Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmokėliai, kaip sekasi

user posted image

Sena tema

Pirmoko daiktai
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 09 14, 09:12)
Pagalvojau - aš turbūt už aukso viduriuką. Negerai, jei vaikui užduodama per daug...

drinks_cheers.gif Namų darbeliai vis tik turi būti, bet mokytojai svarbu su jais nepersistengti, užduotėlės turi būti nesunkios, labai nenuvarginančios, parašyti krendeliukus, ovaliukus ir skaičiukus pats tas pirmokams, kitaip atmuš norą ir mokytis ir namų darbus atlikti.
Mums mokytoja sąsiuvinuke parašo kvadratus, rombus ir trikampius, užtrunkame apie 3 minutės, na bet per tą laiką spėja pavargti ir akytės ir rankytės, nes vaikas stengiasi, išveda tas figurėles, visas susikaupes, spaudžia plunksnakotį, bet labai noriai visą tai daro.
QUOTE(Laurutė @ 2014 09 14, 13:53)
Turiu klausimą  smile.gif kaip išmokyti vaiką skaičiuoti mintinai sudėti ir atimti iki 10  ? gal turite kas gerų būdų ?

Mes kolkas skaičiuojame pirštukais. Bet turime ir savo metodiką: pvz. 6+4 neskaičiuojame nuo 1, o jau prie turimu 6 pridėdam toliau po viena, skaičiuojant į priekį ir užlenkiant pirštukus, tam, kad žinotų kiek jau pridėjo, mokinom dar, kad iškarto atsimintų, kad jei tuos pačius skaičiukus perstatyti vietomis 4+6 bus tas pats rezultatas 10, o vat su atėmimu sunkiau sekasi. Mintinai moka skaičiuoti tik iki 5 ar 6, bet puikiai žino, kad 5+5=10 ir 10+10=20.
Atsakyti
Turiu problemėlę-mano vaikas namų darbus daro 2-3 val. doh.gif Ir ne todėl, kad daug užduota, o todėl, kad svajoja, pažaidžia ir t.t. Žodžiu nueina į savo kambarį daryti ir sėdi sėdi sėdi. Suprantu, kad reikia pailsėt gal, nors kiek ten to darymo, bet šitiek laiko doh.gif Ir pačiai tada atrodo, kad tuos namų darbus daro pusę dienos, tada jau tuoj vakaras, praustis ir miegot. Kartais dar spėja valandėlę pažaist kur nubėgt pas draugę ar kieme. Nežinau, ką daryt, gal kas kokių patarimų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 09 15, 14:47)
...Nežinau, ką daryt, gal kas kokių patarimų. g.gif

Pabūkite su juo, pasėdėkite kol jis viską padarys. Mano sūnus irgi judrus ant tiek, kad net valgant vis prigalvoja sau kažkokio veiksmo ir tik nusisuki iškarto randa ką nuveikti, o kada sėdžiu šalia tai susikaupia, ir net gi labai gerai padaro, o tik nueik pvz. į virtuvę porai minučiu - ateini o ten jau klecką vietoj skaičiaus doh.gif
Pabandykite tieiog pasėdėti šalia, tik aišku nereikia ten jau lysti po ranką, jūsų buvimas šalia tiesiog kažkiek sudrausmins ir tada jis nesiblaškys, su saviškiu spėju taip ir būtų, kad puse dienos rašytų 3 skaičiukus mirksiukas.gif Be to aš savajam pasakiau nežaisti tol kol neparuoši pamokas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2014 09 15, 10:12)
  Namų darbeliai vis tik turi būti, bet mokytojai svarbu su jais nepersistengti, užduotėlės turi būti nesunkios, labai nenuvarginančios, parašyti krendeliukus, ovaliukus ir skaičiukus pats tas pirmokams, kitaip atmuš norą ir mokytis ir namų darbus atlikti.



nu namu darbai pagal programa turi buti... ovaliukus, kringeliukus - priesmokyklineje rase ir rankyte lavino - bent pas mus iskart raideles, skaiciukus rase, ir per pamoka po 1 raidele - tai kaip ja ismokt tinkamai rasyt, jei ne lavinantis namie g.gif
Atsakyti
maniškis yra linkęs blaškytis. Tai jam katės, tai žaislai, tai varnos per langą. Kartais susikaupia, o kai nesusikaupia tai atsisedu šalia ir stengiuosi visus trikdžius pašalinti ir vis paraginu , kad nesiblaškytų.
Atsakyti
o pas mus kaip tik atvirkštinė problema- namus darbus (na kiek ten jų yra- vakar pvz parašyti į sąsiuvinį kažkokių kabliukų 4 gal eilutes) padaro per 1 minutę gal. Esmėj greitai baisingai.....taip makt lapt ir viskas smile.gif ir nepasakyčiau kad ten ypatingai prastai, kai tikrinu tai kokį porą reikia perpiešti kabliukų, o daugiau tai normaliai visai sakyčiau smile.gif
Atsakyti
maniske tai svajoja, prie tu namu darbu atsisedus doh.gif ir turiu sedet ir ziuret kaip ji raso, kad patvirtinciau ar gerai parase.

Asilas as, nemoku prie to el.dienyno prisijungt.
Atsakyti
QUOTE(Nedraugė @ 2014 09 16, 10:48)

Asilas as, nemoku prie to el.dienyno prisijungt.


Mokytoja turi duoti registracijos kodą pradžiai. O paskui jau sugalvojate savo prisijungimo vardą, slaptažodį ir jungiatės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedraugė @ 2014 09 16, 09:48)
maniske tai svajoja, prie tu namu darbu atsisedus doh.gif  ir turiu sedet ir ziuret kaip ji raso, kad patvirtinciau ar gerai parase.

Asilas as, nemoku prie to el.dienyno prisijungt.



maniškis trodo bus "greito darbo"- nu čia kaip ir aš biggrin.gif tik esmėj per tą greitumą tik kad nepriskubėtų....

o prie dienyno tai ir aš tik šiandien sugalvojau prisijungt smile.gif man leido, man gal nuo pernai dukros esu užsilikusi, tik slaptažodį reikėjo pasikeisti. Bet vat iš sūnaus pereiti prie dukros gimnazijos tai arba neleidžia arba irgi asilas.... unsure.gif biggrin.gif nes kiek žinau tai ten tik reikia pasirinkti kitą vaiką ir kitą mokyklą tame pačiame psl. tai esmėj vaiką kitą pasirinkti leidžia o mokyklos kitos neee, net neaktyvus tas mygtukas kur lyg turėtų leisti pasirinkti mokyklas....
paskaičiau va dienyne kad už tikybos pratybas dar neatidaviau ... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 16 rugsėjo 2014 - 10:03
Sveikos visos pirmokėlių mamytės ! smile.gif

Nepykit, kad taip išsiveržiu į temą, bet turiu pora klausimėlių. Situacija tokia, kad mūsų mokykloje per mokytojų diena dvyliktokai veda pamokas jaunesniems mokiniams. Aš gavau pirmokų klasę ir noriu, kad tos trys pamokos, kurias man teks vesti, jiems neatsibostų. Tikslas mūsų sukurti sveikinimą/us mokytojai ir nuveikti ką nors kitokio nei įprasta pamokose. Savęs pirmokės jau nelabai atsimenu, taigi, jei nesunku atsakykit į šiuos klausimus:
1. Ar pirmokėliam jau galima leisti naudotis žirklėmis ar geriau daryti aplikacijas vien tik plėšant popieriukus?
2. Ar tokiam amžiui būtų aktualu visiem drauge paklausyti pasakos ir po to apie ją pašnekėti?
3. Iki kiek skaičiuoti moka jūsų vaikai? Norėčiau surengti mini dovanėles pvz. duoti saldainius už skaičiavimą
4. Ar vaikai jau bando spręsti lengvus labirintus, jungia taškus?

Jei turit idėjų ar žinot, kas tikrai tikrai patiktų jūsų mažiesiems ir kokį sveikinimą galima su jais paruošti mokytojai, prašau pasidalinkit. Labai padėtumėt, nes tikrai noriu, kad vaikam mokytojų diena keltų ne kažkokią kančia, o malonius prisiminimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xjxuxsxtxex @ 2014 09 17, 10:41)
Sveikos visos pirmokėlių mamytės ! smile.gif




1. taip jie karpo su žirklėmis pamokose jau dabar.
2. taip smile.gif manau jiems įdomu būtų smile.gif
3. na čia individualu labai, bet iki 10 tai manau tikrai pirštų pagalba sudeda atima...smile.gif yra kas ir iki 100..smile.gif bet vienetai manau.
4. taškus jungia, labirintais eina.

smile.gif
Atsakyti