Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtiniai Arabų Emyratai !

Su taxi panašiai laiko užima.
Atsakyti
o ar kas buvo ferarri parke? ar patiko?
Atsakyti

o ar kas buvo ferarri parke? ar patiko?

 


Buvome. Kartą apsilankyti gal ir įdomu, antrą kart neičiau. Teminis parkas su Ferrari automobilių ekspozicija (senų ir naujų), su atrakcionais. Prie atrakcionų tooookios eilės, kad reikia rezervuotis laiką ir laukti porą valandų. Mes savo eilės taip ir nesulaukėme - pavargome trintis aplinkui.

Atsakyti
o metro bilietą galima nusipirkti bet kurioje stoteleje? o kaip jį papildyti? 🤔
Atsakyti

Taip, kiekvienoje stotelėje yra būdelė, kurioje sėdi žmogus. Perkate bilietą ir sakote kasininkui, kokiai sumai papildyti. Važiavimo kainą priklauso nuo to, kiek zonų kirsite. Jei gerai pamenu, mažiausia suma už važiavima 2,5 AED, didžiausia 7,5 AED. Jei kortelėje bus mažiau negu 7,5 AED, į metro nepateksite, reiks pasipildyti. Pasipildymui dar kiekvienoje stotelėje yra automatai, kurie priima grynuosius ir banko korteles. Pasiskaitykite oficialiame metro tinklapyje http://www.dubaimetr...-tickets-cards/

Atsakyti
ačiū labai 😊
esu dabar Dubajuje, oras fantastinis 👍

SOS dar porą klausimelių:
1. mano metro stotele Sharaf DG. noriu nuvažiuoti i mirracle garden irglobal village. iki kuriosmetro stoteles važiuoti kad persesti i autobusą ir į kokį aut.nr? ar priveza netoli ar dar išlipus reiktų toli eiti?
2. kaip savarankiskai nuvažiuoti iki Ferrari parko? kaip suprantu iš Ibnbatuta stoteles, bet su kokiu autobusu ir kaip arti priveza?
labai lauksiu atsakymų 😊
Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2018 02 13, 11:46)
ačiū labai 😊
esu dabar Dubajuje, oras fantastinis 👍

SOS dar porą klausimelių:
1. mano metro stotele Sharaf DG. noriu nuvažiuoti i mirracle garden irglobal village. iki kuriosmetro stoteles važiuoti kad persesti i autobusą ir į kokį aut.nr? ar priveza netoli ar dar išlipus reiktų toli eiti?
2. kaip savarankiskai nuvažiuoti iki Ferrari parko? kaip suprantu iš Ibnbatuta stoteles, bet su kokiu autobusu ir kaip arti priveza?
labai lauksiu atsakymų 😊

1.i miracle garden su metro iki Mall of emirates (MOE) stotelės ir reik Jums sėst į 105 autobusa, kaina apie 5dirhamai
o dėl ferrari tai nebuvus negaliu patarti. 4u.gif
Atsakyti
Buvusios JAE, ar skrisdamas vežėtės vaistų? Ar nekilo problemų?
Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2018 02 13, 11:46)
ačiū labai 😊
esu dabar Dubajuje, oras fantastinis 👍

SOS dar porą klausimelių:
1. mano metro stotele Sharaf DG. noriu nuvažiuoti i mirracle garden irglobal village. iki kuriosmetro stoteles važiuoti kad persesti i autobusą ir į kokį aut.nr? ar priveza netoli ar dar išlipus reiktų toli eiti?
2. kaip savarankiskai nuvažiuoti iki Ferrari parko? kaip suprantu iš Ibnbatuta stoteles, bet su kokiu autobusu ir kaip arti priveza?
labai lauksiu atsakymų 😊

Ferrari parkas yra Abu Dabyje. Pirmiausia reikia nuvažiuoti iš Ibn Battuta autobusų stoties su 101autobusu iki Abu Dabio centrinės stoties, kaina 25AED, tinka ta pati metro kortelė, tik ją pasipildykit. O Iš Abu Dabio centrinės stoties arba taxi, arba pasiklausit ,koks autobusas važiuoja iki Ferrari parko. Abu Dabyje autobusams reikia jau kitos kortelės, geriau važiuokit taxi, jei kitur nevažinėsit.

Būtinai nuvažiuokit į Abu Dabio šeicho Zajedo mečetę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirrena @ 2018 02 13, 18:55)
Buvusios JAE, ar skrisdamas vežėtės vaistų? Ar nekilo problemų?

žiūrint apie kokius vaistus šnekate? paprastus nuo skausmo vežiaus, jokiu problemų nebuvo 4u.gif
Atsakyti
[quote=rasa32,2018 02 13, 22:26]


👍👍👍 ačiū, išbandysim 😉
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2018 02 13, 16:25)
1.i miracle garden su metro iki Mall of emirates (MOE) stotelės ir reik Jums sėst į 105 autobusa, kaina apie 5dirhamai
o dėl ferrari tai nebuvus negaliu patarti. 4u.gif


super 👍 tik svarbu kad laiko viskam užtektų 😂
Atsakyti

Tiksliai pasakyti negaliu, kokiu vaistu negalima, bet mane sulaike, ieskodami vaistu.liepe atidaryti lagamina ir paklause kur vaistai. Pasiziurejo turini ir paleido.turejau vaistus nuo spaudimo, cukraliges,astmos. Nuskausminamuju nebuvo. Paskutine tablete  nuskausm isgeriau pries kontrole.Gal mate , kad geriau, o gal krate, kad su gipsu buvau. Bet kad vaistu ieskojo -100%. Tik kokiu-nezinau.

Atsakyti