Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(LEXUS14 @ 2015 11 14, 14:32)
Oho labai rėtai laistote patarčiau laistyti kas savaite 1 kartą. Tada orchidėjos lapukai turėtų nevysti.  mirksiukas.gif


Bet aš skaičiau kad jeigu tiek laistysiu kaip parašėte tai gali šaknys supūti ir vabalų užsiveisti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ORCHIDEJA49 @ 2015 11 14, 14:38)
Bet aš skaičiau kad jeigu tiek laistysiu kaip parašėte tai gali šaknys supūti ir vabalų užsiveisti.  g.gif


Kas nerizikuoja tas negeria šampano manau, kad jei neliesite pagal rekomendacijas tikrai gelyte numarinsite. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2015 11 14, 14:43)
Kas nerizikuoja tas negeria šampano manau, kad jei neliesite pagal rekomendacijas tikrai gelyte numarinsite.  ax.gif


Nu gerai mažiau kalbų daugiau darbų einu viska raportuoti gėlytej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2015 11 10, 20:08)
geriau kad pasitvirtintu.
Reikia patvirtinimo?
Dabar aš jums visiems parodysiu!!! tongue.gif

Kodėl aš nenukerpu žiedstiebių, kol jie aiškiai nenudžiūvę?

Šitoji mano "išdykėlė neklusnioji" (taip pavadinau, kad kiekvieną kartą, kai pagalvoju: dabar ji darys "taip", ji padaro kitaip! hihihi.gif ) taip žydėjo liepą. Nužydėjo, sakiau, ilsėsis iki Velykų, nes beveik du metus žydėjo.
Kažkada neperseniausiai apsižiūrėjau, kad vėl žiedstiebius krauna. Na, paskubom persodinau, galvojau sulėtės žiedstiebių augimas. Auga, dar ir kaip!
Džiūstančius žiedstiebius apkarpiau dalinai, tiek, kiek aiškiai buvo nudžiūvę. Dabar orchidėja atrodo maždaug taip. biggrin.gif


Štai! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
user posted image
Iš seno žiedstiebio kalasi naujas, du žemesni "bambliai" taip pat paburkę.

Jaučiu, iki Velykų netemps, sužydės prieš Kalėdas. biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 14 lapkričio 2015 - 14:10
QUOTE(klopedija @ 2015 11 14, 15:08)
Reikia patvirtinimo?
Dabar aš jums visiems parodysiu!!!  tongue.gif

Kodėl aš nenukerpu žiedstiebių, kol jie aiškiai nenudžiūvę?




thumbup.gif
Ir as nekerpu, tai ner 9 orchidejos irgi pradejo ziedstiebius auginti smile.gif
Viena net penkius ziedstiebius augina is seno ziedstiebio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 11 14, 15:08)
Reikia patvirtinimo?
Dabar aš jums visiems parodysiu!!!  tongue.gif
Kodėl aš nenukerpu žiedstiebių, kol jie aiškiai nenudžiūvę?


biggrin.gif Patvirtinimų, manau, nereikia, juk visiems manau ir taip aišku, kad, jei nendziūva, gali naują šaką leist.
Aš kerpu, nes dazniausiai tiesiog negrazi šaka šitaip išaugusi atrodo, o ir ziedų ne fontanai iš tokio ziedzstiebio dazniausiai jau bebūna wink.gif Kerpu ir sulaukiu naujos šakos iš apačios - nekreivos ir su daugiau ziedų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2015 11 14, 18:32)
biggrin.gif Patvirtinimų, manau, nereikia, juk visiems manau ir taip aišku, kad, jei nendziūva, gali naują šaką leist.
Aš kerpu, nes dazniausiai tiesiog negrazi šaka šitaip išaugusi atrodo, o ir ziedų ne fontanai iš tokio ziedzstiebio dazniausiai jau bebūna wink.gif Kerpu ir sulaukiu naujos šakos iš apačios - nekreivos ir su daugiau ziedų smile.gif


Pritariu thumbup.gif aš anskčiau taip pat nekirpdavau, bet nei gražiai atrodydavo, nei daug žiedų būdavo. Man geriau rečiau, bet gausiai žydi, nei dažnai žiedstiebius iš senojo leidžia ir skurdokai pražysta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 11 14, 19:54)
Pritariu thumbup.gif  aš anskčiau taip pat nekirpdavau, bet nei gražiai atrodydavo, nei daug žiedų būdavo. Man geriau rečiau, bet gausiai žydi, nei dažnai žiedstiebius iš senojo leidžia ir skurdokai pražysta smile.gif


Man ir tas pats.
Atsakyti
QUOTE(ORCHIDEJA49 @ 2015 11 15, 11:50)
Man ir tas pats.


O man ne. Aš turiu 12 orchidėjų beveik visos be žiedkočių viena palikau spėkit kas atsitiko. Iš vieno žiedstebio auga keikis o iš kito kitas žiedstebis bigsmile.gif bet yra viena problema kad tas vaikas dar savo šaknų neaugina nežinau ką daryti. Patarkit ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2015 11 15, 11:53)
O man ne. Aš turiu 12 orchidėjų beveik visos be žiedkočių viena palikau spėkit kas atsitiko. Iš vieno žiedstebio auga keikis o iš kito kitas žiedstebis  bigsmile.gif bet yra viena problema kad tas vaikas dar savo šaknų neaugina nežinau ką daryti. Patarkit ką daryti.


Oho. Tai nenorėkit kad iš kart kažkas būtų visu pirma reikiakad paaugtų labiau tada ir šaknis savo turės kantrybės ir viskas bus gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ORCHIDEJA49 @ 2015 11 15, 12:06)
Oho. Tai nenorėkit kad iš kart kažkas būtų visu pirma reikiakad paaugtų labiau tada ir šaknis savo turės kantrybės ir viskas bus gerai.  mirksiukas.gif


Tai kad tos kantrybes labai neturiu noriu kad iš kart viskas būtų čia ir dabar gaila taip nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2015 11 15, 12:08)
Tai kad tos kantrybes labai neturiu noriu kad iš kart viskas būtų čia ir dabar gaila taip nėra  lotuliukas.gif


Aš ir daug ko norėčiau norėčiau kad mano orchidėja kvepėtu bet nekvepia. Norėti galima daug ko bet taip nebus kaip jūs norite. 4u.gif
Atsakyti