Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

Niekas siandien nebandet Yoox pirkt? As pirmakart is ten bandziau apsipirkt, tai atmete kortele (tipo kazkas su kortele negerai ir kontaktuot su banku), bandziau darkart, bet vel tas pats. Aisku nurimt negaliu, tai pabandziau per kita narsykle - bandziau ir ta pacia, ir kita kortele, bet vis tas pats uzrasas issoka kai noriu galutinai patvirtint uzsakyma g.gif Paypal nenoriu moket, nes imu po kelis dydzius ir nemaza suma susidaro, tai su kreditine paprasciau.

Atsakyti
Aš tik ką užsisakiau, viskas veikė gerai.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 09 29, 23:13)
Aš tik ką užsisakiau, viskas veikė gerai.

ką pirkai temide?? smile.gif
aš žiūrinejau 2 poras batų iš vic matie jau kelias dienas vis susilaikau smile.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
O gal kas turi atsiliepimu apie George J. Love batukus?

QUOTE(Temidė @ 2014 09 29, 23:13)
Aš tik ką užsisakiau, viskas veikė gerai.


Bandziau darkart ir vel tas pats - paskutiniam zingsny meta zinute "Authorization denied by the banking circuits. Please try again later or contact the company that issued your card" g.gif Nu ir apsieisiu, nes nera butini, o tik norimi batukai, bet vistiek gaila....
Atsakyti
Yoox pakeitė savo taisykles (iki lapkričio 30), na tikiuosi ne visam laikui. Siunčia jie dabar į Lietuvą už standartinį 10 eurų mokestį (anksčiau buvo 20), bet nebėra nemokamo siuntimo, surinkus net ir už 200 eurų, kaip buvo anksčiau.
Atsakyti
Nezinau, gal cia tik as islepinta javari ir amazon parduotuviu, kai taikomas garantinis nusipirktai prekei, bet yoox nusivyliau. Kazkur po 2 men nuo isigijimo, rankinuko rankena nukrito (tvirtinosi ant tokio spec. Varztuko, kuris atsisuko ir iskrito). Tai yoox pasiule 10 proc nuolaida. Uz tiek susiremontuoti net nepavyks. I kalbas del prekes grazinimo net nesileido. Ju puslapy apie garantini is viso jokios info neradau.
Nusivyliau... O jei uz preke moketum pilna kaina, o ne per ispardavima pagautum, tai is viso...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 11 03, 09:10)
Nezinau, gal cia tik as islepinta javari ir amazon parduotuviu, kai taikomas garantinis nusipirktai prekei, bet yoox nusivyliau. Kazkur po 2 men nuo isigijimo, rankinuko rankena nukrito (tvirtinosi ant tokio spec. Varztuko, kuris atsisuko ir iskrito). Tai yoox pasiule 10 proc nuolaida. Uz tiek susiremontuoti net nepavyks.  I kalbas del prekes grazinimo net nesileido. Ju puslapy apie garantini is viso jokios info neradau.
Nusivyliau... O jei uz preke moketum pilna kaina, o ne per ispardavima pagautum, tai is viso...sad.gif


Aha liūdna verysad.gif o amazone ir gi tikriausiai nėra garantinio? Pirkau odinius kedus, o viduje prie kulno visiškai suplyšo pamušalas, trina koją kažkokia plasmasė išlindusi doh.gif ar verta jiems rašyti?
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 09 29, 23:16)
ką pirkai temide?? smile.gif
aš žiūrinejau 2 poras  batų iš vic matie jau kelias dienas vis susilaikau smile.gif  ax.gif  ax.gif

Ingule, tik dabar pastebėjau tavo žinutę. Pirkau krūvą batų bernams, o sau Paul Frank botus ir ilgaaulius.

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 11 03, 12:59)
Aha liūdna verysad.gif o amazone ir gi tikriausiai nėra garantinio? Pirkau odinius kedus, o viduje prie kulno visiškai suplyšo pamušalas, trina koją kažkokia plasmasė išlindusi  doh.gif ar verta jiems rašyti?

As esu rasius i amazon del suplysusiu batu. Jie pasiule grazint pinigus 4u.gif I javari irgi teko siusti brokuotus batus, kai brokas islindo panesiojus. Drauge su crocs.eu issisprende del broko po keliu nesiojimo menesiu. Vieni praso grazint brokuotus daiktus, kiti ne. Bet iki siol visi pardavejai garantini suteikdavo. Yoox man pirmas toks neigiamas patyrimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 03 lapkričio 2014 - 14:50
QUOTE(Audry @ 2014 11 03, 14:49)
As esu rasius i amazon del suplysusiu batu. Jie pasiule grazint pinigus 4u.gif I javari irgi teko siusti brokuotus batus, kai brokas islindo panesiojus. Drauge su crocs.eu issisprende del broko po keliu nesiojimo menesiu. Vieni praso grazint brokuotus daiktus, kiti ne. Bet iki siol visi pardavejai garantini suteikdavo. Yoox man pirmas toks neigiamas patyrimas...


nerandu kur amazon.fr rasyti del suplysusiu batu ax.gif Randu, kad nauja galima grazinti per 30 dienu, o prie garantinio nieko nesuprantu ka raso blush2.gif kreiptis i kazkoki partneriu centra?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 11 05, 22:07)
nerandu kur amazon.fr rasyti del suplysusiu batu ax.gif Randu, kad nauja galima grazinti per 30 dienu, o prie garantinio nieko nesuprantu ka raso blush2.gif kreiptis i kazkoki partneriu centra?


Su fr nezinau, bet eini i 'help' skilti ir ieskai kontaktu (arba net prie savo uzsakymo kontaktuot renkiesi) - bent US as visada live chat renkuosi, man patogiau iskart susirasyt ir isaiskint kas kaip.

Siaip visokios garantijos dar ir nuo pardavejo priklauso, t.y. is kazko amazon parduodancio perki ar is pacio amazon. Paciai neteko su broku susidurt, bet pirkau vyrui botus (pardavejas ne amazon), tai atsiunte kitoki modeli nei foto, nors firma ta pati - pradziai rasiau amazon, norejau grazint ir but tikra, kad ir grazinimo, ir siuntimo islaidas padengs, tai jie tarpininkavo tarp manes ir pardavejo, t.y. susisieke su ta parduotuve, paskui jau parduotuve man tiesiai rase. Bet Amazon patikino, kad jei parduotuve nespres/negrazins kazko, tai jie patys isikis.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 11 03, 10:10)
Nezinau, gal cia tik as islepinta javari ir amazon parduotuviu, kai taikomas garantinis nusipirktai prekei, bet yoox nusivyliau. Kazkur po 2 men nuo isigijimo, rankinuko rankena nukrito (tvirtinosi ant tokio spec. Varztuko, kuris atsisuko ir iskrito). Tai yoox pasiule 10 proc nuolaida. Uz tiek susiremontuoti net nepavyks.  I kalbas del prekes grazinimo net nesileido. Ju puslapy apie garantini is viso jokios info neradau.
Nusivyliau... O jei uz preke moketum pilna kaina, o ne per ispardavima pagautum, tai is viso...sad.gif

Visoje Europos Sąjungoje galioja 2 metų garantinis terminas, prekėms, parsisiųstoms iš kitos ES šalies taip pat galioja.
http://www.ecc.lt/in...08#.VFp5ovmUdSE
Atsiminkite, kad visoje Europos Sąjungoje galioja 2 metų įstatyminės garantijos terminas, reikalavimams dėl daiktų trūkumų pareikšti.

Jūs turite teisę:

reikalauti nemokamai suremontuoti ar pakeisti nekokybišką prekę;
jei tai neįmanoma, galite reikalauti sumažinti kainą ar grąžinti sumokėtus pinigus.
Iškilus problemai, nedelsiant raštu kreipkitės į pardavėją. Skundo kopiją prisekite ir įgaliotam atstovui Lietuvoje.

Nepavykus problemos su pardavėju ar paslaugų teikėju išspręsti taikiai, kreipkitės į ECC-Net Lietuvoje.

Kaip pvz. pridėta: Vartotoja, kelionės Slovakijoje metu, nusipirko batus. Nepraėjus nei mėnesiui, batai suplyšo. Pardavėjui neatsakius į vartotojos pretenziją, ji kreipėsi į ECC-Net Lietuvoje. Tarpininkaujant ECC-Net, vartotoja gavo naujus kokybiškus batus.

Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) sudarytas iš 28 ES valstybių ir Norvegijos bei Islandijos. Tinklas yra dalinai finansuojamas Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato (DG SANCO) ir kiekvienos valstybės narės. Europos vartotojų centras padeda Lietuvoje reziduojantiems vartotojams, jei jie įsigijo nekokybišką prekę ar paslaugą kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje bei Norvegijoje ar Islandijoje, ir kitose ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ar Islandijoje reziduojantiems vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje. Europos vartotojų centras Lietuvoje: info@ecc.lt, tel. (8-5) 265 0368, www.ecc.lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 05 lapkričio 2014 - 21:32