Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

QUOTE(juratele2006 @ 2014 09 22, 11:25)
Nusipirkom si valgomojo baldu komplekta, laukiam restauracijos. Tikiuosi bus grazu  doh.gif 

Kėdes pervilkinėsit?
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2014 09 22, 09:23)
Cia Dailininko Rutkaus reprodukcija tikriausiai, o gal orginalas .... kas cia žino  ax.gif


Merginos, jus nerealios bigsmile.gif
Didelis didelis dekui, Brunetike 4u.gif
Atsakyti
Savaitgaliniu senturgiu likau kiek nusivylusi, susidarė įspūdis, kad dalyvių lyg mažiau, lyg nelabai yra ką žiūrėti, aišku, ka sko ieško, bet praeitas senturgis man labiau patiko. Ir kainos užlaužtos labai doh.gif
Bet ir šį kartą tuščiomis negrįžau ax.gif Sakyčiau visai netgi sėkmingai, nes radau, ko ieškojau jau seniai ir rasdavau tik už nemažą kainą.
Va toks va prancūziškas šviestuvas kaip šitas šviestuvas, maniškis vos ne kopija, toks nemažas, bet ir ne per didelis ir ne per puošnus (kas man irgi aktualu buvo).


Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 21, 23:37)
Sveikos, skaitinejau praeita tema ir radau nuoroda namo interjiero. Ten pamaciau toki pat paveiksla, kaip per seriala- meile kaip menulis. Jis man nerealus  bigsmile.gif  Cia gal kokia reprodukcija?  g.gif Gal kuri zinote?  4u.gif

http://www.interjera...yvenamasis-1142


Eurikos Urbonaviciutes darbai dar panasus Eurika art
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 22, 15:17)
Savaitgaliniu senturgiu likau kiek nusivylusi, susidarė įspūdis, kad dalyvių lyg mažiau, lyg nelabai yra ką žiūrėti, aišku, ka sko ieško, bet praeitas senturgis man labiau patiko. Ir kainos užlaužtos labai  doh.gif
Bet ir šį kartą tuščiomis negrįžau  ax.gif Sakyčiau visai netgi sėkmingai, nes radau, ko ieškojau jau seniai ir rasdavau tik už nemažą kainą.
Va toks va prancūziškas šviestuvas kaip šitas šviestuvas, maniškis vos ne kopija, toks nemažas, bet ir ne per didelis ir ne per puošnus (kas man irgi aktualu buvo).

Pirmą kartą buvau senturgį Kaune, kainos paaukštintos, viskas žymiai brangiau nei kitur europoj ir prekių negausu. Mačiau tą švietuvą gražus, o gal kitą bet panašų, ir kaina jo palyginti gera, aš irgi ieškojau šviestuvo i darbo kambarį, bet neišsirinkau g.gif bet nusipirkau vazelių, knygų...šiaip smagu buvo pasivaikščioti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 09 22, 16:06)
Eurikos Urbonaviciutes darbai dar panasus Eurika art


Taip, labai jos grazus paveikslai. Buvau sita nusiziurejusi- http://www.eurikapai...11-110-x-46-cm/
Bet kol svarsciau ir pardave ji verysad.gif
Reprodukciju beros nera jos pavekslu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 22 rugsėjo 2014 - 16:56
Buvo atsakyta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 22 rugsėjo 2014 - 18:38
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 21, 23:37)
Sveikos, skaitinejau praeita tema ir radau nuoroda namo interjiero. Ten pamaciau toki pat paveiksla, kaip per seriala- meile kaip menulis. Jis man nerealus  bigsmile.gif  Cia gal kokia reprodukcija?  g.gif Gal kuri zinote?  4u.gif

http://www.interjera...yvenamasis-1142


paieskokit www.paveikslai.lt berodsbuvau labai panasu macius berods pas Burbaite g.gif
Atsakyti
Atsakau i praitoje temoje uzduota klausima:
"mamagabi, matau skaitai
norejau paprasyti kad parasytumei savo miegamojo spintuciu ismatavimus- nes atrodo jos labai savo vietoje ir proporcingos dydziu. gerai,aisku,butu ir vaizdas aiskesnis
as galiu daryti iki 40cm plocio,o aukscio noriu virs 60... kiek paisau, tai kazkaip ne taip atrodo, kaip statulos kokios... "

Mano spintutes plotis/gylis 37x37cm, o aukstis 70cm.
Staciau tokia todel, kad tik tiek vietos ten buvo like tarp lovos ir sienos + kad uzuolaida laisvai kristu. Aukstis grazu toks, kad mazdaug sutaptu su dekoratyviniu pagalviu "kruvos" pradzia, kuri puosia lova smile.gif
Dekor. pagalviu dydis priklauso nuo lovos atkaltes dydzio. Pas mus dazniausiai tos pagalveles yra zenkliai per mazos mirksiukas.gif Pagalveliu, kuriu matmuo 40x40 net nevadinu pagalvemis, tokios gal ir tiktu vaikiskai lovytei papuosti...arba dedamos stambesniu pagalviu fone, kaip pabarstukai ant keksiuko thumbup.gif Tas pats ir su dekoratyvinemis sofu pagalvemis.

Iliustruoju spinteles - to paties aukscio spintele gali ziuretis visiskai kitaip, priklausomai kiek ir ko joje yra. Pirma atrodo labai auksta lyginant su kitomis, nes joje tik vienas stalciukas ir ilgos kojytes. Kitos labiau "uzpildytos", todel neatrodo tokios aukstos ir lengvos.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 23 rugsėjo 2014 - 11:28
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 22, 10:53)
kedes viena uz kita grazesnes  wub.gif
o stalas manau labai graziai iseis, kokia spalva dazot?


Dazysime baltai pagal virtuve, nes pas mus viskas vienoje erveje, tai nenoriu kad atspalviai skirtusi. Kedes pervilksim smelio spalvos aksomu. Radau papildomai tokias pacias dvi kedes papigiai thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
kaip gražu thumbup.gif

juratele2006, ir man tokių kėdžių pora reikėtų g.gif , o kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 22, 15:17)
Savaitgaliniu senturgiu likau kiek nusivylusi, susidarė įspūdis, kad dalyvių lyg mažiau, lyg nelabai yra ką žiūrėti, aišku, ka sko ieško, bet praeitas senturgis man labiau patiko. Ir kainos užlaužtos labai  doh.gif

o mes tuščiom grįžom, gal kad patys nelabai žinojom, ko ieškom arba kaip tik labai konkrečiai žinojom...
Atsakyti