Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

QUOTE(Isyankar @ 2014 12 21, 22:13)
O yra 2003 metų?  g.gif man atrodo rusai buvo pastatę, bet ten senesnis lyg ir 1996 metų.


Yra ir Turkiškas 2003 metų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2014 12 21, 22:31)

O geras, nesu šito mačiusi, bet kažkaip jau ir netraukia žiūrėti. Vargu, ar kas galėtų pranokti DA rolleyes.gif
Atsakyti
clap.gif galima čia pažiūrėti serialą. Laukia įdomi naktis doh.gif
Atsakyti
Dar yra serialas Roxelana. Irgi apie tą patį 4u.gif oi jaučiu man šiąnakt net sapnuosis DA biggrin.gif
Atsakyti
Žinot, kai šiandien stebėjau Mustafos laidotuves visą laiką galvojau ar Mustafa būtų buvęs toks geras brolis jei Mehmetas nebūtų miręs toks jaunas g.gif Nes manau, kad Mustafa vieninteliu tikru varžovu ir laikė Mehmetą, nes juk tuo metu kai Mehmetas buvo gyvas Suleimanas be galo jį mylėjo, jau kaip ir buvo jį paskyręs sosto įpėdiniu.. Pamenu kai Mustafai vienu metu net pavydas buvo sukilęs biggrin.gif O tarp Bajazito, Selimo ir Suleimano tokių šiltų santykių nebuvo, tai galbūt Mustafa ir sakė kad jų nežudys nes nejautė su jais konkurencijos.. g.gif O ką jūs manote?
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 12 21, 22:33)
O geras, nesu šito mačiusi, bet kažkaip jau ir netraukia žiūrėti. Vargu, ar kas galėtų pranokti DA rolleyes.gif


Ne dėl pranokimo. Palygint tiesiog pačią Hiurem ir kitus, kaip vaizduojami kitų kūrėjų.
Atsakyti
Sunku pasakyti, nors, mano akimis, Mustafa seriale pavaizduotas kaip tikrai itin moralus ir garbingas žmogus. Jis visąlaik buvo ištikimas tėvui ir prieš brolius niekuomet nerezgė sąmokslų, mylėjo juos. Ir siaip man jis pats gražiausias aktorius seriale wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielia @ 2014 12 21, 23:38)
Žinot, kai šiandien stebėjau Mustafos laidotuves visą laiką galvojau ar Mustafa būtų buvęs toks geras brolis jei Mehmetas nebūtų miręs toks jaunas g.gif Nes manau, kad Mustafa vieninteliu tikru varžovu ir laikė Mehmetą, nes juk tuo metu kai Mehmetas buvo gyvas Suleimanas be galo jį mylėjo, jau kaip ir buvo jį paskyręs sosto įpėdiniu.. Pamenu kai Mustafai vienu metu net pavydas buvo sukilęs biggrin.gif  O tarp Bajazito, Selimo ir Suleimano tokių šiltų santykių nebuvo, tai galbūt Mustafa ir sakė kad jų nežudys nes nejautė su jais konkurencijos.. g.gif O ką jūs manote?

drinks_cheers.gif

baisūs laikai,jei Mustafa būtų tapęs valdovu, visi Hiurem vaikai būtų mirę, jei ne Mustafos paliepimu,tai kitų..... baisuma..
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2014 12 21, 22:36)
clap.gif galima čia pažiūrėti serialą. Laukia įdomi naktis  doh.gif

o geras. Ačiū. Bet tik 8 serijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2014 12 21, 22:36)
clap.gif galima čia pažiūrėti serialą. Laukia įdomi naktis  doh.gif

Bet čia tik 8 serijų kaip suprantu g.gif gal būtų nieko visai pažiūrėti, nors aš dabar labai laukiu Kiosem Sultan, nes manau bus labai panašu į DA bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 12 21, 22:44)
o geras. Ačiū. Bet tik 8 serijos verysad.gif



QUOTE(Soled @ 2014 12 21, 22:45)
Bet čia tik 8 serijų kaip suprantu g.gif  gal būtų nieko visai pažiūrėti, nors aš dabar labai laukiu Kiosem Sultan, nes manau bus labai panašu į DA bigsmile.gif


Aha, tik 8 serijos. Žiūriu pirmąją. Aišku, kai toks trumpas, tai su DA nėr ko lygint, jau matosi biggrin.gif

Bet rūbai čia kokie spalvoti biggrin.gif Ir ta Hiurem man MariMar primena,jei kas labai labai seniai yra mates tokį Meksikos šedevrą lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 21 gruodžio 2014 - 23:07
Oho tema kaip atgijo... thumbup.gif Kol perskaičiau... bigsmile.gif Aš tai nuoširdžiai prisipažystu- sekmadienį per kažkuri reklamos intarpą BTV kanalą persijungiau, o ten apie Sabonį rodė, tai ir nebebaigiau žiūrėti nei laidotuvių, nei apskritai sekmadienio DA serijos... irnesakyk.gif

QUOTE(Zivilka @ 2014 12 19, 23:42)
taip, nors ji tikejosi issaugoti visus.
taciau galinga ir zinoma visoj europoj tapo tik ji viena, tik ji turejo realia valdzia, o ne haremo valdzia, nes tik ji buvo kitokia, nei azijates moterys hareme - paklusnios ir neissisokancios


Man atrodo Kosem Sultan buvo galingesnė. g.gif


QUOTE(Soled @ 2014 12 21, 22:16)
Riustemas (Ozan Giuven) realybėje visai simpatiškas vyras thumbup.gif
user posted image


Nu rimtai simpatulis bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(Isyankar @ 2014 12 21, 23:13)
O yra 2003 metų?  g.gif man atrodo rusai buvo pastatę, bet ten senesnis lyg ir 1996 metų.


Rusų yra "Roksolana"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 22 gruodžio 2014 - 09:44