Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Pradedantiesiems vairuotojams privaloma automobilio galinės dalies kairėje pusėje turėti baltą kvadrato formos skiriamąjį ženklą su žaliu apvadu ir žaliu klevo lapu viduryje.
user posted image

Ankstesnė tema: ieškom čia

Ar jau pagamintas mano VP?

2 m. galiojančio VP keitimas
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2014 09 13, 16:07)
Baisiausia man tai žmonės lakstantys per raudonus ir vairuotojai kaišiojantys savo mašinas - staigiai įvaro prieš nosį į mano juostą, dar nebūtinai ir su posūkiu.


Pėstieji ir man siaubą pradėjo varyti. Normalūs pėstieji žinoma ne, bet yra tokių fruktų doh.gif Tai kolegė, kuri visada su manimi važiuoja yra įdarbinta mano "papildomomis akimis" ties perėjomis. biggrin.gif

QUOTE(Tikrė @ 2014 09 13, 17:27)
Sveikos,
vakar pagaliau sulaukiau teisių, o šiandien jau kaip legalus vairuotojas pirmą kartą važiavau biggrin.gif Baimė buvo tol, kol pradėjau važiuoti, po to kažkaip viskas super ėjosi. Aišku, klaidų darau, kažkaip iš tos didelės laimės labai norėjosi viduryje kelio važiuoti biggrin.gif Man ir mokantis buvo sudėtinga įprasti orientuotis kelyje, kuris nesužymėtas juostomis, matyt sutrikęs "erdvinis mąstymas". Na bet po truputį įgusiu ax.gif Su parkavimu tai ryški bėda, buvau išmokyta egzaminą laikyti, t.y. tik per veidrodėlius, tai dabar kažkaip sudėtingai man pusiau "nematom".. Mažesnės mašinos nenorėčiau nė per kur, bet va aukštesnė tai patiktų ax.gif


Šaunu thumbup.gif Džiaugiuosi už visas merginas, kurios išsilaikė ir važiuoja 4u.gif Kadangi pačiai taip nenuskilo ir prabėgo eilė metų praleistų be vairo smile.gif
Pirmosiomis dienomis aš niekaip neišsilaikydavau savo juostoje, jei aplinkui nebūdavo automobilių ir subraižytų juostų, ypatingai žieduose. Jei greta važiuodavo automobilis, tai viskas gerai. Bet po savaitės zulinimosi, tai praėjo. Plius minus jau jaučiu juostas smile.gif Su parkavimusi tikrai turiu bėdų, bet kol kas jas sprendžiu atvažiuodama anktsėliau į darbą, kol dar tuščia aikštelė (tuo pačiu ir didelių kamščių išvengiu), o prie namų, ačiū dievui, vietos irgi dar būna, kai grįžtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 09 16, 07:48)
Pirmosiomis dienomis aš niekaip neišsilaikydavau savo juostoje, jei aplinkui nebūdavo automobilių ir subraižytų juostų, ypatingai žieduose. Jei greta važiuodavo automobilis, tai viskas gerai. Bet po savaitės zulinimosi, tai praėjo. Plius minus jau jaučiu juostas smile.gif Su parkavimusi tikrai turiu bėdų, bet kol kas jas sprendžiu atvažiuodama anktsėliau į darbą, kol dar tuščia aikštelė (tuo pačiu ir didelių kamščių išvengiu), o prie namų, ačiū dievui, vietos irgi dar būna, kai grįžtu smile.gif


kol dar nejaučiau juostų, laikydavausi pirmojoje kuo dešiniau. bet gana greitai tas pojūtis atėjo drinks_cheers.gif

iš pradžių lygiai taip pat, aknsčiau išvažiuodavau, kad tik rast kuo daugiau vietos laisvos parkavimuisi. dar ir šalutinėm gatvelėm važiuodavau, kur eismas ne toks intensyvus. po to po truputį lindau į pagrindines. dabar jau jokio streso ir jokio skirtumo, kur važiuot smile.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą ir sveikinimus 4u.gif
Bandau važiuoti kasdien, MB kantriai moko, bet pačiai ant savęs pikta, jau tokių nesąmonių prisidarau doh.gif Savaitgalį su uošvių mašina važiavau, užgesau sankryžoje, iš karto pypinimai iš galo, tolerancijos iš kitų vairuotojų mažokai.. Nevairuoju tobulai, bet kai kiti varo savo nuosavom KET vadovaudamiesi, tai ir siutas ir baimė ima..
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2014 09 16, 10:12)
Ačiū už palaikymą ir sveikinimus 4u.gif


Man ši temukė labai padėjo smile.gif Skaičiau ir senas temas, kiek pajėgiau. Ir būtent merginų padrąsinimai, žinojimas, kad ne aš viena tokia ant svieto, padėjo jaustis tvirčiau.
Nesijaučiu tvirtai dar, bet tikrai ramiau thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 09 16, 11:43)
Man ši temukė labai padėjo smile.gif

Tikrai 4u.gif Labai daug patarimų ir palaikymo čia, nesijauti "vienas "žalias" kelyje" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 09 16, 12:43)
Man ši temukė labai padėjo smile.gif Skaičiau ir senas temas, kiek pajėgiau. Ir būtent merginų padrąsinimai, žinojimas, kad ne aš viena tokia ant svieto, padėjo jaustis tvirčiau.
Nesijaučiu tvirtai dar, bet tikrai ramiau  thumbup.gif
Pirmyn, nepasiduokit visos! Aš juk ne taip ir seniai taip pat jausdavausi, dėl to į šitą temą užsukau, o per denaxą užsikabinau ant autosporto ir jau pilnu tempu dalyvauju varžybose bei laukiu nesulaukiu vis naujų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2014 09 16, 11:12)
Ačiū už palaikymą ir sveikinimus 4u.gif
Bandau važiuoti kasdien, MB kantriai moko, bet pačiai ant savęs pikta, jau tokių nesąmonių prisidarau doh.gif Savaitgalį su uošvių mašina važiavau, užgesau sankryžoje, iš karto pypinimai iš galo, tolerancijos iš kitų vairuotojų mažokai.. Nevairuoju tobulai, bet kai kiti varo savo nuosavom KET vadovaudamiesi, tai ir siutas ir baimė ima..


Dukra mano buna uzgesta kai ikalnej kas nors ant siknos konkreciai prisiklijuoja-du kartus jau tas buvo atsitike,viena karta autobusas isgasdino,kita karta bmw,bet nepypino,nes zalias lapas didziulis priklijuotas smile.gif isvis kai su lapu ir tokia mazyte masinyte kazkaip visi atlaidziai ziuri i visokias kliurkas,vaikas dar ju daro biski -nes tik pradejo vazineti (po islaikymo du metai praejo),ir dar nevaziuoja viena-bijo,bet kol kas dar niekas nebuvo apipypines smile.gif As isvis jei pasakiau,kad jei atsitiks taip,kad uzges o kazkas is galo ja terorizuos ir dar labiau prilips-tegu traukia rankini,jungia avarinius ir eina protingu veidu po kapotu pasidairyti... bigsmile.gif Bet siaip kai neisigasta tai ir negesta smile.gif
Taip kad kuo daugiau vaziuoti ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi šeštadienį jau pasiėmiau VP. Tai savaitgalį labai daug su mama važinėjau, o paskui, nežinau iš kur tiek drąsos turėjau, ėmiau ir viena atvažiavau iš Alytaus į Vilnių blush2.gif . Ačiū Dievui gerai. Bet baisu buvo rolleyes.gif Truoutį buvo sunku prisiparkuoti bendrabučio aikštelej, bet pavyko. Visgi galvoju, kad grąžinsiu mamai mašiną ir į Vilnių važiuosiu, kai jau turėsiu savo mašiną.
Žinoma, ten užmiestyje mane visi lenkia, nu bet ką aš galiu padaryti. Paskui jau galvoju, kur tas Vilnius biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyvy: 16 rugsėjo 2014 - 18:13
QUOTE(denaxa @ 2014 09 16, 16:37)
As isvis jei pasakiau,kad jei atsitiks taip,kad uzges o kazkas is galo ja terorizuos ir dar labiau prilips-tegu traukia rankini,jungia avarinius ir eina protingu veidu po kapotu pasidairyti... bigsmile.gif

Superinis pasiūlymas biggrin.gif Mano visos klaidos ir yra dėl kvailų baimių ir menko pasitikėjimo savimi.. Bet tikiu, kad per laiką viskas bus gerai, nes vairuoti patinka ax.gif
Atsakyti
Tai aisku,kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 09 16, 16:37)
As isvis jei pasakiau,kad jei atsitiks taip,kad uzges o kazkas is galo ja terorizuos ir dar labiau prilips-tegu traukia rankini,jungia avarinius ir eina protingu veidu po kapotu pasidairyti... bigsmile.gif


Superinis patarimas lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Denaxa, Tu iš vis moteris šaunuolė 4u.gif Nuoširdžiai gerbiu 4u.gif

QUOTE(vyvy @ 2014 09 16, 18:13)
Žinoma, ten užmiestyje mane visi lenkia, nu bet ką aš galiu padaryti. Paskui jau galvoju, kur tas Vilnius biggrin.gif ...


Nu ir tegul lenkia smile.gif Aš vis juokiuosi per veidrodėlį stebėdama galą. Aleksotu rytais visi mina kaip min. 70, nors leidžiamas greitis 50. Nu nenorėdama labai pristabdyti eismo pati laikausi apie 60 , tai kai koks prilimpa prie galo, vis kalbu "nu lenk, lenk, antra juosta tuščia gi..." Retai kas ilgesnį laiką važiuoja iš paskos.

Ryt laukia pasisukinėjimas Vilniuje. Mamą vežam į ligoninę, tai į priekį (kad nepavėluoti) važiuos vyras, o atgal jau bandysiu aš. Pačiam Vilniuje neitin jaučiu norą sukinėtis, bet reikia smile.gif

Atsakyti