Noriu atostogų, jei pavyks, gal Kalėdom ir Naujiems į UK šalį atvyksim, Upjora, jei ką , tai mes pas tave į svečius įsiprašysim smile.gif

blush2.gif , pasiimkit ir mus i Londono salį...
P.S. jus nepatikesi, bet ar as ne lietuve, ar kas negerai, nu neturiu UK giminiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2015 09 13, 15:06)
mirksiukas.gif malačius Staska, savam repertuare  biggrin.gif
-------------
vat vat, dabar pripirkau, bet ateity , jaučiu pagalbos reiks prašyti  blush2.gif
Beje, o kiek maždaug siuntimas i LT kainuoja, nes jei tiesiai i parduotuvės i LT siųsti, tai kaip ir brangoka....
-------------

Jo, jo, ta tai savam repertuare. doh.gif Neseniai nukrito nuo dviračio, vakaras baigėsi priėmime-antakį su sulaužytais akiniais prasiskėlė. Ačiū Dievui su šalmu buvo. rolleyes.gif
--------------
Tik jau nesikuklink ir sakyk, o siuntimas pigiau per vežėjus, aš mamai dažnai siunčiu ir nuo jos gaunam gėrybes.
QUOTE(Wonder Woman @ 2015 09 13, 18:10)

o del meiles - super -- gal galima kazkoki pasakojima gauti?  blush2.gif

Nėr ką pasakot-kai gerai, tai gerai iki dangaus, o kai problemos iškyla tai aš bėgt kuo toliau noriu. biggrin.gif Taip ir draugaujam-savaitgalius leidžiam kartu, per savaitę skambinamės, nes gyvenam 110 km atstumu. Myliu aš jį. rolleyes.gif Gerai man su juo.

QUOTE(PŪKITAS @ 2015 10 09, 11:10)

noriu emigruoti iš LT sad.gif užsiknisau nuo egzistavimo...

Pūkius bilioeny, aš kartu su juo, savaitę jau atbuvom, iki trečiadienio dar turėsiu poilsio...
--------------------
Noriu atostogų, jei pavyks, gal Kalėdom ir Naujiems į UK šalį atvyksim, Upjora, jei ką , tai mes pas tave į svečius įsiprašysim smile.gif


Oi, mieloji, emigravus irgi nebus lengva. Ypač, kai serga vaikas. Biliotenių nieks neduos, neapmokės. Kiek mane darbe ėda už tai, kad negaliu dirbt savaitgaliais. Jau net ėjau pas manager verkt ant peties. Žiauriai sunku, kai nėr kas pažiūri vaiką, nėr kam jo palikt. Aišku, yra įstaigos, gali palikt nuo 7 valandos ryto ir į mokyklą nuveda, bet kainuoja ta paslauga 8 svarai. Ekstra atveju-kai ėjau laikytis teorijos, vedžiau Staską ten, labai patogu, bet kaina....
-----------
Į svečius visada prašom, planų kalėdinių dar neturim, gal mama atvažiuos Staskos pažiūrėt, nežinau. Aš irgi noriu išlėkt kur nors dviese su meile.


QUOTE(Klasta @ 2015 10 09, 18:01)
blush2.gif , pasiimkit ir mus i Londono salį...
P.S. jus nepatikesi, bet ar as ne lietuve, ar kas negerai, nu neturiu UK giminiu  g.gif

Gali mane įtraukt į tolimų giminių dąrašą ir turėsi ką lankyt. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2015 10 05, 19:16)
Priimam drasiai, prasom CV  mirksiukas.gif . Tik jau baisiai aktyviai visos "plepa", panasu, kad teks monologu varyt  blush2.gif


Iveta, iš Raseinių.
24 metai, kovo 3 - sueis visi 25. smile.gif)
Turiu dukryte, kuriai tik ką suėjo 3-eji. :>
Draugą taip pat turiu, gyvenam visi trys kartu ir mūsų augintinis - šuniukas. smile.gif
Kol kas esu bedarbė, nes tik nuo rugpjūčio mažąją į darželi leidžiam.
Tai dar vis vargstam kas dvi savaites su ligom...;/
Kaip iki darželio nesirgo visiškai, taip dabar renka kiekviena bacila....
Esu gyvenusi ir mokiusis Šiauliuose, vizualine reklamą. smile.gif
nežinau ką čia dar papasakoti pradžiai. smile.gif)
~
Seniai visos čia bendraujat, ar nelabai seniai įkurta ši grupelė? smile.gif
Atsakyti
Hali Halo,
pasiilgot??? manau,kad ne biggrin.gif ,bet as bandysiu gristi,kazkaip pasiilgau as jusu ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2015 10 20, 09:39)
Hali Halo,
pasiilgot??? manau,kad ne biggrin.gif ,bet as bandysiu gristi,kazkaip pasiilgau as jusu ax.gif  4u.gif  4u.gif

Tu nepatikėsi, bet prieš porą dienų prisiminiau tave. biggrin.gif Kaip gyveni?

Snekorkike, anksčiau ši tema buvo aktyvi, dabar aprimo visos. verysad.gif
Atsakyti
Labas grazuoles smile.gif)
O as paemiau ir prisiminiau jus visas staiga smile.gif gal rudens ilgesys.. net cia elgtis nebemoku smile.gif
Faina matyt matytu veideliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2015 10 23, 00:46)
Labas grazuoles smile.gif)
O as paemiau ir prisiminiau jus visas staiga smile.gif gal rudens ilgesys.. net cia elgtis nebemoku smile.gif
Faina matyt matytu veideliu smile.gif


clap_1.gif cool.gif
Atsakyti