Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos ir ne tik

user posted image

Neriam gilyn, kapstom tolyn bigsmile.gif Gero pasibūvimo moterytės bigsmile.gif

Įmetu tarologės Amariliai meilą amariliaim@gmail.com

Privačios konsultacijos mokamos
Temoje gvildenam nemokamai 4u.gif

Neuždavinėkit mirties, gimimo ir sveikatos klausimų šiukštu
Atsakyti
Merginos, o galit kuri nors man padeliot del mano issiskyrimo su A.. Rasiau yeah i AZ, kai leido rasyt, bet jos pacios analizej, kaip ji sake, idomiai sukrito - lyg yra jausmai is jo puses, stabilumas, bet ir issiskyrima rode, bet gal nenutruks santykiai. Taip pusiau aisku, pusiau neaisku liko.. Nera jokiu ziniu is jaunikaicio, net issiskyrimo priezasciu nezinau dorai, kas ten apsisuko staiga..Isdidumas ir man nebeleidzia pirmai list i akis, ne is mano puses viskas buvo. Zinau tik viena, kad jis bailys, prisidirbes sunkiai zengia pirma zingsni.. Buciau dekinga, jei paziuretumete kuri nors, kokia situacija. Ar praejo psichai ir supranta, kad sumale nesamone visiska ir nedrista skambint, ar jam tas pats..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sondratinna: 15 rugsėjo 2014 - 14:16
QUOTE(Sondratinna @ 2014 09 15, 15:14)
Merginos, o galit kuri nors man padeliot del mano issiskyrimo su A.. Rasiau yeah i AZ, kai leido rasyt, bet jos pacios analizej, kaip ji sake, idomiai sukrito - lyg yra jausmai is jo puses, stabilumas, bet ir issiskyrima rode, bet gal nenutruks santykiai. Taip pusiau aisku, pusiau neaisku liko.. Nera jokiu ziniu is jaunikaicio, net issiskyrimo priezasciu nezinau dorai, kas ten apsisuko staiga..Isdidumas ir man nebeleidzia pirmai list i akis, ne is mano puses viskas buvo. Zinau tik viena, kad jis bailys, prisidirbes sunkiai zengia pirma zingsni..  Buciau dekinga, jei paziuretumete kuri nors, kokia situacija. Ar praejo psichai ir supranta, kad sumale nesamone visiska ir nedrista skambint, ar jam tas pats..

jums deliojau paciai pirmai kiek pamenu, bet jau pati situacija issitryne is atminties, tai net nepamenu kokia ten situacija pas jus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pole @ 2014 09 14, 18:02)
Labas matrica_2,
gavau nauja darbo pasiulyma.Tik nezinau,ka daryti,aisku bijau suklysti  doh.gif Noreciau suzinoti,ka pataria kortos.Geriau priimti si pasiulyma ar visgi likti dabartineje darbo vietoje?
Aciu 4u.gif


Labas,

Krito tau ziauriai priestaringos kortos del Naujojo darbo, gal tu pati bijai ji keisti ir is jo iseiti, nu toks jausmas bijai priimti ryztingus sprendimus del darbo, kazkokie vidiniai isitikinimai ir stereotipai tave vis dar laiko, ar tai pripratus prie senos darbovietes ir tvarkos esi, ar bijai adaptacinio periodo, bet veikiausiai kazkas konkreciai uz to slepiasi, kad tokios baimes lenda is gelmiu, gal ir dabartiniame nera taip blogai ir uzdarbis visai tenkina ir pati jautiesi rogese... Zodziu baime rizikuoti ir manau nesugebi dabar siuo metu objektyviai pamatuoti rizikos, turbut mastai, kad gali daug ka prarasti priimdama si pasiulyma. Na tokia aklaviete sakyciau, gal nematode dideliu perspektyvu naujame darbo pasiulyme? g.gif Nors sakyciau rezultatas bendrame vaizde visai neblogas naujoje vietoje, sakyciau kortos palankios krenta, jeigu laikysites savo isitikinimu ir uzsibreztu tikslu ir rezultatas eigoje, jumis tenkins, tik reikes kazkaip uzsibrezti konkreciai tikslus ir planus isikelti i pagrindini plana- tuomet sekme bus garantuota. Zodziu turetum nenukrypti nuo tikslo, nepaisant visokiu kliuciu ir emociniu nesamoniu.. Sakyciau daugiau pasitikejimo savo jegomis ir pasiryzimo viska keisti....

Dabar jei lieki senam darbe

Na rodo, kad darbe neisvengsi savajam daug astriu situaciju ir is esmes nervu, ten tu turi manau daug kam irodineti savo tiesas, nesi iki galo uzsitarnavusi pagarbos nesi, atrodo kaip ir viskas neblogai ten bet turesi daug kovoti su malunais, kad pasiektum savo tikslus. Ilgai ir nuobodziai draskytis... Bet kazkodel, manau tu dabartiniame darbe matai kazkokias perspektyvas del kuriu tu ir kovoti nori ir tas tave turetu laikyti, suprantu is kur ta baime kazka keisti yra...

Klausiau patarimo kaip elgtis - tai atsakymas toks kortos siulo ziureti siuo metu ne ten kur geresni pinigai ir didesnes iplaukos, o kur geresnes salygos ir ateities perspektyvos- siaip naujojo darbo atzvilgiu laukia neblogas startas ir nebloga savirealizacija:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 15 rugsėjo 2014 - 15:19
Gal dar yra turinčių konkrečių klausimų? Mielai žvilgtelėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 09 15, 15:27)
Gal dar yra turinčių konkrečių klausimų? Mielai žvilgtelėčiau 4u.gif


Ok, cia mano vienos drauges paprasymu- yra tokia ziauriai paini situacija, i kuria yra isivelusi teisesauga- ji ir jos seima pastebejo, kad buvo sekami, is namu ir naujojo kaimyno, kuris nuolat stebejo i juos pro ziuronus (Nu gali viena diena ant prikolo pasiziuret, mes vaikai irgi taip darydavom, bet cia buvo nuolat stebiami kokius du menesius intensyviai, galvojo koks psihas, bet dabar po nuzudymo atvejo kai viskas ivyko miske ir buvo sulauzytas kaklas profesionaliai jos itaria, kad vyras buvo sekamas visa ta laika ir gal tas keistas kaimynas prie to prisidejo) Gal atrodo keistai si istorija, bet kaip nuzudomas artimas zmogus ir kol tiesa neisaiskejo - itarinesi kiekviena zmogu. O is esmes ir man nepatiktu jei i mane stebetu istisai kazkoks maniakas per langus.... Jos klausimas, kokie sio vyro stebejimo motyvai?

Galite istraukti tik viena korta, arba tris kaip jums geriau.. As traukiau deja, man krito baltos kortos verysad.gif

Norim palyginti kortas
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 09 15, 16:27)
Gal dar yra turinčių konkrečių klausimų? Mielai žvilgtelėčiau 4u.gif


sveiki,paziurekite jei galite,ar mano gyvenime bus koks vyriskis ax.gif
esu Jelena gimusi 1973.03.05
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 16:33)
Ok, cia mano vienos drauges paprasymu- yra tokia ziauriai paini situacija, i kuria yra isivelusi teisesauga- ji ir jos seima pastebejo, kad buvo sekami, is namu ir naujojo kaimyno, kuris nuolat stebejo i juos pro ziuronus (Nu gali viena diena ant prikolo pasiziuret, mes vaikai irgi taip darydavom, bet cia buvo nuolat stebiami kokius du menesius intensyviai, galvojo koks psihas, bet dabar po nuzudymo atvejo kai viskas ivyko miske ir buvo sulauzytas kaklas profesionaliai jos itaria, kad vyras buvo sekamas visa ta laika ir gal tas keistas kaimynas prie to prisidejo) Gal atrodo keistai si istorija, bet kaip nuzudomas artimas zmogus ir kol tiesa neisaiskejo - itarinesi kiekviena zmogu. O is esmes ir man nepatiktu jei i mane stebetu istisai kazkoks maniakas per langus.... Jos klausimas, kokie sio vyro stebejimo motyvai?

Galite istraukti tik viena korta, arba tris kaip jums geriau.. As traukiau deja, man krito baltos kortos verysad.gif

Norim palyginti kortas

Oho nu ir istorija blink.gif blink.gif Užuojauta draugei verysad.gif

Ištraukiau tris, krito tokios kortos: mylimieji apv, monetų 3, monetų pažas
Apversti mylimieji nelabai gerus kėslus sufelruoja, man toks vaizdas, kad to kaimyno stebėjimo intencijos susiję su pinigais, galbūt su finansinėmis aferomis. Gal tu, matrica, pakomentuok šitą kortų derinį ir kas tau krito, nes žinai situaciją geriau. O policija jį laiko įtariamuoju ar tik šeima turi nuojautą dėl jo?

QUOTE(jalka @ 2014 09 15, 16:44)
sveiki,paziurekite jei galite,ar mano gyvenime bus koks vyriskis ax.gif
esu Jelena gimusi 1973.03.05

Lazdų 10 apv, taurių 10, likimo ratas
Prognozuoti "visam gyvenimui" - pernelyg drąsu. Paklausiau, ar per metus laiko nusimato vyriškis, su kuriuo būtų įmanomi romantiški santykiai. Manyčiau, jog kažkas per šį laiką turėtų atsirasti jūsų gyvenime, tačiau kartu su tais santykiais reikės įveikti ir nemažai sunkumų, išbandymų, tačiau kaip sakoma: "per kančias į žvaigždes", po laikinų sunkumų turėtumėte sulaukti labai šviesių, teigiamų pokyčių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 15 rugsėjo 2014 - 16:01
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 16:33)
Ok, cia mano vienos drauges paprasymu- yra tokia ziauriai paini situacija, i kuria yra isivelusi teisesauga- ji ir jos seima pastebejo, kad buvo sekami, is namu ir naujojo kaimyno, kuris nuolat stebejo i juos pro ziuronus (Nu gali viena diena ant prikolo pasiziuret, mes vaikai irgi taip darydavom, bet cia buvo nuolat stebiami kokius du menesius intensyviai, galvojo koks psihas, bet dabar po nuzudymo atvejo kai viskas ivyko miske ir buvo sulauzytas kaklas profesionaliai jos itaria, kad vyras buvo sekamas visa ta laika ir gal tas keistas kaimynas prie to prisidejo) Gal atrodo keistai si istorija, bet kaip nuzudomas artimas zmogus ir kol tiesa neisaiskejo - itarinesi kiekviena zmogu. O is esmes ir man nepatiktu jei i mane stebetu istisai kazkoks maniakas per langus.... Jos klausimas, kokie sio vyro stebejimo motyvai?

Galite istraukti tik viena korta, arba tris kaip jums geriau.. As traukiau deja, man krito baltos kortos verysad.gif

Norim palyginti kortas

Matrica ar galėsiu ir aš pažiūrėt vakare? Man pačiai čia žiauriai įdomu. Pati nesiryžčiau kitam žmogui to dėti, bet jei kartu ir su tavo priežiūra, tai labai noriu. Aš išsiėmus balta korta iš kaladės, bet manau tokiu atveju įsidėčau atgal.
Papildyta:
QUOTE(Soled @ 2014 09 15, 16:44)
Oho nu ir istorija blink.gif  blink.gif Užuojauta draugei verysad.gif

Ištraukiau tris, krito tokios kortos: mylimieji apv, monetų 3, monetų pažas
Apversti mylimieji nelabai gerus kėslus sufelruoja, man toks vaizdas, kad to kaimyno stebėjimo intencijos susiję su pinigais, galbūt su finansinėmis aferomis. Gal tu, matrica, pakomentuok šitą kortų derinį ir kas tau krito, nes žinai situaciją geriau. O policija jį laiko įtariamuoju ar tik šeima turi nuojautą dėl jo?
Lazdų 10 apv, taurių 10, likimo ratas
Prognozuoti "visam gyvenimui" - pernelyg drąsu. Paklausiau, ar per metus laiko nusimato vyriškis, su kuriuo būtų įmanomi romantiški santykiai. Manyčiau, jog kažkas per šį laiką turėtų atsirasti jūsų gyvenime, tačiau kartu su tais santykiais reikės įveikti ir nemažai sunkumų, išbandymų, tačiau kaip sakoma: "per kančias į žvaigždes", po laikinų sunkumų turėtumėte sulaukti labai šviesių, teigiamų pokyčių smile.gif

Bučiau po X traukus dar 1 kortą. Likimo ratas rodo, kad kažkas pasikeis, Na bent jau man labai prašosi papildomų kortikių dar


Pagal Soled kortas manyčiau kad gali visai būti įsimaišęs tas kaiminiūkštis ir ne be reikalo - jis naudos iš to turėjo. 3 pentakliai gali būti susiję su kitų žmonių kišimusi, aš manau čia ne vien jo interesai buvo stebėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 15 rugsėjo 2014 - 16:13
QUOTE(Soled @ 2014 09 15, 15:44)
Oho nu ir istorija blink.gif  blink.gif Užuojauta draugei verysad.gif

Ištraukiau tris, krito tokios kortos: mylimieji apv, monetų 3, monetų pažas
Apversti mylimieji nelabai gerus kėslus sufelruoja, man toks vaizdas, kad to kaimyno stebėjimo intencijos susiję su pinigais, galbūt su finansinėmis aferomis. Gal tu, matrica, pakomentuok šitą kortų derinį ir kas tau krito, nes žinai situaciją geriau. O policija jį laiko įtariamuoju ar tik šeima turi nuojautą dėl jo?



Soled, vyksta tyrimas ir niekas nieko nezino, del policijos as nieko negaliu pasakyti, bet as manau seimos nariai pasakys, kad buvo stebiami ir ta fakta nurodys.. Apskritai ar jis kaltas ar nekaltas, bet vien faktas, kad esi stebimas per ziuronus nuolatos -ziauriai nemalonus. Man net pasakojo, kad budama balkone rukant pastebejo irgi kaip tiesiai stebi, tai ji (fucka parode) ir ranka pamojavo- ant kiek viskas uzknise buvo

Deja, cia klausimas ziauriai irgi sudetingas as bandysiu paanalizuoti pati kortas.

Aciu
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 17:11)
Soled, vyksta tyrimas ir niekas nieko nezino, del policijos as nieko negaliu pasakyti, bet as manau seimos nariai pasakys, kad buvo stebiami ir ta fakta nurodys.. Apskritai ar jis kaltas ar nekaltas, bet vien faktas, kad esi stebimas per ziuronus nuolatos -ziauriai nemalonus. Man net pasakojo, kad budama balkone rukant pastebejo irgi kaip tiesiai stebi, tai  ji (fucka parode) ir ranka pamojavo- ant kiek viskas uzknise buvo

Deja, cia klausimas ziauriai irgi sudetingas as bandysiu paanalizuoti pati kortas.

Aciu

Tikrai situacija labai sunki, siaubas nu ir padėtis žmonėms... man nervai pakriktų, jei toks debilas pašonėj gyventų. Belieka palinkėti kuo didžiausios stiprybės draugei ir jos šeimai. Jei ne per daug įžūlu, parašyk, ar tas diedas bus išaiškintas su laiku.

Banguole, ačiū už komentarą, greičiausiai teisi esi 4u.gif , gal per siaurai pažiūrėjau į likimo rato kortą, nes ji man labai pozityvi korta, kaip saulės spindulys, kažkaip šituo atveju tik ir interpretavau, kad potencialus draugas atsiras tuo pačiu į gyvenimą įnešdamas teigiamų permainų.
Atsakyti


Lazdų 10 apv, taurių 10, likimo ratas
Prognozuoti "visam gyvenimui" - pernelyg drąsu. Paklausiau, ar per metus laiko nusimato vyriškis, su kuriuo būtų įmanomi romantiški santykiai. Manyčiau, jog kažkas per šį laiką turėtų atsirasti jūsų gyvenime, tačiau kartu su tais santykiais reikės įveikti ir nemažai sunkumų, išbandymų, tačiau kaip sakoma: "per kančias į žvaigždes", po laikinų sunkumų turėtumėte sulaukti labai šviesių, teigiamų pokyčių smile.gif
[/quote]


ačiū,laukiam pokyčių 4u.gif
Atsakyti