Įkraunama...
Įkraunama...

Pažintis ir....

QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 10:07)
Aišku, kad galim bet...

aš jau neaišku kiek laiko noriu viską kuo greičiau išsiaiškinti, ir jai rašiau, kad susitinkam ir viskas bus aišku, pabūsim susitikę gyvai, praleisim dieną kartu ir arba kas nors arba nieko. Na bet niekaip aš nesuprantu, nebeišneša mano galva. Kas gali paaiškinti, be jokių pamokslavimų, epitetų ir t.t.

Kaip suprasti žmogų kai jis vienur kalba vienaip ir netgi kartais mėto tam tikras užuominas, netgi siūlo eiti kavos universitete, o kai jį kvieti kur nors, pvz į ŠMC, jis bėga ir taip beveik visą laiką. ps. nekalbu apie dabartį, nes dabar apie jokius susitikimus neužsimenu.


Man labai nepatikdavo moterys, kurios kviesdavo i susitikimus. Atrode tokios primityvios. Susitikimai - gerai bet pirma galima vienas kita pazinti suprasti. Jei neina susikalbet komunikaciju priemonemis, tai viskas - ne tie zmones viens kitam.
Jei eina - tai galima apie daug ka padiskutuot, net pasipykt, o tada jau susitikt. SUsitikimas tai vel savi reikalai, gali nepatikti viens kitam, bet bent jau pazisti kiek vidu.

Cia matau pirmas etapas jau kliuva - tai ka, ji paskutine mergina pasaulyje?
Na aiskiai reikalai stringa, kam spausti per prievarta.

Pasidairyk kitas merginas...
Atsakyti
QUOTE(D7G6R @ 2015 01 15, 13:12)
Man labai nepatikdavo moterys, kurios kviesdavo i susitikimus. Atrode tokios primityvios. Susitikimai - gerai bet pirma galima vienas kita pazinti suprasti. Jei neina susikalbet komunikaciju priemonemis, tai viskas - ne tie zmones viens kitam.
Jei eina - tai galima apie daug ka padiskutuot, net pasipykt, o tada jau susitikt. SUsitikimas tai vel savi reikalai, gali nepatikti viens kitam, bet bent jau pazisti kiek vidu.

Cia matau pirmas etapas jau kliuva - tai ka, ji paskutine mergina pasaulyje?
Na aiskiai reikalai stringa, kam spausti per prievarta.

Pasidairyk kitas merginas...



Susikalbėti sekasi ir viskas čia tvarkoje, padiskutuoti taip pat galima lengvai su ja, kaip gyvena, ką mėgsta ir t.t. jei to nebūtų aš spėju nebūčiau užsikabinęs taip.

Nepaskutinė, bet jau rašiau kas darosi kai dairausi į kitas, vis kažkur prisiminimai apie ją išlenda ir tuo ir baigiasi tas dairymasis... Nebent kas nors pasikeis ko aš norėčiau. Turiu omenyje pamiršti kaip nors pavyks.
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 13:47)
Susikalbėti sekasi ir viskas čia tvarkoje, padiskutuoti taip pat galima lengvai su ja, kaip gyvena, ką mėgsta ir t.t. jei to nebūtų aš spėju nebūčiau užsikabinęs taip.

Nepaskutinė, bet jau rašiau kas darosi kai dairausi į kitas, vis kažkur prisiminimai apie ją išlenda ir tuo ir baigiasi tas dairymasis... Nebent kas nors pasikeis ko aš norėčiau. Turiu omenyje pamiršti kaip nors pavyks.

Aš Tave tikrai užjaučiu, nuoširdžiai, nes esu žmogus, kuris racionaliai, praktiškai apmąsto meilę, o ne aklai krenta. Siūlau ir Tau imti praktiškai žiūrėti, analizuoti, užslopinti tas durnas (atsiprašau už žodį), klajokliškas, svajokliškas, paaugliškas emocijas.
Aš moteris ir tai vertinu kritiškai, praktiškai. Imk ir pats, at rasi laimę ir pilnatvę vieną dieną.
Aš gyvenu praktiškai pasirinkus ir esu labai laiminga savo pasirinkime, tai ir Tu pradėk taip: imk knisinėtis po ja, ieškoti kabliukų, išskaičiavimų: mažutė (bent vidutinė būtų), su akiniais (kas bus kai pasens, išvis apžabals mirksiukas.gif ), erzina Tave, nesusitinka, kai tu nori, nesiekia tokių tikslų kaip Tu, nesusiranda gero darbo, draugai neaiškūs, Tau nepatinka.
Koncentruokis ties tuo, ieškok neigiamybių ir tuo pačiu aplinkoje ieškok merginos, kuri turės daugiau teigiamų savybių nei ši. Pajunk protą!!! Išsijuok pats iš savo tokių "jausmų".
Pamatysi, reikalai pagerės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 13:47)
Susikalbėti sekasi ir viskas čia tvarkoje, padiskutuoti taip pat galima lengvai su ja, kaip gyvena, ką mėgsta ir t.t. jei to nebūtų aš spėju nebūčiau užsikabinęs taip.

Nepaskutinė, bet jau rašiau kas darosi kai dairausi į kitas, vis kažkur prisiminimai apie ją išlenda ir tuo ir baigiasi tas dairymasis... Nebent kas nors pasikeis ko aš norėčiau. Turiu omenyje pamiršti kaip nors pavyks.

Kokie tau prisiminimai apie ja islenda? Kaip kartu egzaminui ruosetes ar kaip paprase is autobuso neislipt?
Tu susikurei kazkoki savita jos paveiksla ir isikibai i ji. Absoliuciai ignoruoji realybe, tik fantazuoji isivaizduodamas, kad visi jos veiksmai yra kazkokia slapta zinute tau.
Isgirstum pirstelint ta mergina, turbut galvotum, kad morzes abecele tau meileje prisipazino.
Atsipeikek, pagaliau.
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 14:47)
Susikalbėti sekasi ir viskas čia tvarkoje, padiskutuoti taip pat galima lengvai su ja, kaip gyvena, ką mėgsta ir t.t.


Jei einasi, tai ir kalbekis apie viska. O jei tik einasi apie ora ir ka megsta, tai neapgaudinek saves, kad susikalbi.
Ar gali taip kaip cia su ja pasisneket?
Jei ne - tai jus svetimi, susitikus lengviau nebus, nes jei dar aistra atsirastu, tai aplamai viens kito nepazintumet iki galo. po keliu metu tektu verkti
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 01 15, 14:28)

Isgirstum pirstelint ta mergina, turbut galvotum, kad morzes abecele tau meileje prisipazino.



biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 15, 14:00)
Aš Tave tikrai užjaučiu, nuoširdžiai, nes esu žmogus, kuris racionaliai, praktiškai apmąsto meilę, o ne aklai krenta. Siūlau ir Tau imti praktiškai žiūrėti, analizuoti, užslopinti tas durnas (atsiprašau už žodį), klajokliškas, svajokliškas, paaugliškas emocijas.
Aš moteris ir tai vertinu kritiškai, praktiškai. Imk ir pats, at rasi laimę ir pilnatvę vieną dieną.
Aš gyvenu praktiškai pasirinkus ir esu labai laiminga savo pasirinkime, tai ir Tu pradėk taip: imk knisinėtis po ja, ieškoti kabliukų, išskaičiavimų: mažutė (bent vidutinė būtų), su akiniais (kas bus kai pasens, išvis apžabals mirksiukas.gif ), erzina Tave, nesusitinka, kai tu nori, nesiekia tokių tikslų kaip Tu, nesusiranda gero darbo, draugai neaiškūs, Tau nepatinka.
Koncentruokis ties tuo, ieškok neigiamybių ir tuo pačiu aplinkoje ieškok merginos, kuri turės daugiau teigiamų savybių nei ši. Pajunk protą!!! Išsijuok pats iš savo tokių "jausmų".
Pamatysi, reikalai pagerės 4u.gif


Galbūt ir teisinga strategija tam tikru etapu, bet imant bendrai kažin, ar gerai "meilę" keisti "neapykanta". Galima paleisti žmogų ir nepilant ant jo purvo, nemenkinant jo.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 01 15, 14:28)
Kokie tau prisiminimai apie ja islenda? Kaip kartu egzaminui ruosetes ar kaip paprase is autobuso neislipt?
Tu susikurei kazkoki savita jos paveiksla ir isikibai i ji. Absoliuciai ignoruoji realybe, tik fantazuoji isivaizduodamas, kad visi jos veiksmai yra kazkokia slapta zinute tau.
Isgirstum pirstelint ta mergina, turbut galvotum, kad morzes abecele tau meileje prisipazino.
Atsipeikek, pagaliau.


Daugiau nerašysiu apie ką kalbėjom ar nekalbėjom ir taip čia perdaug jau prirašyta visko. Paveikslo aš nesusikūriau, o mačiau žmogų toks koks jis buvo kai bendravom gyvai ir susirašinėjant, o ir pati ji man sakė, kad jos charakterį kai kurie draugai, draugės apibūdina kaip bjaurų. Aš nežinau ar fantazuoju ar ne, į šitą klausimą tiksliai atsakyti gali tik ji.

QUOTE(D7G6R @ 2015 01 15, 14:38)
Jei einasi, tai ir kalbekis apie viska. O jei tik einasi apie ora ir ka megsta, tai neapgaudinek saves, kad susikalbi.
Ar gali taip kaip cia su ja pasisneket?
Jei ne - tai jus svetimi, susitikus lengviau nebus, nes jei dar aistra atsirastu, tai aplamai viens kito nepazintumet iki galo. po keliu metu tektu verkti


O kodėl aš negalėčiau su ja pasišnekėti taip kaip čia, galiu, bet kaip jau ir rašiau el. paštu aš nerašysiu.

QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2015 01 15, 15:39)

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 15, 14:00)

Aš Tave tikrai užjaučiu, nuoširdžiai, nes esu žmogus, kuris racionaliai, praktiškai apmąsto meilę, o ne aklai krenta. Siūlau ir Tau imti praktiškai žiūrėti, analizuoti, užslopinti tas durnas (atsiprašau už žodį), klajokliškas, svajokliškas, paaugliškas emocijas.
Aš moteris ir tai vertinu kritiškai, praktiškai. Imk ir pats, at rasi laimę ir pilnatvę vieną dieną.
Aš gyvenu praktiškai pasirinkus ir esu labai laiminga savo pasirinkime, tai ir Tu pradėk taip: imk knisinėtis po ja, ieškoti kabliukų, išskaičiavimų: mažutė (bent vidutinė būtų), su akiniais (kas bus kai pasens, išvis apžabals mirksiukas.gif ), erzina Tave, nesusitinka, kai tu nori, nesiekia tokių tikslų kaip Tu, nesusiranda gero darbo, draugai neaiškūs, Tau nepatinka.
Koncentruokis ties tuo, ieškok neigiamybių ir tuo pačiu aplinkoje ieškok merginos, kuri turės daugiau teigiamų savybių nei ši. Pajunk protą!!! Išsijuok pats iš savo tokių "jausmų".
Pamatysi, reikalai pagerės 4u.gif


Idėja, bet kiek naudos duotų nežinau, nors nepabandęs ir nesužinosiu.

Galbūt ir teisinga strategija tam tikru etapu, bet imant bendrai kažin, ar gerai "meilę" keisti "neapykanta". Galima paleisti žmogų ir nepilant ant jo purvo, nemenkinant jo.


Patarimas apie purvo nepylimą ant žmogaus ir man labiau priimtinesnis.
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 18:25)
Daugiau nerašysiu apie ką kalbėjom ar nekalbėjom ir taip čia perdaug jau prirašyta visko. Paveikslo aš nesusikūriau, o mačiau žmogų toks koks jis buvo kai bendravom gyvai ir susirašinėjant, o ir pati ji man sakė, kad jos charakterį kai kurie draugai, draugės apibūdina kaip bjaurų. Aš nežinau ar fantazuoju ar ne, į šitą klausimą tiksliai atsakyti gali tik ji. 

Tu per galva persiversi, kad tik palaikytum toliau savo fantazijas. Jos nesidomejima tavimi, vadini bjauriu charakteriu.

Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 01 15, 18:37)
Tu per galva persiversi, kad tik palaikytum toliau savo fantazijas. Jos nesidomejima tavimi, vadini bjauriu charakteriu.


Aš niekaip nevadinu jos nesidomėjimo manimi. Parašiau ir regis ne per aplinkui, kaip ji man sakė apie save, o jūs savaip interpretuojat tekstą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 01 15, 18:37)
Tu per galva persiversi, kad tik palaikytum toliau savo fantazijas. Jos nesidomejima tavimi, vadini bjauriu charakteriu.


QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 18:42)
Aš niekaip nevadinu jos nesidomėjimo manimi. Parašiau ir regis ne per aplinkui, kaip ji man sakė apie save, o jūs savaip interpretuojat tekstą. smile.gif


Ok pasitaisau, sakė ne bjaurus charakteris, o siaubingas. Esmė ta pati ir čia ne mano žodžiai.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2015 01 15, 15:39)
Galima paleisti žmogų ir nepilant ant jo purvo, nemenkinant jo.

Bet jis to nemoka, visa bėda tame

Papildyta:
QUOTE(andrewd @ 2015 01 15, 18:25)
Patarimas apie purvo nepylimą ant žmogaus ir man labiau priimtinesnis.

Čia ne purvas, čia atsimerkimas, kad jinai nėra vienintelė žemėje ir nėra kažkokia ypatinga, dėl kurios n metų čia taip kankintis ir vaikščioti perpildytomis kelnėmis susilaikant mirksiukas.gif
Bet akivaizdu, kad kankinio rolė Tau labai prie širdies wub.gif Tik gaila, kad esi toks beviltiškas ir neišnaudoji to kažkur dirbdamas vaikų, senelių namuose, o taip veltui švaistai savo gyvenimą, energiją.
Patapai man jau rimtai atgrasus žmogus. O galbūt už kažkokias nuodėmes čia tau tokia kančia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 16, 09:20)
Bet jis to nemoka, visa bėda tame



Taip, nemoka, ir, manau, tai darys. Juk jam visokie niuansai joje jau kliūva.

Bet kalbant bendrai (ne apie autoriaus atvejį, nes čia greičiau ne meilę, o manija), juk žmones mylim ne už tai, kad jie kažkokie ypatingi, objektyviai žvelgiant.
Atsakyti