Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Apklausa: Kiek kg numetei su Paleo? (48 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Prašau rekomenduokit aliejų kepimui, kad būtų mažiausia blogybė iš visų - bet ne kokosų, o ką nors neutralaus skonio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 26 rugsėjo 2014 - 08:52
QUOTE(nefifi @ 2014 09 26, 09:52)
Prašau rekomenduokit aliejų kepimui, kad būtų mažiausia blogybė iš visų  - bet ne kokosų, o ką nors neutralaus skonio.

Kad is alieju tik kokosas tinka, visi kiti oksiduojasi kaitinant. Ghi sviestas, taukai netinka?
Atsakyti
O rafinuotas kokosų aliejus (būtent kepimui) nesuteikia mažiau skonio?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 09 26, 09:52)
Prašau rekomenduokit aliejų kepimui, kad būtų mažiausia blogybė iš visų  - bet ne kokosų, o ką nors neutralaus skonio.

Nehidrintas palmiu alielus http://ekopirk.lt/ek...iebalai-khyber/ ir gyvuliniai taukai.
Atsakyti
Sveikos, visos. Užkabinot vėl mane su prisiminimais apie moliūgus ir mėsą... wub.gif
QUOTE
=Nidulia,2014 09 25, 21:05]
As visada tik kiausu ir klijuoju:)

Niekada nededu kiaušinių į kotletus. Seniau įtarkuodavau bulvių, dabar cukiniją ar moliūgą ir iškepa normalūs kotletai nepriklausomai ar mėsa ant akių sumalta, ar kur paslapčiomis kabinete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 26 rugsėjo 2014 - 10:00
QUOTE(ivetacom @ 2014 09 26, 09:28)
Nehidrintas palmiu alielus http://ekopirk.lt/ek...iebalai-khyber/ ir gyvuliniai taukai.

o, šito kaina normali, reiks užsipirkt. Kokosas man su mėsa pjaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 26 rugsėjo 2014 - 10:08
as darau mazucius kotletukus, is farso+ kiausinis. kartais svogunu pridedu, kartais cukinijos. kepu ant keptuves, ghee sviestuko, 2 min is abeju pusiu ir viskas. nesubyra.
arba apkepu ir pusiau zalius supilu kondcerv. pomidorais savo sultyse.
Atsakyti
kai kotletai byra keptuvej-labai patogu juos silikonineese keksiuku formelese kept -ir sultingi gaunas ir nebyra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 09 26, 08:52)
Prašau rekomenduokit aliejų kepimui, kad būtų mažiausia blogybė iš visų  - bet ne kokosų, o ką nors neutralaus skonio.


tai rafinuotas kokosų aliejus neturi jokio skonio anei kvapo.
Atsakyti
O sitas paleo tai ar ne tas pats kaip ketogenine dieta g.gif vaiku gydymas nuo epilepsijos taip buvo taikomas.
Vakar kai bulviu uzvalgiau, tai rimtai, zinokit, siandien jau sunku ryte buvo atsikelt ir energijos maziau ryte buvo...Gal susije cia. g.gif
Mano vyras labau uzslogavo. Galva plysta jam. Ciaudo. Man nieko. Sakau, makaronu ir angliavandeniu, kruopu nevalgyk, kodel man, kai tik emiau panasiai maitintis - nieko. Tai jo, sako, gal dar i baznycia nueit pasiulysi. Tai va. Nebent prie mirties jei bus, pamegins.
Ir, man idomu, tikrasis paleo draudzia pieno produktus. Bent jau visur uzsienio saituose raso taip g.gif Kurios rimciau bedu turite, ar vartojate pieno produktus?


Spintoje guli du dideli vafliniai saldainiai. Nu tai tikrai kaip narkotikas, negaliu ziuret. Prieinu, atidarau, uzdarau. Gal suniui atiduot. doh.gif Is esmes, aisku, sitas paleo gerai, del sveikatos. Bet prarandu TOKI MALONUMA. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti