Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nusipirkau magnetinį klevo lapą ir nelimpa doh.gif Prie šonono limpa, o va ant mašinos galo ne schmoll.gif
Vakar sėkmingai parvykau iš Vilniaus į Alytų smile.gif Tik aikštelėj sunkiai sekėsi bendrabučio, nes tiek mažai vietos blink.gif Sakiau į tokias grūstis nevažiuosiu daugiau mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvy @ 2014 09 19, 14:14)
Nusipirkau magnetinį klevo lapą ir nelimpa  doh.gif Prie šonono limpa, o va ant mašinos galo ne  schmoll.gif

Tai gal mašiniuko galas buvo daužtas ir iš "špakliaus" suformuotas? g.gif Nes ant maniškės galo kuo puikiausiai prikimba.
Atsakyti
Niekad nedėjau kvapo į mašiną. Pastovėjus saulėje uždaryta, kvapas netampa peraitrus ?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 09 17, 06:32)
Mane tik nervas suėmė - įkalnė stati, aš jau jos pradžioje stoviu, teko traukti rankinį, kriokinti variklį ir tik gerai užsukus apsukas atleisti rankinį. Bet taip pagalvojus - ne visų rankiniai tvarkingi, visko gali būti.

Panoramos Vilniuje... norint is pozemines isvaziuot... isvaziavime stati ikalne... ir kai isvaziuoji..turi joje sustot.. nes iskart prasideda kelias...kuriuo vaziuoja automobiliai ... mane erzina tas isvaziavimas.durnai ji padare. nes is jo isvaziudavau visada su didziausiu kriokimu... isgalo kitos masinos..irgi kisa priekius mano po sikna... tai ne karta reikejo naudotis rankiniu. ax.gif

Taure... as dedu kvapa i auto. bet pas man (kaip drauge sako) svariu skalbiniu kvapas biggrin.gif
Tikrai ne per aitrus. vasara karsta buvo. ir norma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2014 09 19, 14:50)
Tai gal mašiniuko galas buvo daužtas ir iš "špakliaus" suformuotas? g.gif Nes ant maniškės galo kuo puikiausiai prikimba.


Taiva, ir mes taip galvojam. Nors kai mama pirko mašiną, tai sakė tipo nedaužta....
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 09 19, 16:55)
Niekad nedėjau kvapo į mašiną. Pastovėjus saulėje uždaryta, kvapas netampa peraitrus ?


As dedu kvapus,skirtus spintoms,baltiniams,patalpoms ir pan...manau,galima dar eterini alieju pabandyt... ax.gif O tie kur masinoms skirti tai man taip papigiaiskai nemaloniai kvepia,gera kvapa sunku aptikti... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 09 18, 22:22)
Tu nesugebėtum? Netikiu biggrin.gif Va su automatu tokioje situacijoje vieni juokai smile.gif

Zinok rimtai-nemoku nuo rankinio blush2.gif doh.gif Ir ikalnej tuo labiau jokiais budais nerizikuociau schmoll.gif Nieks manes nemoke,tai ir neismokau-nes poreikio nebuvo doh.gif Rankinis man-tik stovejimo stabdis,+ ypac ziema dar labai naudojamas pasidraskymams aiksteleje(sito irgi neseniai pramokau,pries pora ziemu gal smile.gif ) rolleyes.gif
O va su automatu tai nelabai juokai be sankabos-kai jis taip perkrautas kad ikalnese rieda atgal,reikia labai mikliai su kojom dirbti tada kad suspet gaza uzspausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 09 19, 16:55)
Niekad nedėjau kvapo į mašiną. Pastovėjus saulėje uždaryta, kvapas netampa peraitrus ?
Manau nuo pačio kvapo labai priklauso. Aš esu išbandžiusi kelių tipų kvapus, tai man labiausiai patiko iš tokių gelinių rutuliukų, kurie pamažu garuoja ir traukiasi. Niekad nesirenku visokių vaisinių, saldžių kvapų, man mašina turi kvepėti gana vyriškai rolleyes.gif Ir nepasakyčiau, kad kuris nors kvapas būtų buvęs aitresnis tada, kai mašina įkaista g.gif Dažniausiai aitrumas priklauso nuo pačio kvapo naujumo, jo pajudinimo ar vėjelio įjungimo.
QUOTE(denaxa @ 2014 09 19, 21:18)
O va su automatu tai nelabai juokai be sankabos-kai jis taip perkrautas kad ikalnese rieda atgal,reikia labai mikliai su kojom dirbti tada kad suspet gaza uzspausti  smile.gif
Tu ko gero čia apie darbines kalbi? Su tomis karvėms tai tikiu, kad nelabai lengva. O su lengvąja tai tikrai paprasta. Va vakar plaukiau dideliu keltu, mašina nuokalnėje apystačioje stovi, įmeti parking ir viskas - nerieda ji niekur, nereikia net rankinio.
Svečiuojuosi dabar Norvegijoje, pavairavau vakar nemažai po miestelius ir tarp jų - labai puiki šalis pradedantiesiems vairuotojams, nes eismas ramus, dauguma vairuotojų mandagūs, niekur neskuba, lenkia labai retai, žodžiu, jokio streso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 20 rugsėjo 2014 - 07:45
QUOTE(Little feet @ 2014 09 20, 08:44)
Tu ko gero čia apie darbines kalbi? Su tomis karvėms tai tikiu, kad nelabai lengva. O su lengvąja tai tikrai paprasta.

Siaip tai paprasta kai ipranti,bet va kai pirma karta man pasitaike tokia kur atgal rieda ir ikalneje kamstyje visa perkrauta smuktelejo atgal,tai ciut i kelnes nepridejau,viena mintis-bliamba,ka daryt ka daryt,sankabos tai nera,o ant siknos lengvuske prisiklijavus prie pat... doh.gif lotuliukas.gif Nu ir tada ant rankinio,isukau gerai varikli ir pirmyn ax.gif O veliau ismokau mikliai kojomis dirbt smile.gif Mechankej tai man kazkaip pedalu per daug ir del to neiseina nuo rankinio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 09 19, 15:55)
Niekad nedėjau kvapo į mašiną. Pastovėjus saulėje uždaryta, kvapas netampa peraitrus ?

Aitrumo nuo saulės nepastebėjau, bet šiaip didelė bėda su tais kvapais, daugybę esam išbandę, arba kvapas toks stiprus, kad per 5 minutes galva įsiskausta, arba išgaruoja kosminius greičiu. Gal tiesiog neatradom gerų ax.gif Esu tik girdėjus, kaip kartais pigesnių kvapų laikikliai būtent nuo saulės kaitros neatlaiko ir nukritę pridaro nemažos bėdos g.gif

Aš intensyviai vairuoju, MB labai kantrus su manim, bet su parkavimu kažkokia tragedija.. Išvažiuoju iš siauriausio kiemo, statūs ir siauri posūkiai irgi nekelia problemų, bet net prie parduotuvės nesugebu žmoniškai prisiparkuoti doh.gif Atrodo ir ta mašina nėra kažkokia baisiai didelė, ir šiaip kažkokios baimės neturiu, bet visi bordiūrai man per arti atrodo, linijų nematau per veidrodėlius, nes jie taip žemai kaip mokyklinėje auto nenusileidžia, žodžiu, kažkoks siaubas..
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 09 19, 16:55)
Niekad nedėjau kvapo į mašiną. Pastovėjus saulėje uždaryta, kvapas netampa peraitrus ?

Nieko nededu, ten juk tokia chemija, ir dar tokioj mazoj uzdaroj patalpoj kaip auto.. Blogis, ypac jei vaikai mazi dar vaziuoja kartu smile.gif Nebent kokie aliejai nekalti. Siaip man skaniausia butu naujos masinos kvapas. Mhhhh... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2014 09 20, 20:49)
linijų nematau per veidrodėlius, nes jie taip žemai kaip mokyklinėje auto nenusileidžia, žodžiu, kažkoks siaubas..


Gal jie tiesiog sureguliuoti neteisingai? Nesu "sutikusi" nei vienos masinos,kur nesimatytu liniju,o veidrodziu niekada nenusileidziu parkavimui,jie pas mane isvis buna pakelti daugiau nei reikia,bet linijos visada matosi-bet kokioj masinoj g.gif gal veidrodziai per arti masinos kebulo? Jo beveik neturi matytis,tik vos krastelis atsilosus iki galo.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 09 20, 20:20)
Gal jie tiesiog sureguliuoti neteisingai? Nesu "sutikusi" nei vienos masinos,kur nesimatytu liniju,o veidrodziu niekada nenusileidziu parkavimui,jie pas mane isvis buna pakelti daugiau nei reikia,bet linijos visada matosi-bet kokioj masinoj  g.gif  gal veidrodziai per arti masinos kebulo? Jo beveik neturi matytis,tik vos krastelis atsilosus iki galo.

Aš gal tiesiog per daug išmokau tą aikštelės egzamino pasiruošimą, tai man "gyvam" vairavime viskas kitaip atrodo biggrin.gif Per arti tikrai ne, gal tada per aukštai g.gif Nes aš sėdynę tik į priekį pasistumiu, nesikeliu jos, o MB už mane gerokai aukštesnis, bet po jo vairavimo man tik galinio vaizdo veidrodėlis negerai rodo g.gif Na bet kokiu atveju, bandysiu susireguliuoti, matyt kažkurios vietos dar neįsikertu 4u.gif
Atsakyti