Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -14

Depresija, tikrai nera del klaidu ar kaltes ax.gif nuslopinimas jausmu vaistais taipogi ligos neisgydo.
Manau, kad tie kurie pridare daugiausia klaidu ir blogio ( zudikai, prievartautojai ) aplamai neserga depresija. Jie tiesiog nejaucia jokios sazines grauzaties ar kaltes ax.gif
Gluosni, bandydama tokiais paaiskinimais dar labiau klaidinti jautrius zmones, dvasiskai tikrai netobulesite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 21, 16:01)
Nemanau, kad tai kazkas dvasisko  g.gif  kartais tai sukelia netgi paketai, tamponai  4u.gif


Na nezinau... Tamponu nenaudoju, o jei zaizdeles nuo paketu, tai tada visos moterys jas turetu g.gif Tuo labaiu pora paskutiniu metu menesinem nesirgau, nes buvau nescia, po to krutimi ilgai maitinau. Man tai labiau i dvasinius dalykus panasu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 21, 16:37)
Na nezinau... Tamponu nenaudoju, o jei zaizdeles nuo paketu, tai tada visos moterys jas turetu  g.gif Tuo labaiu pora paskutiniu metu menesinem nesirgau, nes buvau nescia, po to krutimi ilgai maitinau. Man tai labiau i dvasinius dalykus panasu  unsure.gif

... moterys ir nevienodus paketus naudoja.
Jei galvojate, kad issigydysite kaklelio zaizdele mintimis, kaip Gluosnis paaiskino , jog esate iskaudinta vyro, todel turite zaizdele g.gif
Tada kodel paneles ( jaunutes, be jokiu fiziniu santykiu, gimdymu, motinystes, dar nepatirtos dvasines meiles) turi kaklelio zaizdeliu?
Kodel daugybe moteru, labai graziai sutarianciu su savo vyrais, turi kaklelio zaizdeliu?
Jei jums tinka variantas" kaltinti vyra , sukelusi jums kaklelio zaizdeli , ir galvoti, kad jam atleidus, zaizdele sugys! Tai jusu pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2014 09 19, 06:30)
KAIP PALEISTI:
Прощение – единственная освобождающая сила во Вселенной. Прощение истинной причины освобождает человека от болезней, жизненных трудностей и прочего плохого.

Как прощать? Это труднее, чем Вы предполагали? Ничего, научимся!

1. Если кто-то сделал мне плохо, то я прощаю его за то, что он это сделал, и прощаю себя за то, что я вобрал в себя это плохое.

2. Если я сам сделал кому-либо плохо, то прошу у него прощения за то, что я сделал, и прощаю себя за то, что это сделал.

3. Поскольку я причинил своему телу страдания, делая плохо другому либо позволяя делать плохо по отношению к себе, то в любом случае я всегда прошу прощения у своего тела за то, что тем самым причинил ему вред.

Все это можно приговаривать либо произносить мысленно. Главное, чтобы шло от души. Таково самое простое прощение.

4u.gif

Pagal pateiktą instrukciją mokoma vertinimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emoli: 21 rugsėjo 2014 - 17:57
Gluosni, tema uzdare tai atejau cia. Aciu uz paaiskinima, pritariu, kad esu labai vyriska, stipri, staigi, valdinga ir tt. Tik kaip reikia tampi lanksciai, moteriskai ? As to nemokejau jauna, o dabar su amzium, kai visi namai ant manes, esu ir tete ir mama, tad is viso nezinau ka daryti. Patarkit is praktines puses. Puostis, dazytis nemegstu, geriau komfortas. Net nezinau kaip praktiskai igyvendinti siuos pokycius, uzveskit ant takelio. Plaleisti naslaites jausma, kaip tai ? Siaip nesedziu ir negalvoju apie tai, kad esu be mamos, nes jos neprisimenu ir atrodo beveik naturalu, kad uzaugau be mamos. Nera ir nera. Sunku noreti to, ko nesi patyres. Ar gali buti kad tai nuoskauda del pamotes skriaudu taip susuko visa mano desine puse ?
Patarkit ka daryti, kad vaikai paliktu, atsiristu nuo manes, nes mane vargina tas stiprus prieraisumas, prarandu jegas, nenoriu to. Noreciua, kad jie butu asmenybes, gyventu salia, bet ne kaip vienas organizmas su manim. Man to nereikia, tai mane vargina, pradedu nemegtu ju del sito. Aisku gal kitoms tai bus baisus zodziai, bet deja noreciau, kad jie butu savarankiski ir neiskotu manes tiek daug.
Atsakyti
QUOTE(delfinas123 @ 2014 09 21, 20:59)
Gluosni, tema uzdare tai atejau cia. Aciu uz paaiskinima, pritariu, kad esu labai vyriska, stipri, staigi, valdinga ir tt. Tik kaip reikia tampi lanksciai, moteriskai ? As to nemokejau jauna, o dabar su amzium, kai visi namai ant manes, esu ir tete ir mama, tad is viso nezinau ka daryti. Patarkit is praktines puses. Puostis, dazytis nemegstu, geriau komfortas. Net nezinau kaip praktiskai igyvendinti siuos pokycius, uzveskit ant takelio. Plaleisti naslaites jausma, kaip tai ? Siaip nesedziu ir negalvoju apie tai, kad esu be mamos, nes jos neprisimenu ir atrodo beveik naturalu, kad uzaugau be mamos. Nera ir nera. Sunku noreti to, ko nesi patyres. Ar gali buti kad tai nuoskauda del pamotes skriaudu taip susuko visa mano desine puse ?
Patarkit ka daryti, kad vaikai paliktu, atsiristu nuo manes, nes mane vargina tas stiprus prieraisumas, prarandu jegas, nenoriu to. Noreciua, kad jie butu asmenybes, gyventu salia, bet ne kaip vienas organizmas su manim. Man to nereikia, tai mane vargina, pradedu nemegtu ju del sito. Aisku gal kitoms tai bus baisus zodziai, bet deja  noreciau, kad jie butu savarankiski ir neiskotu manes tiek daug.

Pazistamas turejo panasia problema su desines puses susukimu, per tris savaites masazai ir akupunktura, atstate viska i vieta 4u.gif Na gera masazista turejo, su kitu gali uztrukti ir ilgiau 4u.gif
Tu labai savarankiska augai, o tavo vaikai atvirksciai, tu noretum , kad jie butu savarankiskesni, bet juk nenoretum, kad jie butu naslaiciai g.gif Jie turi kuo didziuotis, i ka kreiptis iskilus klausimams, nejaugi taip sunku buti mama? biggrin.gif Visi mes buvome daug savarankiskesni nei musu vaikai, musu tevai buvo savarankiskesni nei mes, taip jau yra. O jie bus pakankamai savarankiski, kai bus tam pasirenge pilnai 4u.gif Ir dekingi uz tai , kad turi mama !
Atsakyti
QUOTE(delfinas123 @ 2014 09 21, 21:59)
Gluosni, tema uzdare tai atejau cia. Aciu uz paaiskinima, pritariu, kad esu labai vyriska, stipri, staigi, valdinga ir tt. Tik kaip reikia tampi lanksciai, moteriskai ? As to nemokejau jauna, o dabar su amzium, kai visi namai ant manes, esu ir tete ir mama, tad is viso nezinau ka daryti. Patarkit is praktines puses. Puostis, dazytis nemegstu, geriau komfortas. Net nezinau kaip praktiskai igyvendinti siuos pokycius, uzveskit ant takelio. Plaleisti naslaites jausma, kaip tai ? Siaip nesedziu ir negalvoju apie tai, kad esu be mamos, nes jos neprisimenu ir atrodo beveik naturalu, kad uzaugau be mamos. Nera ir nera. Sunku noreti to, ko nesi patyres. Ar gali buti kad tai nuoskauda del pamotes skriaudu taip susuko visa mano desine puse ?
Patarkit ka daryti, kad vaikai paliktu, atsiristu nuo manes, nes mane vargina tas stiprus prieraisumas, prarandu jegas, nenoriu to. Noreciua, kad jie butu asmenybes, gyventu salia, bet ne kaip vienas organizmas su manim. Man to nereikia, tai mane vargina, pradedu nemegtu ju del sito. Aisku gal kitoms tai bus baisus zodziai, bet deja  noreciau, kad jie butu savarankiski ir neiskotu manes tiek daug.

Pradėkit bent nuo mažiausių dalykų, pvz. forume, kuriame bendraujate pasikeiskite aprašus:
pirmas vaikas: suaugęs bernas
antras vaikas: savarankiškas bernas
trečias vaikas: noriu... anūkų
bigsmile.gif
Gal pati to nesuvokdama juos vis dar čiūčiuojat ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 22, 00:00)
Pazistamas turejo panasia problema su desines puses susukimu, per tris savaites masazai ir akupunktura, atstate viska i vieta  4u.gif Na gera masazista turejo, su kitu gali uztrukti ir ilgiau  4u.gif

Kaip tik vienam geram žmogui reikia, gal pavardę, miestą pamenate? smile.gif Į a/ž, aišku galima
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 21, 14:37)
Uzdegimu jokiu nesu turejusi daugiau nei 10 metu, del higienos- prausiuosi ryte ir vakere, jautri irgi labai nesu... O zaizdele jau daugeli metu yra smile.gif

Galima klausimą užduoti patikslinimui? Gimdos kaklelio žaizdelė (erozija), displazija?

Jei sakote, kad apie žaizdelę žinote keletą metų, ką rekomenduoja gydytojas?

Ar galimas atsiradimo priežastis paaiškino gydytojas ginekologas? Papilomos virusas, gal naudojate geriamuosius kontraceptikus, juose didelė estrogenų koncentracija, ne paskutinėje vietoje genetika.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 22, 01:00)
Pazistamas turejo panasia problema su desines puses susukimu, per tris savaites masazai ir akupunktura, atstate viska i vieta  4u.gif Na gera masazista turejo, su kitu gali uztrukti ir ilgiau  4u.gif
Tu labai savarankiska augai, o tavo vaikai atvirksciai, tu noretum , kad jie butu savarankiskesni, bet  juk nenoretum, kad jie butu naslaiciai  g.gif Jie turi kuo didziuotis, i ka  kreiptis iskilus klausimams, nejaugi taip sunku buti mama?  biggrin.gif  Visi mes buvome daug savarankiskesni nei musu vaikai, musu tevai buvo savarankiskesni nei mes, taip jau yra. O jie bus pakankamai savarankiski, kai bus tam pasirenge pilnai  4u.gif Ir dekingi uz tai , kad turi mama !



Kyla klausimas, jeigu pas jus tokie paprasti paaiškinimai, ką tuomet veikiate šioje temoje? Dvasinės priežastys, tai vadinasi giluminės, ne išorinės, jas pasąmonėje ir reikia spręsti, o ne masažiukais ir pan.

Pati turėjau žaizdą gimdos kaklelyje ir nuo pat vaikystės neharmoningą, tiesiog sudėtingą santykį su vyrais. ir dirbau su tuo daug metų ir dar ne pabaiga.

Tai nereiškia, kad situacija įvyko moteris supyko, įsižeidė ir šast žaizdelė. Tai kaupiasi per aibę kartų, neišmokta pamoka pereina į kitą gyvenimą ir pan. kol atsiranda kaip žaizda, liga kūne.
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2014 09 22, 12:23)
Galima klausimą užduoti patikslinimui? Gimdos kaklelio žaizdelė (erozija), displazija?

Jei sakote, kad apie žaizdelę žinote keletą metų, ką rekomenduoja gydytojas?

Ar galimas atsiradimo priežastis paaiškino gydytojas ginekologas? Papilomos virusas, gal naudojate geriamuosius kontraceptikus, juose didelė estrogenų koncentracija, ne paskutinėje vietoje genetika.


Pries 7 metus pasake, kad yra zaizdele, diagnozavo gimdos kaklelio erozija. Pries kelias svaites jau kita ginekologe pakartojo, kad yra zaizdele. Nei pirmoji, nei antroji gydytoja nieko nerokomendavo, nepaaiskino nieko, gydymo nesiule g.gif Geriamu konraceptiku nesu naudojusi.
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 09 22, 12:16)
Kyla klausimas, jeigu pas jus tokie paprasti paaiškinimai, ką tuomet veikiate šioje temoje? Dvasinės priežastys, tai vadinasi giluminės, ne išorinės, jas pasąmonėje ir reikia spręsti, o ne masažiukais ir pan.

Pati turėjau žaizdą gimdos kaklelyje ir nuo pat vaikystės neharmoningą, tiesiog sudėtingą santykį su vyrais. ir dirbau su tuo daug metų ir dar ne pabaiga.

Tai nereiškia, kad situacija įvyko moteris supyko, įsižeidė ir šast žaizdelė. Tai kaupiasi per aibę kartų, neišmokta pamoka pereina į kitą gyvenimą ir pan. kol atsiranda kaip žaizda, liga kūne.

Na neparasyta, kad tik vienaip galvojantiems tema 4u.gif Forumas kiek suprantu visiems lietuviskai rasantiems , skaitantiems 4u.gif As turiu savo nuomone ir ja parasau, lygiai kaip ir kiti, gal kam idomi, gal kam neidomi, bet bent jau neuzgaulioju nieko 4u.gif Neverciu jokiu kalciu, karmu teoriju ant praeities ir ateities kartu ax.gif
Atsakyti
To Monteverde
biggrin.gif Patiko, jo matyt reikia jiems daugiau duoti atsakomybes, nes greiciausia savo valdingu ir greitu charakteriu as ir nusprendziu ir padarau viska biggrin.gif
Beje idomu kaip taisyti toki valdinga charakteri ? Kaip tapti moteriska ?
Atsakyti