Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti

QUOTE(Biutiful @ 2014 09 26, 12:03)

Eilės kosminės....

Kadangi 2 savaites gana dažnai tikrinau Regitroje vietą praktiniam egzaminui, galiu parašyti savo pastebėjimus. Iš pradžių neišlaikius rodo vietas maždaug po 2 mėn (Klaipėdos ir Kaune). Bet po 7 dienų pradeda rodyti gerokai artimesnes datas. Kai po vieną vietą atsiranda, tai suprantu kad kažkas atsisakė. Bet! Kartais atsiranda visai kitai dienai vietų (man apie 9:30 ir 15:30 rodė daug naujų vietų). Gal Regitra atlaisvina kokias rezervuotas... smile.gif Pvz. šiandien ryte Klaipėdoje atsirado vietų rytojui (šeštadieniui, visoms valandoms). Taip iš 2 mėnesių laikas sutrumpėjo iki 2 savaičių.
Taigi siūlau užsiregistruoti bet kuriam laikui (juk galit bet kada atšaukti), o praėjus vienai savaitei pradėti dažnai tikrinti ir tikrai rasit vietų.
Atsakyti
QUOTE(vejas111 @ 2014 09 26, 13:50)
Kadangi 2 savaites gana dažnai tikrinau Regitroje vietą praktiniam egzaminui, galiu parašyti savo pastebėjimus. Iš pradžių neišlaikius rodo vietas maždaug po 2 mėn (Klaipėdos ir Kaune). Bet po 7 dienų pradeda rodyti gerokai artimesnes datas. Kai po vieną vietą atsiranda, tai suprantu kad kažkas atsisakė. Bet! Kartais atsiranda visai kitai dienai vietų (man apie 9:30 ir 15:30 rodė daug naujų vietų). Gal Regitra atlaisvina kokias rezervuotas... smile.gif  Pvz. šiandien ryte Klaipėdoje atsirado vietų rytojui (šeštadieniui, visoms valandoms). Taip iš 2 mėnesių laikas sutrumpėjo iki 2 savaičių.
Taigi siūlau užsiregistruoti bet kuriam laikui (juk galit bet kada atšaukti), o praėjus vienai savaitei pradėti dažnai tikrinti ir tikrai rasit vietų.


schmoll.gif nieko panasaus. Tikrinu kasdien n kartu. Kaip lapkricio galas taip lapkricio galas mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2014 09 26, 15:57)
schmoll.gif  nieko panasaus. Tikrinu kasdien n kartu. Kaip lapkricio galas taip lapkricio galas  mad.gif

Gal jūs laikėt nelabai seniai... Anskčiau nėra net prasmės kažką labai žiūrinėti (aš taip dariau, nerodė jokių ankstesnių datų, galvojau kad jau nieko ir nebus). Bet kai tik suėjo 7 dienos po neišlaikymo, pradėjo atsirasti įvairios datos. Jos nebūna ilgai laisvos, bet tikrai atsiranda. Taigi palaukit, linkiu, kad gautumėt anksčiau vietą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vejas111: 26 rugsėjo 2014 - 15:08
QUOTE(Nesta123 @ 2014 09 26, 11:39)
4u.gif tau,liudna,zinau,nepasiduok,jau tiek beliko,tik egzaminas,kantrybes daug reikia ir zinoma dar tada pavazinet su kitom masinom,jei tik yra galimybe. Kada dabar vieta begauni?

Lapkričio pabaigoje..
Ačiū už balioną, jau nesigriaužiu, nėra tikslo...
Atsakyti
Anksčiausiai yra Vilniuje ir Biržuose, dabar man rodo sistema. Po dviejų savaičių. O kas dėl vietų gaudymo, mėginau ir aš. Nepavyko pagauti. Vieną dieną mačiau tik, kad sekančią dieną galiu laikyti, bet esu uzsienyje...
Atsakyti
Skundziausi, kad nepavyksta pagauti laisvesniu vietu, o vakar pagavau visai netiketai ir siandiena islaikiau vairavimo egzamina. Jausmas nerealaus, pagaliau ir as visaverte vairuotoja smile.gif

Visoms sekmes besimokinancioms 4u.gif
Atsakyti
Pasiseke kad radot vieta anksciau,man praejus pusantro men.vietos anksciau neatsirado,tikrinau,daug,daznai,dienom,naktim ir tt. Likus nepilnai dviem savaitem nustojau...pavargau,ir savaite nieko jau nepakeis tiek islaukus.
Atsakyti
QUOTE(Nesta123 @ 2014 09 27, 20:44)
Pasiseke kad radot vieta anksciau,man praejus pusantro men.vietos anksciau neatsirado,tikrinau,daug,daznai,dienom,naktim ir tt. Likus nepilnai dviem savaitem nustojau...pavargau,ir savaite nieko jau nepakeis tiek islaukus.

Zinokit ir as naktimis tikrinau lotuliukas.gif Kai pagalvoji, koks vargas ir kiek streso, nes jau buvau bepradedanti nusivilti..
Visoms jums dideles kantrybes ir sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 27, 15:00)
Skundziausi, kad nepavyksta pagauti laisvesniu vietu, o vakar pagavau visai netiketai ir siandiena islaikiau vairavimo egzamina. Jausmas nerealaus, pagaliau ir as visaverte vairuotoja smile.gif

Visoms sekmes besimokinancioms 4u.gif



Sveikinimai 4u.gif thumbup.gif kaip sekesi per egzamina?
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 09 28, 12:52)
Sveikinimai 4u.gif  thumbup.gif  kaip sekesi per egzamina?

Dekui 4u.gif
Taip iseina gerai sekesi egzamino metu smile.gif Neskubejau, visus praleidau, geriau ilgiau pastovejau, nes kaip sake man anksciau, kad uzkisu labai kitiems. Pradzioje isedus tai visa drebejau, bet kazkaip paskui gerai pavyko. Gavau hyundai masina, tai labai fainas automobilis, nera ka lyginti su fordu kuriuo vis gesau..Kaip sakoma laimes pilnos kelnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 28, 16:20)
Dekui 4u.gif
Taip iseina gerai sekesi egzamino metu smile.gif Neskubejau, visus praleidau, geriau ilgiau pastovejau, nes kaip sake man anksciau, kad uzkisu labai kitiems. Pradzioje isedus tai visa drebejau, bet kazkaip paskui gerai pavyko. Gavau hyundai masina, tai labai fainas automobilis, nera ka lyginti su fordu kuriuo vis gesau..Kaip sakoma laimes pilnos kelnes smile.gif


Aš ir laikiau su hyundai. Man taip patiko ta mašina! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 28, 17:20)
Dekui 4u.gif
Taip iseina gerai sekesi egzamino metu smile.gif Neskubejau, visus praleidau, geriau ilgiau pastovejau, nes kaip sake man anksciau, kad uzkisu labai kitiems. Pradzioje isedus tai visa drebejau, bet kazkaip paskui gerai pavyko. Gavau hyundai masina, tai labai fainas automobilis, nera ka lyginti su fordu kuriuo vis gesau..Kaip sakoma laimes pilnos kelnes smile.gif



oj liuks faina labai thumbup.gif man ir pasiseke su hunday(patiko lb masiniukas), nera ka lyginti su golfu smile.gif
Atsakyti