Įkraunama...
Įkraunama...

Foksterjerai

QUOTE(Miglė. @ 2014 09 15, 12:52)

Mike-Pukuotuk, o kur kiti iškeliauja?  smile.gif


Viena mergaitė ( buvusi Melisa, o dabar dokumentuose- Mirta ( sumaišė vardus čipuojant ir suvedė į duom.bazes ir lipdukus suklijavo ne ten)- į Kauną.
Kita mergaitė ( buvusi Mirta, dabar patapusi Melisa)- į Latviją, Rezeknę.
O buvusi Mėta ir likusi Mėta- vis dar namuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila, mano simpatija dar be naujų namų smile.gif O Mirtos lauksim Kaune thumbup.gif
Atsakyti
Mėta turbūt laukia tų pačių pačiausių šeimininkų 4u.gif

Mūsų mažas liko juodu snukiu biggrin.gif bet jos ir plaukas kitoks nei Bitės - labai šiurkštus ir neturi tokio tankaus poplaukio. Ždž, devintas vanduo nuo kisieliaus jinai, bet kažką į foksą panašaus turi.
o charakteriu, tai tikra prielipa, nesitraukia nė per žingsnį - laukia prie vonios durų, gulasi į vidurį tarp manęs ir draugo ir pan smile.gif
o Bitė tai tokia indvidualistė labiau.

nu va, petnešos pabrango biggrin.gif bet mes kol kas turbūt apsieisim be jų. O tavo vietoj imčiau raudonas, jei Chill nemegėja išsivolioti kakuose ar pan lotuliukas.gif jai ta spalva labai tikti turėtų wub.gif

Ačiū už nuorodą 4u.gif tas mūsų reverse sneezing tai ne toks stiprus kaip tame video, bet panašus. Ir būna labai retai, gal kartą per mėnesį, tai nesuku sau galvos dėl to rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, apie kokias pernešas čia diskutuojat? Pakolkas saviškėmis esam patenkinti, tik pabodo klausimas, kodėl mūsų šuo vardu Julius biggrin.gif

Mėta ir mano simpatija, ras ir ši gražaus vardo savininkė savo šeimą smile.gif

Koris gyvena posenovei, sto va šalia, medituoja, miega kaip arklys stovėdamas ir laukia, ar bus čia kokio veiksmo, o gal iš viso nuskils ir šeimininkė kokį smirdantį skanėstą ištrauks, nes jau toks nabagas, šo bi odygos kitap sakant biggrin.gif

Keletas kadrų iš Kauno varžybų:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Arvika, mes apie šitas https://www.facebook...b...6165&type=1 , nusegimo principas kaip Jūsų petnešų, bet kaina 45lt, firma ir šita labai nebloga. Tai nusprendžiau jas paimti.
Eziukas.ruke, aha, man atrodo, imsiu raudonas, kažkaip viską aš jai raudoną taikau, tinka jai biggrin.gif O pasivaikščiojimam paprastiem antkaklį dedu, tamposi ji tik agility aikštelėj, tik ten petnešas ir naudosim, įtariu smile.gif Nes dabar turiu paprastas, zomšines, tai treniruotėm sueina, kur nereikia baisiai skubėt nusiseginėt prieš startą, jos per priekines kojas nusimauna, bet va varžybom jau nepatogu labai, dar kai stresas, per tas kojas maut lotuliukas.gif Tai eina į varžybas su antkakliu, bet labai jau gerklės gaila, tai jau be tų petnešų sunkiai. Labiausiai galvojau apie tokias, kaip pas Arviką, bet šitas variantas man irgi atrodo, puikiai tarnaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglė. @ 2014 09 16, 19:36)

Tikrai neblogas variantas atrodo, jamkit, o mes jau žinosim, ar pasiteisino biggrin.gif Dėl agiličio ir mūsų pagrindinė priežastis buvo, nes ten pasikardavo nuolat iki springimo, kai azarto kelnės pilnos. Aš dar tokį smaugtukinį įsigijau, kai paroda šalia vyko, tipo ramesnis bus ir ne velnio, pagalvojom, kad pridirbsim ne į gerą.
O imčiau aš raudonas, geriausiai atrodo iš visų spalvinių variantų mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nematė facbooke Mėtos nuotraukų. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 16 rugsėjo 2014 - 19:59
Mačiau mačiau, pasiseilėjau bežiūrėdama wub.gif
Atsakyti
Nemačiau facebooke Mėtos šitų nuotraukų, atrodo, bet labai žavi mergaitė smile.gif
O pas mus šiaip bėdos. Chill išstorėjo, kas neįtikėtina atrodo, šiaip nepasakytum, kad stora, bet norėtųsi man jos kūdesnės, tai išvis juokingą porciją dabar gauna, nuolat alkana. Juokais treneris ją Rutuliuku vadint pradėjo doh.gif O šiaip čia menka bėda dar. Po varžybų (čia gal tik sutapimas) atsirado sekmadienį vakare porą plikų lopinėlių, sekančią dieną dar vienas, visa oda sujautrėjus. Prieš savaitę buvo advantixu užlašinta. Išmaudžiau su dezinfekciniu šampūnu ją, galvojau, gal padės, buvo kelias dienas ramu, naujų lopinėlių plikų neatsirado, o va sekmadienį - vėl staigai 2 nauji. Važiuosim pas veterinarą ryt arba poryt, svarstau tik, kai Kauno tų veterinarų nepažįstu, ar geriau pas Diržinauską, ar pas Babickaitę. Gal užklys kas iš kauniečių patart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglė. @ 2014 09 16, 21:22)
Nemačiau facebooke Mėtos šitų nuotraukų, atrodo, bet labai žavi mergaitė  smile.gif
O pas mus šiaip bėdos. Chill išstorėjo, kas neįtikėtina atrodo, šiaip nepasakytum, kad stora, bet norėtųsi man jos kūdesnės, tai išvis juokingą porciją dabar gauna, nuolat alkana. Juokais treneris ją Rutuliuku vadint pradėjo  doh.gif  O šiaip čia menka bėda dar. Po varžybų (čia gal tik sutapimas) atsirado sekmadienį vakare porą plikų lopinėlių, sekančią dieną dar vienas, visa oda sujautrėjus. Prieš savaitę buvo advantixu užlašinta. Išmaudžiau su dezinfekciniu šampūnu ją, galvojau, gal padės, buvo kelias dienas ramu, naujų lopinėlių plikų neatsirado, o va sekmadienį - vėl staigai 2 nauji. Važiuosim pas veterinarą ryt arba poryt, svarstau tik, kai Kauno tų veterinarų nepažįstu, ar geriau pas Diržinauską, ar pas Babickaitę. Gal užklys kas iš kauniečių patart  smile.gif


Moro po kastracijos praėjus kokiam pusmečiui irgi išstorėjo. Bet paskui kažkaip susnormalizavo matyt viskas, organizmas susitvarkė su tais hormonų pokyčiais ir daugmaž vėl viskas grįžo į vėžes.
Dabar mano Nikė iškastruota. Žiūrėim kaip bus. Bet ji iki tol storoka buvo, tai kolkas pokyčių jokių. Nors maistą ne taip seniai ( kai jau šuniukai pasidarė savarankiškesni ir jos pieno kaip ir nebereikia) sumažinau žiauriai. Ir šeriu nebe mėsa, o sasiaku storiems šunims. biggrin.gif

Pagal aprašytą situaciją įtarčiau grybą... unsure.gif
Papildyta:
P.S pasiruoškit servetėles, nosinaites ar dar ten ką nors seilėtekiui, nes penktadienį pas mus atvažiuos truputį profesionalesnė fotografė, negu aš ir su geresne aparatūra- bus daaaug naujų nuotraukų. Ir ypač Mėtos, jai kursim manekenių portfolio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Migle, lauksiu atsiliepimų apie petnešas! smile.gif
o dėl storumo, gal tikrai po sterilizacijos? Nors mūsų abi sterilizuotos (tikiuosi, mažoji suapvalės) biggrin.gif bet Bitė lyg ir ne storulka, nors kartais aš jai pamažinu porciją (kai draugas nemato, nes sako, kad ji normali, o aš bijau nutukinti blush2.gif )

beje, aš raudonas petnešas tik mažai dėčiau savo, ji mažiau išsivolioja. Bitei pirkčiau rudas, kad š.. nesimatytų, kai išsivolioja biggrin.gif doh.gif

mes esam laikę ir kačiukų ir šuniukų su grybu. Bet nei patys užsikrėtėm, nei kiti gyvūnai, kurie kontaktavo. Paprastai tik pasilpus imunitetui grybelis puola. Gal vienas iš priglaustų beglobių buvo nešiotojas ir Chill užkrėtė? Reiktų ir Jums dabar vengti kontakto su kitais šunimis, kad neužkrėsti. unsure.gif

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 09 17, 11:19)
P.S pasiruoškit servetėles, nosinaites ar dar ten ką nors seilėtekiui, nes penktadienį pas mus atvažiuos truputį profesionalesnė fotografė, negu aš ir su geresne aparatūra- bus daaaug naujų nuotraukų. Ir ypač Mėtos, jai kursim manekenių portfolio.  lotuliukas.gif


Laukiam foto! Labai daili mergiotė wub.gif
Atsakyti
Ne grybas tikrai, kas liūdina, nes bent būtų aišku. Bet net atrodo ne taip. Ir išplikę lopeliai daugiausiai gale, niežti, bet nepleiskanoja. Buvom pas veterinarus, paėmė skutukų tyrimą, ryt bus aišku, ar ne bakterija kokia. O jei šitas atkrenta, tai jau tada tik atmetinėjimo būdu, vargais vargais teks ieškot priežasties verysad.gif O prieglaudinukas neplinka kas irgi rodo, kad gali būt stipri alergija ar dar kas iš vidaus (nors nieks nesikeitė paskutiniu metu). verysad.gif Sustorėjo tai tikrai po sterilizacijos, sumažinta porcija dabar, turėtų pasitaisyti.
O dėl petnešų, tai naudoju aš jas tik agility, o paleidžiu tik be jų, tai nelabai dėl šūduko aktualu biggrin.gif Nes voliojasi, jei per 50m yra koks, būtinai lotuliukas.gif
Atsakyti