Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmokėliai, kaip sekasi

Kriiste, jūs gal seną versiją atidarot? Naujam tik nuo rugsėjo duomenys. o norėdama pernykščius pamatyti, turiu prie senos versijos jungtis

Tamo man tiek namie, tiek darbe veikia be trukdžių: pažiūriu, supildau, jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 09 17, 17:19)
na pusė mėnesio , jau galėjo ir sutvarkyti nesklandumus, bet kai per pamoką vos atverčia lapą, kad nespėji nieko sužymėti , tai .... tikėkimės išnyks tie jų nesklandumai.

Pas mane pažymių nėra, bet atsivertus klasės dienyną "n" matau normaliai nuo rugsėjo pradžios ar jūs ne apie tai, pati nauja sistema man visai patinka kol kas, tik tie jų vadinami nesklandumai.... doh.gif


gal apie tai - nzn, bet atvertus uzmetu aki - pazymiu ner ir rami, pasirodo rugpjuti matau lotuliukas.gif doh.gif reik su rodyklem i rugseji nusitempt ta lentele...
Papildyta:
QUOTE(ernoja @ 2014 09 17, 17:35)
Kriiste, jūs gal seną versiją atidarot? Naujam tik nuo rugsėjo duomenys. o norėdama pernykščius pamatyti, turiu prie senos versijos jungtis

Tamo man tiek namie, tiek darbe veikia be trukdžių: pažiūriu, supildau, jokių problemų.


tai kad tamo jau pernai ale naujas buvo, nes pas mus jis antri metai, netgi treti, bet anas senas buvo - tai jungemes su kitais duomenim prie naujo... As balus matau, bet turiu iki ju kaskart dasikasti...
Atsakyti
Aišku, pas mus pernai sena versija buvo, šiemet nauja.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 09 17, 15:42)
1. taip jie naudojasi žirklėmis, tik stebėkit, kad atsargiai tai darytų  ax.gif
2. Pasakos įdomu su šnekėjimu neįsivaizduoju, kai jų daug .
3. Čia tikrai individualu, bet jie ne tik skaičiuoja ir mokosi lyginti (daugiau /mažiau) , mano moka ir atimti .
4. Sprendžia seniai  4u.gif

Sėkmės, bus jiems tikrai smagu, tik taisykles gal pirmiausia visų darbų aptarkit  ax.gif
Papildyta:

Jūs pirmiausia registruokitės  mirksiukas.gif

Spaudžiate REGISTRACIJA , o ne PRISIJUNGTI

Tada pasirenkate mokinio tėvų registracija , o tada viskas aišku suvedate tą duotą raktą, susigalvojate savo prisijungimo varda ir slaptažodį, jų nepamirštate, nes kitą kartą jau PRISIJUNGSITE su jais


Oi ačiū, pagelbėjot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 09 17, 17:45)
Aišku, pas mus pernai sena versija buvo, šiemet nauja.

man rodos nauja vesija , tai būtent šių metų nauja versija g.gif o ne pernykštė unsure.gif O gal ir ne , svarbu be trikdžių veiktų. biggrin.gif


Sveiki sugrįžę!
Sveikiname su rugsėjo 1-ąja ir pristatome atnaujintą TAMO dienyno versiją.
Prie naujų mokslo metų dienyno prašome jungtis adresu http://sistema.tamo.lt su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos naudojote iki šiol.
Atkreipiame dėmesį, kad mokyklos, kurios iki šiol naudojosi ankstesne dienyno versija (jungdavosi adresu www.tamo.lt), 2013-2014 m. m. dienyną gali rasti adresu http://2013.tamo.lt. Kitos mokyklos, kurios ir anksčiau naudojosi nauja TAMO versija (jungdavosi http://naujas.tamo.lt arba http://sistema.tamo.lt), praėjusių mokslo metų dienyną gali rasti tuo pačiu adresu http://sistema.tamo.lt pasirinkusios kitus mokslo metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 17 rugsėjo 2014 - 19:42
Ačiū už atsakymus, labai pagelbėjot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 09 17, 14:25)
3. Skaičiuoja iki kiek reikia smile.gif bet kiti ir iki dešimt sunkiai be pagalbos, veiksmai dar sunkiau


o iki kiek reikia? o kokia yra norma skaičiuoti pirmokėliui rugsėjo 18 dienai? atlikti veiksmus iki 100? cool.gif

QUOTE(__snowflake @ 2014 09 17, 15:15)


na nemanau kad visi pirmokai skaičiuoja iki 100. o tuo labiau veiksmus atlieka. Galbūt yra koks vienas jei yra (na aš nežinau, gal ir du yra smile.gif ), bet tai reikia žiūrėt juk tas akcijas/atrakcijas pagal daugumą, tai manau tikrai veiksmai iki 10 tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2014 09 18, 07:42)
o iki kiek reikia?  o kokia yra norma skaičiuoti pirmokėliui rugsėjo 18 dienai? atlikti veiksmus iki 100?  cool.gif
na nemanau kad visi pirmokai skaičiuoja iki 100. o tuo labiau veiksmus atlieka. Galbūt yra koks vienas jei yra (na aš nežinau, gal ir du yra smile.gif ), bet tai reikia žiūrėt juk tas akcijas/atrakcijas pagal daugumą, tai manau tikrai veiksmai iki 10 tik  smile.gif


Sutinku. Rašiau apie savo vaiką, apie kitus nelabai žinau, ne mokytoja aš :-)
Atsakyti
mes šiai dienai mokomės 5 biggrin.gif moka aišku daugiau,bet mokosi penketuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2014 09 18, 10:05)
mes šiai dienai mokomės 5 biggrin.gif  moka aišku daugiau,bet mokosi penketuką smile.gif

Pas mus klasėje irgi mokosi dabar 5 ax.gif

Nors maniškė suskaičiuoja iki 100, moka ir sudėti, kaip tik paklausiau tokių elementarių 40+7, 21+21, 30+5, 50+50 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 09 18, 09:22)
Sutinku. Rašiau apie savo vaiką, apie kitus nelabai žinau, ne mokytoja aš :-)

Tai čia apie savo vaikus ko gero visos ir rašė, jei pasakysiu saviškiui iki 100 ar daugiau skaičiuoti, suskaičiuos, jei norės. Draugės sūnus pirmokas jau triženklius skaičius moka sudėti atimti.
Skaičiavimas ir veiksmų atlikimas ne tas pats.
Atsakyti
na apie savus gal rašėt, bet mergina klausė kokias užduotis duoti pirmokams- iki kiek sudėti/atimti sugebės, tai manau pagal bendrą visumą tai tikrai negalime pasiūlyti duoti užduotėles su skaičiais iki 100 4u.gif

Nedrauge, kokį lauknešėlį dėsi mergaitei rytdienos ekskursijai? kaip supratau valgyt tai vistiek reikia kažką įdėt... cool.gif
Atsakyti