Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

Keistai čia, kiek esu klausus nemokamą maitinimą skiria visiems metams ir nesvarbu jei ir padidėja pajamos.
Atsakyti
4u.gif sveikos mergaitęs ar galėsit man atsakyt į tokį klausimą. Noriu tvarkytis maisto paketui dokumentus 2016 metams. Šiai dienai pažymą turiu už lapkritį, gruodį, sausį. Kurią gavau tik kovo pradžioje. Esmė tame kad pažymą apie gautą atlyginimą gaunu tik kito mėn pradžioje tarkim už vasario atlyginimą gausiu ne kovo o tik balndžio mėn. Klausimas tai kaip man susitvarkyti dokumentus jei reikalauja paskutinių 3 mėn atlyginimo. Eisiu tarkim rytoj o jsoc man sakys kadangi jau kovas reikia už gruodį, sausį ir vasarį
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2017 03 06, 01:07)
4u.gif sveikos mergaitęs ar galėsit man atsakyt į tokį klausimą. Noriu tvarkytis maisto paketui dokumentus 2016 metams. Šiai dienai pažymą turiu už lapkritį, gruodį, sausį. Kurią gavau tik kovo pradžioje. Esmė tame kad pažymą apie gautą atlyginimą gaunu tik kito mėn pradžioje tarkim už vasario atlyginimą gausiu ne kovo o tik balndžio mėn. Klausimas tai kaip man susitvarkyti dokumentus jei reikalauja paskutinių 3 mėn atlyginimo. Eisiu tarkim rytoj o jsoc man sakys kadangi jau kovas reikia už gruodį, sausį ir vasarį


Sveiki. Nieko nepadarysi- teks spaust darbovietę, kad anksčiau pažymą išduotų- kitaip nebus.
Atsakyti
Ar kas yra susidure su klaidingu pajamu askaiciavimu kuomet kreipiamasi del kompesacijos silumai, karstam ir saltam vandeniui ?

Siandien paskambinus i savivaldybe suzinojau, kad kompensasijos gavimas patvirtintas ir, kad reikalinga informacija issiusta siluma bei vandeni tiekanciom imonem.

Tada el.pastu gavau saskaita is salto vandens tiekejo be jokios zymes apie kompensacija. Parasiau klausdama ar gavo informacija apie pajamas is savivaldybes. Atsakymas buvo, kad kompensacija nepriklauso, nes seimos pajamos 1031,8 euru blink.gif ( 4 asmenu seima)

Del kompensacijos kreipemes sausio men. Prase ir pristaciau visus dokumentus apie spalio, lapkricio, gruodzio ir sausio men ..o tada dar paprase ir vasario men pajamu informacijos blink.gif . Argi nera skaiciuojamos triju paskutiniu men nuo kreipimosi datos pajamos ?

Idomu tai, kad tuo laikotarpiu as negavau jokiu pajamu , o vyras dirbantis pagal individualia pazyma turejo tik nuostoli, kuris ir atsispindi pateiktose dokumentuose ( veiklos pajamu ir islaidu zurnalas). Gyvenom is santaupu.

Kolkas jokio laisko is savivaldybes apie sprendima su informacija negavome. Ar paprastai issiunciamas toks laiskas ir ar laiske nurodoma kas ir kaip apskaiciuota ?

Atsakyti
Mielos mamytės ir tėveliai, vieni auginantys nepilnamečius vaikučius gyvenantys Vilniaus miesto savivaldybėje, labai prašau Jūsų sudalyvauti vykdomoje apklausoje. 4u.gif

Atliekamos apklausos tikslas: ištirti socialinių paslaugų organizavimą Jūsų šeimai Vilniaus miesto savivaldybėje. Anketoje nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, pastarieji tiesiog atspindi nuomonių įvairovę. Apklausa anoniminė, todėl anketos pasirašyti nereikia. Šio tyrimo metu gauta informacija bus panaudota tik apibendrinta forma baigiamajame darbe. Jūsų aktyvus dalyvavimas padės tobulinti socialinių paslaugų teikimo vienišiems tėvams sistemą.


http://www.manoapkla...ausa/892272169/
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2017 04 07, 17:03)
Ar kas yra susidure su klaidingu pajamu askaiciavimu kuomet kreipiamasi del kompesacijos silumai, karstam ir saltam vandeniui ?

Siandien paskambinus i savivaldybe suzinojau, kad kompensasijos gavimas patvirtintas ir, kad reikalinga informacija issiusta siluma bei vandeni tiekanciom imonem.

Tada el.pastu gavau saskaita is salto vandens tiekejo be jokios zymes apie kompensacija. Parasiau klausdama ar gavo informacija apie pajamas is savivaldybes. Atsakymas buvo, kad kompensacija nepriklauso, nes seimos  pajamos 1031,8 euru  blink.gif ( 4 asmenu seima)

Del kompensacijos kreipemes sausio men. Prase ir pristaciau visus dokumentus apie spalio, lapkricio,  gruodzio ir sausio men ..o tada dar paprase ir vasario men pajamu informacijos  blink.gif . Argi nera skaiciuojamos triju paskutiniu men nuo kreipimosi datos pajamos ?

Idomu tai, kad tuo laikotarpiu as negavau jokiu pajamu , o vyras dirbantis pagal individualia pazyma turejo tik nuostoli, kuris ir atsispindi pateiktose dokumentuose ( veiklos pajamu ir islaidu zurnalas). Gyvenom is santaupu.

Kolkas jokio laisko is savivaldybes apie sprendima su informacija negavome. Ar paprastai issiunciamas toks laiskas ir ar laiske nurodoma kas ir kaip apskaiciuota ?

Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif Ar pristatant pažymas dėl nemokamo maitinimo mokykloje reikia pristatyti ir iš Darbo biržos bedarbio pašalpos išmokas, ar seniūnijoje jas mato pačios?
Atsakyti
QUOTE(Belle* @ 2017 07 13, 20:02)
Labas, mergaitės 4u.gif  Ar pristatant pažymas dėl nemokamo maitinimo mokykloje reikia pristatyti ir iš Darbo biržos bedarbio pašalpos išmokas, ar seniūnijoje jas mato pačios?

Mato.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2017 07 14, 08:22)



Sveiki , o kokių pažymų reikia? Noriu tvarkytis nemokamą maitinimą mokykloje ir mokyklinėms prekėms įsigyti pirmokutei. Vyras nestovi DB, bet be darbis. Aš viena dirbanti, trim vieną vaikutį, pajamos ~430 per mėnesį. Ir kur kreiptis. Ačiū atsakiusioms.😊
Atsakyti

Nueikite i soc.rupybos skyriu ir viska pasakys. Bet vyras turi stoveti darbo birzoje. O vyras PSD savarankiskai susimoka, jei nestovi darbo birzoje?

 

http://www.socmin.lt...-mokiniams.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 24 liepos 2017 - 17:14
QUOTE(office @ 2017 07 24, 17:08)
<p>Nueikite i soc.rupybos skyriu ir viska pasakys. Bet vyras turi stoveti darbo birzoje. O vyras PSD savarankiskai susimoka, jei nestovi darbo birzoje?</p>
<p> </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.socmin.lt/lt/seima-ir-vaikai/soc-parama-seimoms-vaikams/socialine-parama-mokiniams.html'>http://www.socmin.lt/lt/seima-ir-vaikai/soc-parama-seimoms-vaikams/socialine-parama-mokiniams.html</a></p>


Vyras PSD susitvarkęs ligonių kasoj nes yra vaikas iki 8 metų, aš dirbu. Žodžiu, kad gauti paramą mokymosi reikmėm ir nemokamą maitinimą tai vyras būtinai turi stovėt DB?
Atsakyti
Sveiki. Noriu paklausti gal bus zinanciu. Ruosiames pirkti busta pinigelius moketume grynais. Ar yra galimybe gauti kazkokia kompensacija jaunai seimai? Mum iki 32 metu, auginame viena vaika, pajamos apie 430. Kad paskolaibyrabkompensacijos zinau bet kaip butu nepaskolai, aciu ax.gif
Atsakyti