Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynuku mamytes 2013

As ir po alergologo sad.gif Tai Ada alergiska kvieciams, kiausiniui ir vistienai verysad.gif Cia buvo vienintelis maistas ka ji valgydavo. Gerai, kad bent varskyciu su jogurtais neuzdraude, tai vaikas badu nemirs biggrin.gif
Mano eis jau nuo 10.19 i darza, nes anksciau nei 1.5 metu sake neims. Man tai ir gaila, bet ir norisi jau darba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2014 09 17, 11:04)
As ir po alergologo sad.gif


Repka, pažiūrėk čia: http://www.tikraibe.lt/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2014 09 17, 09:54)
Oho  blink.gif man cia is kosmoso srities. Mano sako tik ate ir tai retai. Dar mama bet cia pusiau samoningai. O siaip dabar viskas pas juos "ti" ir pan.

pas mane tai tikrai sąmoningai, nes ką paprašai tą pakartoja,pvz duoti kažką ir liepi pasakyti ačiū,tai pasako ir dar galvytes taip nulenkia biggrin.gif
Mama teti,tai jau senai mus šaukia, kaimyną dėde vadiną,nes jis juos labai kalbina,vis uogyčių kokių duoda, tai pamato ir rėkia per visą kiemą deeedeee biggrin.gif net jau vieno šuns vardą beveik moka, tik senelių niekaip nevadiną. blush2.gif
O šiaip tai supranta viską, nors net nemokinam. Pvz vieną vaiką aprengiau, rengiau kitą, sakau Adomai paduok broliui batus, o kolidoriuje buvo trys skirtingos poros jų batų, paėmė sandalus neša man, sakau ne tuos, nuėjo atnešė kitą pilną porą batų broliui. Mes net patys su vyrų išsižioja likom.

Repka, užjaučiu,baisu tos alergijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kimora: 17 rugsėjo 2014 - 13:26
mamytes, ateinu pas jus su klausimu. kurios dar malat maista savo leliukam,kaip jie tustinasi? ar ismatos buna koses pavydalo ar kietesnes?
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2014 09 17, 14:15)
pas mane tai tikrai sąmoningai, nes ką paprašai tą pakartoja,pvz duoti kažką ir liepi pasakyti ačiū,tai pasako ir dar galvytes taip nulenkia biggrin.gif
Mama teti,tai jau senai mus šaukia, kaimyną dėde vadiną,nes jis juos labai kalbina,vis uogyčių kokių duoda, tai pamato ir rėkia per visą kiemą deeedeee biggrin.gif net jau vieno šuns vardą beveik moka, tik senelių niekaip nevadiną.  blush2.gif
O šiaip tai supranta viską, nors net nemokinam. Pvz vieną vaiką aprengiau, rengiau kitą, sakau Adomai paduok broliui batus, o kolidoriuje buvo trys skirtingos poros jų batų, paėmė sandalus neša man, sakau ne tuos, nuėjo atnešė kitą pilną porą batų broliui. Mes net patys su vyrų išsižioja likom.


tai vat maniskiai nekartoja nieko kad ir kiek prasytum. O surpat jau irgi labai daug supranta bigsmile.gif IR sugeba kartais nustebinti kaip turi buti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 09 17, 16:16)
mamytes, ateinu pas jus su klausimu. kurios dar malat maista savo leliukam,kaip jie tustinasi? ar ismatos buna koses pavydalo ar kietesnes?


Aš dar malu mėsą, nes mažai dantų turim, nesukramto, viską kitką trinu nesistengiant labai sutrinti, tai mūsų kakiai būna įvairūs, vieną dieną kieti tamsesni, kitą šviesūs ir skysti, įvairiai. Nemanau, kad nuo maisto kietumo tas priklauso.
O dėl kalbėjimo, tai taviškiai Kimora šaunuoliai blink.gif ir dar kaip berniukams išvis super! smile.gif pas mus kolkas aiškiai tariamas vienintelis garsas yra amamamamam, įvairiomis intonacijomis biggrin.gif nu neišpešu nieko daugiau...bet suprasti jau irgi nemažai supranta, stebina kasdien ax.gif
Atsakyti
KIMORA tikri saunuoliai taviskiai thumbup.gif labai protingi vaikuciai bigsmile.gif
REPKA nu ir nepasiseke jums del alergiju... unsure.gif
PASISIUTUS zinok visi vaikai svetimu labiau klauso smile.gif
Atsakyti
Mano vaikams jau metai ir 2 mėnesiai, bet jie nesako nei labas, nei ate, nei mama, nei tėte... Šiaip kažką šneka savo kalba (aaa, bababa, ėėė ir t.t.) ir tarpusavy susišneka. Bet aš neimu per daug į galvą, nes pati iki 3 metų nei vieno žodžio nesakiau (daktarai jau buvo sunerimę, klausinėjo mano mamos, ar šeimoje nėra nebylių), o po trečiojo gimtadienio ėmiau taisyklingais sakiniais kalbėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, dvynukų mamytės 4u.gif
Įsiveržiu pas jus su tokiu klausimu: gal turite parduoti nešynę dvynukams? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinistra @ 2014 09 17, 11:01)
Repka, pažiūrėk čia: http://www.tikraibe.lt/    4u.gif

aciu labai 4u.gif

KittyKitty, kur buvai anksciau? biggrin.gif Galima sakyti uz dyka atidavaiu Maclareno ir Babybjorno nesynes, nes mane jau pjauna sandeliuke netvarka biggrin.gif Sakyk gal dar ko reikia, tai paieskosiu biggrin.gif v, pagalvojau ka dar turiu: Sterntalerio miegmaisiukus, buteliuku sildytuva, kombiuku ( bet jauciu sezonas neatitiks), mobilia karusele ant vezimo ar lovytes, sokliuka ir tt. Zodziu, reik prisiverst ir normaliai susitvarkyt ka as idejus i mamyciu turgeli ir apskritai kazka ten dar idet lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Repka: 22 rugsėjo 2014 - 21:59
QUOTE(Sandrute1986 @ 2014 09 13, 20:33)
Elskere, ar jauti, tuojau metukus svesit!!!! pati tuo tiki? 4u.gif 

bigsmile.gif liko kelios dienos. Nerealiai, pati negaliu patiketi, kad jau metai praejo bigsmile.gif nors atrodo laikas vietoj eina, bet kai susimastau, tai tikrai paciai net nesitikis wub.gif wub.gif Labiausiai nesitiki, kad jau tokie dideli isaugo is kilogramo ax.gif

Atsakyti
Repkaaaaaaaa!!!! Bliam, knisu visur, o pas jus tik dabar sugalvojau pakllausti...o kur pati pirkai? Nu taip reikia, randu tik naujas po 150£, tai kažkaip...
Šiaip viską susipirkus lyg, bet parodyk kur nors,ką turi smile.gif kombius turiu,karuselės prisukamos kas minutę (idiotizmas), šokliuką vieną turim nuo dičkės, tą FP "Rainforest". Dar domintų miegmaišiukai gal 4u.gif
Atimk tas nešynes cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti