Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Apie 40.
Atsakyti
Su kuo Mustafa dukters susilaukė?
Atsakyti
Su viena iš odaliskų. Neilgai ji ten vaidenosi, mirė paskui.
Atsakyti
žiauri ši serija bus verysad.gif
Atsakyti
Kaip skaudžiai jausminga...
Atsakyti
Serija nuostabiai pastatyta. Sukurta nuotaika labai įtaigi, viskas alsuoja atsisveikinimu ir mirtimi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 12 20, 16:28)
Serija nuostabiai pastatyta. Sukurta nuotaika labai įtaigi, viskas alsuoja atsisveikinimu ir mirtimi verysad.gif


drinks_cheers.gif Atrodo,taip sulėtintai viskas rodoma, bet vat taip gerai emociškai pajaust galima. Jei būtų tik paprastai - atėjo, pasmaugė, nepasijaustų to skausmo didybės. unsure.gif
Skaudėjo iki ašarų bežiūrint visų personažų akimis.
Atsakyti
Žiauri labai serija... žavėjo Mustafos besąlyginis tikėjimas ir atsidavimas tėvui. Manau, vis tiek vylėsi, jog nežudys, nustebo, išsigando budelius pamatęs, o Suleimanas kaip proto netekęs, žvilgsnis pamišęs.
Atsakyti
Ech, skausminga serija, rytoj turbut ne ka maziau liudna laukia... verysad.gif
Nors buvau mirties nuosprendzio epizoda maciusi, bet visa serija stipriai itrauke. Pritariu, puikiai atskleista mirties naujauta, nezinomybe, manau, Mustafa sirdyje dvejojo, kaip elgtis, ir jei ne Dihangiro apsilankymas, kas cia zino, kaip butu... unsure.gif Dar ta balta apranga...na tikrai ejo pazvelgti mirciai i akis... verysad.gif

O siaip nustebino sultonas, nemaniau, kad jis taip saltakraujiskai stebes egzekucija. Vis gi tai jo sunus, o ne siaip eilinis prasikaltes pavaldinys verysad.gif Na elgesi tuo momentu kaip imperijos valdovas, bet ne kiekvienas turbut sugebedu tokioje situacijoje uzgniauzti teviskaji prada...

Tiesa, prisiminiau Hiurem.
Siaip seriale man ji pats nemegiamiausias personazas, bet prisiminiau scena, rodyta turbut pries kelias serijas, kuomet ji stovi su Mustafa prie lovoje gulincio sergancio sultono. Zodziu, istrigo jos pasakyti zodziai, kad ji ir Mustafa yra tiesiog visos susiklosciusios padeties ikaitai, kad jiems nelemta tapti biciuliais, artimais, kad galetu sutarti tik tuo atveju, jei jis butu jos sunus (kazkaip taip issireikse). Bent jau man pasirode, kad turbut vienas is nedaugeliu jos ir Mustafa pokalbiu, kuomet ji tikrai buvo nuosirdi, net matesi kazkoks nuosirdus zvilgsnis, susirupinimas. Na bent jau man taip pasirode verysad.gif
Atsakyti
Man dar įstrigo tas epizodas, kuomet Hiurem šaltu žvilgsniu žiūri į ugnį, o Mahidevran su baime Mustafos sūnelį glaudžia. Dviejų motinų ir priešių sugretinimas.
Atsakyti
Skaudi ši serija,gaila to Mustafos,nors žinai kad čia tik filmas,bet vistiek...
Tam Sultonui tikrai stogas pavažiavo,nebesugeba jis senatvėje valdyti,Mustafa gi nekaltas verysad.gif .Reikėjo jam seniai,geruoju sostą perleisti Mustafai.
O ta ragana Hiurem ir Mihrimah,tai neturiu žodžiu,viskas atsitiko per jas...
Tas leisgyvis balandis jau viską pranešė verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aira2: 20 gruodžio 2014 - 17:54
Truputį prablaškant liūdnas mintis. Tikrai ne kartą skaičiau jūsų pokalbiuose apie Mahidevran dukterį, kuomet rašėt, kad ji mirė visai maža. unsure.gif Kaip tik dabar užėjau pagooglint daugiau apie tą Sultono familijos gyvenimą, ir ką Raziye gyveno ilgai ir buvo ištekėjus už Tašlidžėno ax.gif Kaži kodėl jos nebuvo seriale? Ar yra visokių skirtingų šaltinių apie ją? g.gif
Atsakyti