Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos ir ne tik

QUOTE(pole @ 2014 09 15, 20:20)
Oho,labai aciu uz toki ilga atsakyma!Labai daug tiesos! Tai kaip supratau,verta rizikuoti ir priimt naujaji darbo pasiulyma smile.gif


Taip sakyciau verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 20:38)
Taip sakyciau verta smile.gif

Nuosirdziai aciu uz jusu atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2014 09 15, 20:08)
Sondratina, o sakykit ne jums Matrica kažkurioje temoje nagrinėjo santykius su vyruku? Ar čia jau kitas koks? Ar pasikeitė kas per tą laiką?


Taip, kelias temas atgal matrica deliojo del musu kortas, sake, kad dabarti nekokia rodo, viskas smunka zemyn (taip ir buvo viskas), bet perspektyvas kaip ir geras rode, kad apsitrinsim, apsislifuosim, ir apie ji neblogos kortos krito. O cia vat tau kad nori... Todel ir prasau padeliot, kokia situacija visgi. Jei butu sakius matrica, kad nieko gero nesviecia ateity, tai matyt taip nereaguociau dabar skausmingai... O dabar visokiu minciu plaukia, gal pati kazko "nedaziurejau" santykiuose, nesu jau tokia auksine, nors labai stengiausi..
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 20:38)
Taip sakyciau verta smile.gif

gal dar kortos gali patarti,kaip elgtis naujoje darbo vietoje,kad pavyktu pasiekti trokstamo rezultatu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2014 09 15, 21:53)
Taip, kelias temas atgal matrica deliojo del musu kortas, sake, kad dabarti nekokia rodo, viskas smunka zemyn (taip ir buvo viskas), bet perspektyvas kaip ir geras rode, kad apsitrinsim, apsislifuosim, ir apie ji neblogos kortos krito. O cia vat tau kad nori... Todel ir prasau padeliot, kokia situacija visgi. Jei butu sakius matrica, kad nieko gero nesviecia ateity, tai matyt taip nereaguociau dabar skausmingai... O dabar visokiu minciu plaukia, gal pati kazko "nedaziurejau" santykiuose, nesu jau tokia auksine, nors labai stengiausi..

Gerai, padėliosiu aš jums. Ne už ilgo parašysiu
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2014 09 15, 21:04)
Gerai, padėliosiu aš jums. Ne už ilgo parašysiu


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pole @ 2014 09 15, 20:58)
gal dar kortos gali patarti,kaip elgtis naujoje darbo vietoje,kad pavyktu pasiekti trokstamo rezultatu?  4u.gif


Gi aiskiai man rodos, parasiau savo zinuteje, ka reikia daryti naujame darbe, kad sektusi. Skaitykite dar karta.. 4u.gif


Sondratina, jo pamenu as tavo situacija santykiu ir tikrai dabartis ten buvo labai prastai su visais ,,geraisiais,, 5 pentakliais ir minejau, kad su tokia dabartim snatykiai niekur neveda.. Bet va ateiti man rodoe visai neblogai, kad nepaisant visko turetumet apsislifuoti- nu ziuresim gal susitaikysim.. Idomu kokia situacija parodys Banguolei
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2014 09 15, 21:13)
Gi aiskiai man rodos, parasiau savo zinuteje, ka reikia daryti naujame darbe, kad sektusi. Skaitykite dar karta.. 4u.gif
Sondratina, jo pamenu as tavo situacija santykiu ir tikrai dabartis ten buvo labai prastai su visais ,,geraisiais,, 5 pentakliais ir minejau, kad su tokia dabartim snatykiai niekur neveda.. Bet va ateiti man rodoe visai neblogai, kad nepaisant visko turetumet apsislifuoti- nu ziuresim gal susitaikysim.. Idomu kokia situacija parodys Banguolei

Skaitau dar karta biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. Aciu, Branguole uz tema, Krouli ideta wub.gif ir rupesti manimi smile.gif pastas mano dar su skaiciais, ten yra amariliaim113@gmail.com.

Mamamia, Jus klausiate manes ar lemta Jums sutikti kazkoki tinkama vyriski? Tai klausimas ne Taro kortoms. Jos neatsakys, ar lemta. Pergalvokite klausima i konkretesni. Cia tas pats, kaip as klausciau ar lemta man kada nors islosti loterijoje arba tureti darba Jevrozojuzo virsunelese su geru atlyginimu. Nes vieniem lemta, kitiem ne, o as vat sedziu laukiu tos lemties. Obrazna parasiau, tikiuosi supratot klausimo formulavimo klaida. Negaliu paziuret, nes neaisku ka ziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 15 rugsėjo 2014 - 21:20
QUOTE(Amariliai @ 2014 09 15, 21:19)
sveikos. Aciu, Branguole uz tema, Krouli ideta  wub.gif  ir rupesti manimi smile.gif pastas mano dar su skaiciais, ten yra amariliaim113@gmail.com. 

Mamamia, Jus klausiate manes ar lemta Jums sutikti kazkoki tinkama vyriski? Tai klausimas ne Taro kortoms. Jos neatsakys, ar lemta. Pergalvokite klausima i konkretesni. Cia tas pats, kaip as klausciau ar lemta man kada nors islosti loterijoje arba tureti darba Jevrozojuzo virsunelese su geru atlyginimu. Nes vieniem lemta, kitiem ne, o as vat sedziu laukiu tos lemties. Obrazna parasiau, tikiuosi supratot klausimo formulavimo klaida. Negaliu paziuret, nes neaisku ka ziuret.



Sutinku su tavim Man tas klausimas ,,ar man vis dar lemta sutikti savo zmoguti sioje zemeleje ar as jau pasmerka buti viena pati ,, jau toks nu nekonkretus... Visiems yra lemta kazka sutikti ir isimyleti ir buti laimingiems.. Cia geriau reikia klausti tokiais atvejais : Ka man daryti, kad sutikciau saves verta zmogu? Arba kaip man reiketu pasikeisti, kad galeciau sukurti tvarius santykius..
Atsakyti
Ka man daryti, kad sutikciau saves verta zmogu? Arba kaip man reiketu pasikeisti, kad galeciau sukurti tvarius santykius? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sondratina,

Man irgi prieštaringos kortos krenta.

Perspektyvoje jums nerodo išsiskyrimo.

Dabar būsenos jūsų tokios, kad tu niekaip nepaleidi jo jausmuose, toks užsiciklinimas yra. Kaip užburtas ratas, man atrodo, kad tavo pačios jausmai yra ant ribos kažkokios ir tau trūksta labai nedaug - tarsi kažkokio ženklo, kad jie išsilaisvintų tie jausmai, o vat tik neaišku į kurią pusę. O taip pat tu jų tiesiog nepaleidi ir verčiau jau verdi viduje. Nepasiruošusi paleist situacijos. Jis, savo ruožtu, šaltokos širdies, bet dėl to, kad tai susiję su praeitmi. Na jis yra nudegęs. Nežinau nuo tavęs ar nuo kitų santykių, bet čia jis labai atsargus. Kartą pasimokė, gavo "į skudurus" ir dabar tiesiog neįsileidžia jausmų. Tu pati minėjai, kad bailys. Gal ne be reikalo? Dabar nesu tikra kaip interpretuoti lazdų tūzą kaipo tavo mintis. Manau, kad tu tikrai degi noru, kad būtų dar šansas jums būti kartu ir norėtum, kad atsinaujintų tie jūsų santykiai, įgautų jėgos. Na ir tu pati esi pasimetusi, nusivylusi, iniciatyvos iš tavo pusės nėra, na, ir kadangi krenta apv. pentaklių karalienė, tai prie viso šito sakyčiau, kad ir pyksti, nenoriu vadint negražiai, bet, manau, antausį jam trenkt norėtum. Iš jo pusės galvoj irgi šaršalas kažkoks, visiškas emocijų nekontroliavimas, o ir aistrų čia nėr, veikiau įsiūtis ir vos ne sadizmas. Na man atrodo ji pyksta. Kažkas čia man neaišku. Gal tu pati kažką tokio pasakei, ar nepadarei ko jis tikėjosi? Na ir jis aišku, kad pasitraukęs yra, bent jau atstumą palaiko - Atsiskyrėlis man krenta ant to, kaip jis elgiasi.
Perspektyvai jums gavau, nepaisant šito jovalo

Pentaklių karalius + Magas + Žynys

Na kaip ir viskas turėtų susitvarkyt, aš nežinau g.gif Pentaklių karalius sakyčiau neša stabilumą ir tvirtumą santykiuose, nors ir jie gali būti paremti nauda labiau, o ne ta tyrąja meile. Šalia Magas. Nors tam tikrais atvejais Magas gali rodyti ne porą, o žmogų, kuris pats, savo rankomis ir galva sukuria savąji aš t.y. išsilaisvina iš tarkim kad ir nevykusių santykių, bet man norisi sakyti šiuo atveju, kad jūs išlipsit iš tų nesusipratimų. Na ir paskutinysis Žynys, rupuže koks jis man sunkus. Man atrodo na kad jūs išeisit į šį tą dvasingesnio ir tyresnio, na kažkaip išsiryškinsit, išsigryninsit tuos santykius. Nors man ta korta visada susijusi su informacija kokia tais.

Kaip tau elgtis

kardų tūzas+apv.lazdų 10 +pentaklių tūzas

Man atrodo, kad reikia išsirazborint paprasčiausia. Tam, kas nusimest tą naštą, kurią jūs panašu abudu tempiat.
Reziume man bendras vaizdas, kad jūs elementariai nesikalbat kodėl ir kas darosi.

Surašau kortas, gal kam įdomu ir gal papildytų

Sondratina - jausmai - apv.taurių8, galvoja - lazdų tūzas, fasadas ką demonstruoja - apv. pentaklių karalienė

Pas jį - jausmuose - lazdų 9, galvoja-apv. lazdų riteris, demonstruoja - atsiskyrėlis
Atsakyti