Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija, Toliau apie poilsį šalies kurortuose

QUOTE(BonaDona @ 2014 11 02, 23:39)
As imciau Akka. Skaitinejau apie Limak limra rusu saituose,tai neypatinga nuomone susidariau. Tai tiek  4u.gif


Ir mums Akka labiau limpa, bet... nepatinka mums, kad dauguma rusu, del to ir blaskomes sad.gif Guodziu save, kad seimos su vaikais, gal ramesni zmones...

Dabar ziurineju Crystal viesbucius. Vyras ir vaikai i Crystal Waterworld mielai vaziuotu vien del vandens parko, bet man jis per daug sustumptas atrodo schmoll.gif Man Crystal Palace Luxury jaukus, nors siek tiek virsija keliones biudzeta. Gal yra atsiliepimu apie kuri Crystal viesbuti? ax.gif
Atsakyti
Sakykit, ar balandžio 28 d jau bus prasidėjęs sezonas? Pernai skridom gegužės 6 d, tai užtaikėm ant rusų šventės gegužės 9 doh.gif . Nuotaiką tikrai gadino. Šiemet norėčiau tos šventės išvengti smile.gif
Atsakyti
Man irgi idomu apie Crystal palace luxury resort.. aprasyme raso, kad rojus vaikams:))



gal kas buvo Aydinbey King's Palace ar Limak Arcadia Golf ar Fame residence Lara ar Miracle resort hotel???
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2014 10 19, 11:00)
I saphir daugiau nevaziuociau tik del lietuviu gausos. Siaip pats viesbutis atitinka aprasyma. O gal kas zinote kur Konakli miestelyje yra didele keliu simtu kvadratu odiniu rubu parduotuve?

o kuo neitiko lietuviai? mes grizom is saphir 4 * sia sav ir likom labai patenkinti, labai smagiai susibendravom su lietuviais, vaikams labai smagu buvo, kad galejo susikalbeti... cia gal dar priklauso nuo paciu zmoniu, ne nuo tautybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mam@ @ 2014 11 03, 11:05)
o kuo neitiko lietuviai?

Man norisi pailset ir nuo tautieciu, nesinori biciulysciu, lindimu bendrauti, norisi ramiai kalbeti ir zinoti, kad niekas nesupranta, ka kalbi.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 03, 12:14)
Man norisi pailset ir nuo tautieciu, nesinori biciulysciu, lindimu bendrauti, norisi ramiai kalbeti ir zinoti, kad niekas nesupranta, ka kalbi.


kadangi , mes linkę bendrauti ne tik su tautiečiais (nors su saviškiais juk nereikia liežuvio laužyti) biggrin.gif tai visada randame naujų pažinčių. Mums tai patinka. O jei matome, kad tautiečiai laikosi atstumo, suprantame, kad jiems draugijos nereikia ir prievarta nesibičiuliaujame 4u.gif
iš savos patirties galiu pasakyti, kad mums labiausiai kliūna vokiečiai. Bet tai mano asmeninė subjektyvi nuomonė.

O visa kita - juk ATOSTOGOS wub.gif atsipalaiduokime rolleyes.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki,
na gal jau kažkas turi kokios informacijos kada būtų galima tikėtis Ecotravel kelionių? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas bandėt skristi į Turkiją rezervuodami viešbučio kambarį per booking.com?
Ar ne pigiau gaunasi čia perkant tik skrydį?
Ir per kur tada užsakinėjote transferį iš oro uosto į viešbutį ir atgal?
Atsakyti
QUOTE(Solemi @ 2014 11 03, 18:07)
Sveiki,

Gal kas bandėt skristi į Turkiją rezervuodami viešbučio kambarį per booking.com?
Ar ne pigiau gaunasi čia perkant tik skrydį?
Ir per kur tada užsakinėjote transferį iš oro uosto į viešbutį ir atgal?


nzn ką ten stebuklingo randate booking.come - ten brangu be proto. yra kitų puslapių. transferis pats paprasciausias dalykas sioje situacijoje
Atsakyti
QUOTE(Solemi @ 2014 11 03, 16:07)
Sveiki,

Gal kas bandėt skristi į Turkiją rezervuodami viešbučio kambarį per booking.com?
Ar ne pigiau gaunasi čia perkant tik skrydį?
Ir per kur tada užsakinėjote transferį iš oro uosto į viešbutį ir atgal?

as

gali buti pigiau, o gali ir gerokai brangiau, reikia susidelioti prioritetus, nuspresti del datu, perziureti lektuvo kainas ivairioms datoms, nes gali skirtis labai nemenkai, ir tada jau ieskoti, lyginti. skrydis vienu metu su tuo paciu lektuvu pas novatura ir teztura skyresi berods apie 300 litu, jei ne daugiau , novaturo naudai(dabar jau painiojuosi tarp kainu). ir pas novatura irgi skyresi, priklausomai nuo dienos. viska suderinti, kad butu ir pigu, ir tiktu pagal datas ir kainas, visai nemenkas darbas. novaturas parduoda bilietus tiesiogiai.
organizatoriai turejo ir pora pigesniu pasiulymu, nei man gavosi, bet jie buvo gerokai prastesni. o tarkim brangus viesbuciai, buvo ta pacia kaina, kaip ir pas musu organizatorius (skaiciuoju jau bendra kaina ir lyginu su organizatoriu siulomu paketu). Bet uztat bookingas turejo neblogu brangesniu variantu, kuriu musu organizatoriai nesiule visai. plius as lyginau ne tik bookingo kainas su organizatoriais. tarkim viena viesbuti radau ant 1000 litu pigiau, nei bookinge ar kitose rezervacinese. Dar viena viesbuti bookingas siule uz 3600 dvivieti kambari, kai tuo tarpu tiesiogiai rezervuoti butu gavesi 1600.
Bet kokiu atveju viskas remiasi i tai, uz kokia kaina gausite skrydzio bilieta. jai tai bus virs 1000 zmogui, tada jau sudetingiau bus rasti viesbuti tokia kaina, kad neapsimoketu pirkti paketo.
Man pliusas tas, kad galiu pasirinkti viesbuti be lietuviu. Pripratom jau taip atostogauti ir mums tai patinka. Fetijos regione iki siol pas organizatorius tikrai nebuvo gero viesbuciu pasirinkimo su gerom kainom. Tai dar viena priezastis man buvo uzsisakineti paciai. Ir pagaliau, jei turi noro, tai gali ir pakaitalioti viesbucius, visai nebutina tupeti per visas atostogas ten pat.
Transfero nereikejo, visada nuomojam masina, jei reikdavo savarankiskai nusigauti iki viesbucio. Bet pagoogline tikrai rasite labai daug pasiulymu is konkretaus oro uosto. issirinkite jums tinkama ir tiek, na, kaip ir visame likusiame pasaulyje, taip ir turkijoje, nieko naujo jie neisrado smile.gif
tiesa, Antalijos regione radau daugiau viesbuciu uz labai patrauklia kaina, nei Fetijoje. Na, gal todel, kad konkurencija Antalijoje didesne, tai ir kainos mazesnes.
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2014 11 03, 16:47)
nzn ką ten stebuklingo randate booking.come - ten brangu be proto. yra kitų puslapių. transferis pats paprasciausias dalykas sioje situacijoje

schmoll.gif anksciau buvo taip, o dabar jau bookingo kainos visai sunormalejo. pati pernai isnarsiau skersai ir isilgai. bookingas pralaimejo tik keleta kartu. lyginant su kitom rezervacinem. plius, nemokamas atsaukimas. tik kartais budavo taip, kad bookingas duoda kaina HB, o kita sistema siulo AI uz ta pacia kaina. Bet dar daznesnis man pasitaike atvirkstinis variantas. Kazkada bookingas ir Turkija visai nedraugavo, o siemet buvau labai nustebusi, kad situacija pasikeite labai kardinaliai.
tik jau sakiau, kad reikia kiekviena nusiziureta viesbuti sutikrinti, nes gali buti, kad bet kuri rezervacine, ne tik bookingas, siulys kaina uz viesbuti tokia, kad labiau apsimokes pirkti visa paketa is organizatoriu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 11 03, 18:57)

schmoll.gif  anksciau buvo taip, o dabar jau bookingo kainos visai sunormalejo. pati pernai isnarsiau skersai ir isilgai. bookingas pralaimejo tik keleta kartu. lyginant su kitom rezervacinem. plius, nemokamas atsaukimas. tik kartais budavo taip, kad bookingas duoda kaina HB, o kita sistema siulo AI uz ta pacia kaina. Bet dar daznesnis man pasitaike atvirkstinis variantas. Kazkada bookingas ir Turkija visai nedraugavo, o siemet buvau labai nustebusi, kad situacija pasikeite labai kardinaliai.
tik jau sakiau, kad reikia kiekviena nusiziureta viesbuti sutikrinti, nes gali buti, kad bet kuri rezervacine, ne tik bookingas, siulys kaina uz viesbuti tokia, kad labiau apsimokes pirkti visa paketa is organizatoriu.


tai va kad kiek žiūrėjau pas save paskutiniu metu, tai bookingas net ir miesto viešbučiuose pralaimi 10 - 30 proc. kainu atžvilgiu 7 atvejams iš dešimties
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2014 11 03, 17:25)
tai va kad kiek žiūrėjau pas save paskutiniu metu, tai bookingas net ir miesto viešbučiuose pralaimi 10 - 30 proc. kainu atžvilgiu 7 atvejams iš  dešimties

biggrin.gif ir kur galima paziureti tavo siulomu kainu?
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 11 03, 17:49)
biggrin.gif  ir kur galima paziureti tavo siulomu kainu?

nors nera ka lyginti net dabar. tarkim siam rugsejui uzssakinejant diduma kainu buvo nubraktos irpritaikytos nuolaidos. konkreciam viesbuciui dvivietis nuolaida turejo 700 litu. tai uzsirezervuoji tinkama ir atsauki bet kada, kai randi geresni varianta. tuo klausimu bookingas be konkurencijos.

bet ateiciai butu idomu ir tavo minimas puslapis Udriau, nes sutaupyt visada smagu.
Atsakyti