Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos kosmetikai

Apklausa: Ar norite sumažinsi savo kosmetikos išlaidas? (170 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Spalis. Jau net bijau ir skaičiuoti doh.gif

Bourjois blakstienų tušas - 24 Lt
Ambroozija, aliejinis makiažo valiklis - 19 Lt
Catrice, gelis antakiams formuoti - 11 Lt

iherbas:
Deep Steep, Glossy Smoothing Conditioner, Brilliant Sheen - 22 Lt
Deep Steep, Weightless Moisture Shampoo - 22 Lt
Earth Science, A-D-E Creamy Cleanser valomasis pienelis - 20 Lt
Physician's Formula, Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Liquid Metal Eyeliner Trio, Nude Eyes - 25 Lt
Andalou Naturals, Moisture Rich Conditioner, Argan & Sweet Orange - 17 Lt
Andalou Naturals, Shampoo, Moisture Rich - 17 Lt
Physician's Formula, Organic Wear, 100% Natural Origin Bronzer - 29 Lt
Everyday Minerals, Semi Matte Base, Rosy Ivory - 30 Lt
Everyday Minerals, Flat Top Brush - 30 Lt

Youngblood, Crushed Mineral Eyeshadow ir
Korres, Green Tea and Vitamins Concealer - 55 Lt
Youngblood, Pressed Individual Eyeshadow, 2 vnt. skirtingų spalvų - 54 Lt

Suma: 375 Lt
Kitą mėnesį raminsiuos...
Atsakyti
Spalis

rozinis Elvital sampunas 8,99 Lt
Is viso 8, 99 lt
Atsakyti
Spalis

Macadamia 'Deep Repair Masque' 100ml, Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo Taupe 1.6g 24.26
Klorane de Mangue shampoo ir Mudd Original mask 10ml 7

Viso: 31.26 137.12Lt
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2014 11 01, 16:05)
Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo Taupe 1.6g 24.26

Kaip antakių šešėliai? Patenkinta? smile.gif aš jau nežinau kiek laiko juos noriu nusipirkt, bet spalvą išsirinkt man misija neįmanoma doh.gif
Atsakyti
Petal fresh tea tree šampūnas - 16 Lt
ELF luscious liquid lipstick - 5,5 Lt
Flormar nagų lakas, Nr. 425 - 5 Lt
Pofent dantų pasta - 8 Lt
Jericho rankų kremas - 10 Lt
Elemis cleansing balm - 30 Lt
Earthly body kūno sviestas skinny dip - 46 Lt
Uoga uoga makiažo valymui Puiki naktis - 17 Lt
Uoga uoga plaukų aliejus Džiunglių eleksyras - 17 Lt
Uoga uoga šventinis muilas - 10 Lt
Garnier NEO antiperspirantas - 13 Lt

Iš viso: 177,5 Lt ax.gif Daugiau nebeskaičiuosiu išlaidų, nes jos jau ilgą laiką normalios. Nebeturiu tikslo mažinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(She_Wolf @ 2014 11 03, 10:02)
Daugiau nebeskaičiuosiu išlaidų, nes jos jau ilgą laiką normalios. Nebeturiu tikslo mažinti  ax.gif

aš tai skaičiuoju, nes man įdomu, o ne dėl to, jog sumažint norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2014 11 01, 22:30)
Kaip antakių šešėliai? Patenkinta? smile.gif aš jau nežinau kiek laiko juos noriu nusipirkt, bet spalvą išsirinkt man misija neįmanoma doh.gif

patenkinta, dabar norėčiau dabar dipbrow pomade pamėgint, bet iš esmės šešėliai labai geri - ilgai laikos, nemiltuoti, skalsūs. pakuotė gera rolleyes.gif dėl spalvos, manau kad tau tokios reiktų kaip ir man, nebent plaukus perdažei ir ruda kaip bembis tapai biggrin.gif
Atsakyti
Spalis:

-Sephora ’61 all over powder’ sepetelis $26.56
-L’occitane ranku kremo miniukas $0.00
-Tarte ‘lights camera flashes’ ir ‘amazonian clay’ tusu miniukai $0.00
-Iherb.com uzsakymas (Andalou ‘untinted bb cream’ ir ‘radiant skin polish’, Acure Organics ‘gotu kola’ kremas bei PerioBrite dantu pasta) $36.10
-Iherb.com uzsakymas (2 Andalou Naturals sampunai ir tos pacios firmos ranku kremas) $14.97
-Everyday Minerals uzsakymas (2 ‘semi-matte’ linijos pudros, ‘pearl finishing dust’ uzbaigimo pudra, itahake ir skaistalu sepeteliai bei 7 nemokami meginiai) $55.66
-Sante ‘nr03’ spalvos akiu seseliai ir makiazo valymo serveteles $23.36
-100% Pure uzsakymas ('kiwi & pineapple prausiklis, 'daiquiri' lupdazis-balzamas ir 7 daliu nemokama dovana) $50.00
-Burt’s Bees ‘wild cherry’ lupu balzamas $2.80
-Avene terminis vanduo, 50ml (kelionems) $9.56
-Remington D3015 plauku fenas $0.00
-Mineral Fusion ‘grotto’ spalvos nagu lakas ir virsutinis sluoksnis $0.00

Viso: $219.01=~548Lt

--------------------------------------------------------------------------------------
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 10 31, 14:54)
Deep Steep, Glossy Smoothing Conditioner, Brilliant Sheen - 22 Lt
Deep Steep, Weightless Moisture Shampoo - 22 Lt
Earth Science, A-D-E Creamy Cleanser valomasis pienelis - 20 Lt
Physician's Formula, Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Liquid Metal Eyeliner Trio, Nude Eyes - 25 Lt

Youngblood, Crushed Mineral Eyeshadow  ir
Youngblood, Pressed Individual Eyeshadow, 2 vnt. skirtingų spalvų - 54 Lt


Idomi nuomone apie Deep Steep plauku priemones 4u.gif Ir kaip Youngblood seseliai? As tik dvipusi akiu piestuka turiu, tai patenkinta.

Na ir aisku kaip Earth Science prausiklis ir PF seseliai? Idomi nuomone, nes sitie mano pamegti dalykai ir kartoti ne po karta (ypac prausiklis).
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 03, 08:50)
aš tai skaičiuoju, nes man įdomu, o ne dėl to, jog sumažint norėčiau ax.gif

mano tikslas buvo sumažinti, nes vienu metu per mėnesį išleisdavau po 500-600 Lt. O dabar ir įdomumo nebeliko, nes visada tas pats. Svyruoja nuo 0 iki 200 Lt ax.gif
Atsakyti
Spalis 4u.gif Trečio iš eilės mėnsio su 0 išlaidų nepavyko pasiekt biggrin.gif

Too faced blizgis - 35 lt,
Bioderma Sebium Matt ir Himalaya veido kremas - 48 lt;
Tušas Eveline Volumix Fiber - 11,99Ly.

Viso: 94,99 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 03, 21:57)

--------------------------------------------------------------------------------------
Idomi nuomone apie Deep Steep plauku priemones 4u.gif Ir kaip Youngblood seseliai? As tik dvipusi akiu piestuka turiu, tai patenkinta.

Na ir aisku kaip Earth Science prausiklis ir PF seseliai? Idomi nuomone, nes sitie mano pamegti dalykai ir kartoti ne po karta (ypac prausiklis).

Deed Steep sampunas visai neblogas, plaukai ilgai islieka svarus. Kas liecia kondicionieriu, tai mano plaukams jis per lengvas, nepadrekina tinkamai plauku galu (mano plaukai ilgi ir plonoki). Ir siaip kaip kondicionierius per skystas (minusas pakuotei ir konsistencijai). Tiktu kam reikia lengvu ir neriebiu plauku; o mano plaukams reikia daugiau maitinimo. Atsimenu, rekomendavot Andalou sampunus, tai man ju sampunas+kondicionierius oranzines serijos daug labiau patiko. Be to, biski pigiau uz Deep Steep ir jo ten daugiau smile.gif

Youngblood kol kas esu gavusi tik birius seselius Kabash spalvos (tokia lengvai rozine su auksiniu smulkiu blizgesiu). Visa darbo diena prabuvus i voka jie susibega, bet as ziemop naudoju riebesni paakiu krema, tai gal turi itakos.

Prausiklis man patinka, labai patogus buteliukas su dozatorium thumbup.gif Tiesa, as akiu makiaza nuvalau alieju misiniu, o po to dregnom rankom itrinu i visa veida ir akis si prausikli. Tai kaip ir labai gerai smile.gif Tiesa, pries tai makiaza valiau 3 etapais: 1) micelinis vanduo 2)aliejus akims 3) Earth Science prausiklis. Tada jautrino skruostus, paakius. Veliau atsisakiau micelinio, nes turbut per daug trynimo odai su 3 priemonem, tai nebejautrina veido.

Physicians Formula ne seseliai, o skysti pavedimai - http://www.iherb.com...oz-7-4-ml/47770 Yra blizgus ir labai gerai laikosi. Tik tas rozinis man kiek per sviesus, nezinau, ar priderinsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 03, 21:57)

-Iherb.com uzsakymas (Andalou ‘untinted bb cream’ ir ‘radiant skin polish’, Acure Organics ‘gotu kola’ kremas bei PerioBrite dantu pasta) $36.10



Beje, kokie atsiliepimai apie BB krema? smile.gif Ar nepalieka riebaus svieciancio veido?
Ir kaip jums Acure Gotu kola kremas? nes man saltuoju metu jis labai gerai tinka.
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 11 04, 20:14)
Beje, kokie atsiliepimai apie BB krema? smile.gif Ar nepalieka riebaus svieciancio veido?
Ir kaip jums Acure Gotu kola kremas? nes man saltuoju metu jis labai gerai tinka.


BB kremas mums (t.y. man ir vyrui biggrin.gif ) patinka - cia jau gal penktakart ar dar daugiau perku ji. Kiekis/kaina/skalsumas man patinka, odai kremas tinka, spf turi, drekinimo uztenka (mano oda sausa link normalios), tai daugiau nieko ir nereikia. Na man dar JMO 'spf30' kremas patinka, bet jis brangesnis, o efektas abieju toks pat. Andalou nepalieka nei riebaus, nei balto veido, kiek tirstokas jis, bet man nera sunku itrint ar pan. Nors vyrui kiek ilgiau patrint reikia, nes maniskis megsta taip tept lept kremus teptis, o sis baltokas (nieko nesimato pasitepus, susigeria normaliai), tai jei bile kaip pasitepa, tai ties antakiais, ant barzdos ir pan lieka baltumo, bet paprasciausiai del neitrynimo. O man paciai tikrai neuztrunka juo pasitept ilgiau nei kokiu kitu kremu.

Acure kremas kolkas i sandeliuka - kaip tycia nusipirkau viena, o kita dovanu gavau po keliu dienu doh.gif Na bet susinaudos. Saltuoju metu lyg nebandzius - man rodos pavasari ir vasara naudojau kokius 2 metus, tai tada labai patiko jis man (bet dar senose pakuotese buvo). Manau ir dabar nenusivilsiu.
Atsakyti