Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(dives @ 2015 03 20, 18:51)
nu ir kaina, mama mia...ne Jūs duodat su tom Premiatom, tuoj ir aš nusipirksiu kokius, tik tokius kulnus-man tik i sekcija pasidet ir laikyt ax.gif

As realias foto pamacius susilydziau ax.gif
http://www.ebay.com/...=item3aa5570ac8
tik cia chaki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 20 kovo 2015 - 18:56
Gal galėtumėte padėti su dydžiais: MALABABA ir DOUCAL'S, ar nėra mažinti ar siauri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 03 20, 18:56)
As realias foto pamacius susilydziau  ax.gif
http://www.ebay.com/...=item3aa5570ac8
tik cia chaki

Grazuoliai.. Mano tik be raisciu bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 03 20, 16:45)
Jau tie antri kokie geri  wub.gif koks dydis buvo?  biggrin.gif Mano dydzio ju niekada nebudavo, bet gal kada atsiras...


4u.gif as 8 pirkau, tik vieninteliai ir buvo tuo metu. as tikiuosi jau ant ju profilaktikos nebereikia g.gif
tu lyg ir turi tuos kitus kur su uztrauktutku ant virsaus prisiutu - ant ju dejai profilaktika?

QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 03 20, 17:03)
Nustos kai neliks kam tepliotis biggrin.gif Tas baltumas iskart nusitrina prilietus, primena guasa jis...


nu idooomus tada tikrai biggrin.gif

QUOTE(-_erinija_- @ 2015 03 20, 17:15)
Na bet batai- geris... wub.gif


palatos drauge biggrin.gif


QUOTE(dives @ 2015 03 20, 17:58)
apie kuriuos čia kalbat g.gif
šitus gal?
http://www.yoox.com/...p...6LL&sizeId=


bet tikrai zudikai doh.gif

QUOTE(VVaiva @ 2015 03 20, 18:56)
As realias foto pamacius susilydziau  ax.gif


nu tikrai nerealiai gyvai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 20, 20:18)
4u.gif as 8 pirkau, tik vieninteliai ir buvo tuo metu. as tikiuosi jau ant ju profilaktikos nebereikia  g.gif
tu lyg ir turi tuos kitus kur su uztrauktutku ant virsaus prisiutu - ant ju dejai profilaktika?

Dejau... Ju odinis padas ir lygut lygutelis, slidus... Siaip storos odos, bet mane vien tas slidumas nervintu doh.gif
As 4 dienas Romoj su jais bridau per balas, batai kiaurai perslape buvo biggrin.gif Tai jauciu, padas butu susivares be profilaktikos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 20 kovo 2015 - 20:38
QUOTE(VVaiva @ 2015 03 20, 20:35)
Dejau... Ju odinis padas ir lygut lygutelis, slidus... Siaip storos odos, bet mane vien tas slidumas nervintu  doh.gif
As 4 dienas Romoj su jais bridau per balas, batai kiaurai perslape buvo  biggrin.gif Tai jauciu, padas butu susivares be profilaktikos  g.gif


supratau 4u.gif man tik toks klausimas iskilo, idomu kokie italai patys deda profilaktikas ant tokiu batu g.gif ar cia tik pas mus sugalvota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 20, 21:57)
supratau  4u.gif  man tik toks klausimas iskilo, idomu kokie italai patys deda profilaktikas ant tokiu batu  g.gif ar cia tik pas mus sugalvota  ax.gif


Dazniausiai ne, nes jiems (ir ne tik italams tas galioja) batu izeidimas det profilaktika - jei nori guminio pado, tai pirk guminiu, o oda tegul nusinesioja, pakeis pada batsiuvys ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 03 20, 21:08)
Dazniausiai ne, nes jiems (ir ne tik italams tas galioja) batu izeidimas det profilaktika - jei nori guminio pado, tai pirk guminiu, o oda tegul nusinesioja, pakeis pada batsiuvys ir tiek.


nu vat ir man kazkaip sirdi skauda ant grazaus odinio pado profilaktika det doh.gif ant grynai vasariniu bateliu kur tik sausu oru nesioju tai ir nedejau unsure.gif ant ilgaauliu tai tik is butinybes del oro salygu dedu
dar daug kas sako, kad padas negrazus pasidaro be profilaktikos, bet tai uzsienieciams kazkaip netrukdo tas, kaip suprantu g.gif man irgi tas pado grozis truputi dzin, as i batus, o ne i padus ziuriu visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 20, 22:22)
nu vat ir man kazkaip sirdi skauda ant grazaus odinio pado profilaktika det  doh.gif ant grynai vasariniu bateliu kur tik sausu oru nesioju tai ir nedejau  unsure.gif ant ilgaauliu tai tik is butinybes del oro salygu dedu
dar daug kas sako, kad padas negrazus pasidaro be profilaktikos, bet tai uzsienieciams kazkaip netrukdo tas, kaip suprantu  g.gif man irgi tas pado grozis truputi dzin, as i batus, o ne i padus ziuriu visada  biggrin.gif


As dar nedejus niekad profilaktikos, bet itariu gali tekt ant keletos det vien del slidumo.... Nors neseniai nusipirkau tokius prilipinamus padukus, kur dedasi ant dalies pado, tai bandysiu gal juos pirma klijuot ir ziuresiu kaip sliduma nuims.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 20, 21:22)
nu vat ir man kazkaip sirdi skauda ant grazaus odinio pado profilaktika det  doh.gif ant grynai vasariniu bateliu kur tik sausu oru nesioju tai ir nedejau  unsure.gif ant ilgaauliu tai tik is butinybes del oro salygu dedu
dar daug kas sako, kad padas negrazus pasidaro be profilaktikos, bet tai uzsienieciams kazkaip netrukdo tas, kaip suprantu  g.gif man irgi tas pado grozis truputi dzin, as i batus, o ne i padus ziuriu visada  biggrin.gif

Taip, nededa uzsienieciai biggrin.gif Man karta teko nest batus i taisykla ir apie profilaktika uzklausiau, tai net nesuprato, ka turiu galvoje biggrin.gif
As ne ant visu dedu. Tiesiog kartais odinis padas buna ir labai slidus. Jau su slidziais batais tai nemoku vaiksciot. Kokiam prekybcentry ant plyteliu apsivozt galima biggrin.gif
Arba kartais tas odinis padas labai devisi ir net is sono pradeda matytis pasviesejimai, nusitrynimai pado. Tai jau tikrai su profilaktika geresnis vaizdas... Pvz. Pollini juodos poliruotos odos ilgaaulius pirkau. Padas odinis, storas. Galvojau, tikrai nedesiu tos profilaktikos. Bet po vieno isejimo krastai nusitryne, padas darosi ne juodas, o pilksvas. Jei ir toliau taip trinsis, atrdodys tragiskai. Prabangus batai su tokiu nuvarytu padu kazkaip nedera rolleyes.gif Bet kol kas nesiosiu taip, ziuresiu, ar labai baisus vaizdas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 20 kovo 2015 - 22:08
Baisu baisu, šitą temą reik man iš favoritų išimt... Visko taip norisi... Nematai ir širdies neskauda doh.gif
Žudikams kulniuką reikėtų per pusę čikt ir iškart perku wub.gif
Atsakyti
Beje, kai kurios firmos jau pacios paklijuoja guminius padukus. Cia tai thumbup.gif Buna padas odinis, o ant virsaus, iki pedos vidurio, plonas guminis padukas uzdetas. Turiu nemazai tokiu, labai liuks thumbup.gif
Atsakyti