Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai laukia 5-tojo gimtadienio

Labas 4u.gif
Maniškiai sveiki, keliauja į darželį, žodžiu viskas taip pat. Mažoji vėl labai nori važiuoti į tv, patiko save per teliką pamatyt biggrin.gif O ir šiaip nori koncertų, pasirodymų, kad visi žiūrėtų, plotų ir dar gerai būtų, kad gėlyčių atneštų lotuliukas.gif aną dieną priėjo prie MB ir sako, o tėti, tu mums su mama seniai gėlių buvai nupirkęs, tai žinok nupirk lotuliukas.gif nebepamenu, bet dar berods nurodė ir kokių spalvų gėlių turi nupirkti biggrin.gif

Užmačiau Ievą ir prisiminiau. Noriu truputį konsultacijos. Vaikai nori kačiuko/katytės. Jau lyg ir pratinuosi prie tos minties. Būtų ne veislinis, būna pas mus net gyvūnėlių parduotuvėj dovanoja benamius mažiukus. Tai turbūt svarbiausia sąlyga būtų kastracija/sterilizacija. Šuniui nenorėjau to ir nenorėčiau turbūt, kažkaip ramiai reaguoja į visas tas rujas, bet va katinas/katė tai kiek žinau sunkiai praeina. Tai va, tu kažkada minėjai, kad jei katinui per vėlai padaro kastraciją tai gali myžčioti ir pan. O tai kada galima anksčiausiai tai padaryti? O katės sterilizacija sudėtinga procedūra, tiksliau gyjimas po jos? Ir aišku norėčiau kad katė/katinas būtų tik naminis (čia kaži ne gyvūno kankinimas?) arba išvesti tik su pavadėliu, bet irgi vis svarstau kaip tai padaryti, kai vasarą pas mus būna kad durys retai uždaromos į lauką būna cool.gif na žodžiu turiu galvos skausmą doh.gif
Atsakyti
Sive, kastruoti/sterilizuoti galima maždaug nuo 6mėn (kiti vetai ir anksčiau tai daro). Katytė gyja ilgiau, bet dabar pjūvis toks mažas, kad, kiek aš susidūriau su katytėm, jos jau vežant iš veto po operacijos aktyvios būna ir nieko prižiūrėti net nereikia.
tai tu manai, kad aš kankinu savo kates, nes jos į lauką neina? lotuliukas.gif
mano manymu, vedimas į lauką - didesnė tikimybė pabėgimo, gali išsigąst, sprukt, ar šiaip kuo susidomėt... jei arti gatvė, geriau saugoti ir nelaikyti atidarų durų vasarą.
Jei pačiai nelabai norisi katytės, tai siūlau į vaikų norus nekreipti dėmesio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 14 sausio 2015 - 14:26
laba 4u.gif
QUOTE(MonCheri @ 2015 01 14, 12:25)
kur kiti birzelinukai, nesergat? lens.gif

laba

kaip tik serga - su močiute laiką leidžia, bet labai džiaugiuosi, kad va nuo vasaros pirmas darželio nelankymas dėl ligos (neskaitant vėjaraupių), tai labai didelis žingsnis pirmyn smile.gif
o daugiau gyvenam gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2015 01 14, 14:24)
Sive, kastruoti/sterilizuoti galima maždaug nuo 6mėn (kiti vetai ir anksčiau tai daro). Katytė gyja ilgiau, bet dabar pjūvis toks mažas, kad, kiek aš susidūriau su katytėm, jos jau vežant iš veto po operacijos aktyvios būna ir nieko prižiūrėti net nereikia.

tai tu manai, kad aš kankinu savo kates, nes jos į lauką neina? lotuliukas.gif

mano manymu, vedimas į lauką - didesnė tikimybė pabėgimo, gali išsigąst, sprukt, ar šiaip kuo susidomėt... jei arti gatvė, geriau saugoti ir nelaikyti atidarų durų vasarą.

Jei pačiai nelabai norisi katytės, tai siūlau į vaikų norus nekreipti dėmesio 4u.gif

Aa, matai kaip, aš vadinasi baisiau įsivaizdavau biggrin.gif

Oi ne, ne taip norėjau pasakyti, gal kaip tik va sakiau reiks pasidomėt, kiek apskritai toms katėms reikia lauko g.gif norėčiau kad nereikėtų biggrin.gif

Aš galvojau, gal pirmą vasarą reiktų labiau atidžiai sekti, kad nepabėgtų, o vėliau turėtų priprasti savaime, va mūsų šuo, taip pripratęs lauke, kad dabar gali kiek nori kviesti vidun, neina smile.gif O laukan nenoriu leisti ir dėl to, kad ne taip toli (nors ką žinau, gal katei ir toli) yra gana intensyvus kelias, plius netoli miškai, visokių plėšrių padarų yra, ir kačių laukinių esama, tikrai nenorėčiau kad sužeistų kačiuką...

Gal ne tai kad nenoriu, gal tiesiog pati esu labiau už šunis, bet kartais pagalvojus kokio švelnaus padarėlio namuose norisi. Dičkis tai su mūsų šunim labai mėgsta užsiimti, bet va mažoji prisibijo, nors rodos jau labai draugiškas tas mūsų šuo, nei pernelyg įkyrus, nelenda, nei bėgdama nepargriauna, bet va vis tiek... O ji jau prieš kaži kurį laiką užsiprašė savo 5m gimtadieniui tokios dovanos. Tai va visokių svarstymų yra. Gal man didžiausias nerimas yra būtent dėl to kad namie būtų. Kad nepabėgtų, kad nenukentėtų, negrįžtų katė sužalota ir pan....
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2015 01 14, 15:13)
...

Oi ne, ne taip norėjau pasakyti, gal kaip tik va sakiau reiks pasidomėt, kiek apskritai toms katėms reikia lauko g.gif norėčiau kad nereikėtų biggrin.gif

...


jei išvesi į lauką, gali būti, kad taip patiks, jog prašysis pastoviai, kniaukalios prie durų, gal net pabraižys biggrin.gif jei nežinos, kas tas laukas - tai ir bus ramuma ax.gif nors aišku, kartais tas "instinktas" prasmukt pro durų plyšį gali pasireikšti ir nemačius lauko bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

Palergonija sveikinu pagimdžius 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybės ir laimės jūsų šeimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2015 01 14, 12:25)
Kaip Valentina prieme sese?Kaip reagavo, turbut labai nori padeti tau ja rupintis?  wub.gif 
Kaip maitinti sekas?

kur kiti birzelinukai, nesergat? lens.gif

laba

puikiai, bučiuoja, apkabina, sako kad myli
o, maitinti sekas puikiai, pienas net per šonus bėga jai valgant, iki dabar 700gr priaugo

QUOTE(-Ieva- @ 2015 01 14, 13:28)
Laba 4u.gif
aš, jaučiu, visur prilaikinus, bet niekur nepasveikinus Pelargonijos su Aleksandros gimimu blush2.gif Gražių Jūsų šeimai akimirkų 4u.gif
user posted image


AČIŪ
QUOTE(Nemarioji @ 2015 01 15, 16:36)
sveikutės  4u.gif

Palergonija sveikinu pagimdžius  4u.gif  4u.gif  4u.gif Stiprybės ir laimės jūsų šeimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

AČIŪ
Atsakyti
sveikos, maniskis neserga, biski orikimes yra, bet i darzeli keliauja smile.gif
Atsakyti
La,


Sveikinu LUI susitikus su savo princese wub.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonCheri: 04 vasario 2015 - 11:50
jungiuos prie sveikinimų LUI wub.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šilčiausi sveikinimai LUI wub.gif 4u.gif Aukite sveikos ir stiprios 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikinimai LUI 4u.gif
Atsakyti